Manuál na VW golf VI 1,6 tdi 77kw

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

html
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 12.10.2012 17:26
Zdieľať na Facebook

Manuál na VW golf VI 1,6 tdi 77kw

Príspevok od používateľa html »

Nazdar, potreboval by som nasledovný manuál v češtine, alebo slovenčine a neviem ho nikde nájsť, ak je niekto kto ho má, alebo vie nejakú stránku skade sa dá stiahnúť, mohli by ste ho poslať ? Ja už som hľadal všade možne a nenašiel som ho a keď aj hej tak odkazy nefunkčné :/ zaujímali by ma hlavne servisné intervaly a podobné veci, vďaka :2f93:
royal555
Príspevky: 415
Dátum registrácie: 29.05.2009 15:30
Bydlisko: RV
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa royal555 »

servisne intervaly su v servisnej knizke, nie v manuali ;)
html
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 12.10.2012 17:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa html »

áno a tá servisná knižka je vo francúzštine pán múdry ;o
royal555
Príspevky: 415
Dátum registrácie: 29.05.2009 15:30
Bydlisko: RV
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa royal555 »

To nevies reagovat normalne? Musis hned agresivne? Len preto som ti pisal, aby si nezhanal manual a nakoniec v nom nenajdes to co hladas. Ach jo, to su mi dnes ludia. Si nezasluzis ani tie linky co ti dali na VW fore...
html
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 12.10.2012 17:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa html »

Prepáč, aj keď si to myslel možno v dobrom idú mi na nervy ľudia, ktorí namiesto toho, aby napísali to čo je treba a teda to čo chcem vedieť píšu veci, ktoré nesúvisia s témou. To, že servisné intervaly sú v servisnej knihe viem, ale okrem nich som chcel aj manuály, asi som to zle napísal, alebo si to zle pochopil. Možno medzi nich nepatríš, ale už by ste sa vy ľudia mohli naučiť, odpovedať na to na čo sa bolo pýtané
Roberbo
Príspevky: 428
Dátum registrácie: 19.12.2007 16:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Roberbo »

>>>To, že servisné intervaly sú v servisnej knihe viem, ale okrem nich som chcel aj manuály, asi som to zle napísal,

Ale ved sam nepises, aky manualy zhanas, ...tie inspekcne, pre pravidelnu kontrolu, ci uzivatelsky manual, alebo servisny manual pre opravu vozidla,
html
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 12.10.2012 17:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa html »

"Ale ved sam nepises, aky manualy zhanas, ...tie inspekcne, pre pravidelnu kontrolu, ci uzivatelsky manual, alebo servisny manual pre opravu vozidla"

Všetky, ktoré sa ku autu dávajú, manuály vlastne už aj mám akurát by som potreboval ešte servisné intervaly, pretože v tej mojej francúzskej serviske sa píše napríklad, že rozvody sa menia každých 150 000 km pri motoroch TDI, ale potom je tam aj že sa menia každých 300 000 km pri motore 1,6 TDI cr, čo mám ja a som z toho teraz jeleň a nechcem aby mi náhodou roztrhol rozvod
html
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 12.10.2012 17:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa html »

Vás "múdrych" tu teda je :D videl si tú servisku, že hovoríš, že tam nie je napísané, že sa to mení pri 300 000 km ? A preložené to asi je, skade inakade by som si to vycucal ? Bol by som už konečne rád, aby sa k téme nevyjadrovali "mudrci" čo všetko vedia, všade boli, všetko videli, ale na to na čo sa pýtam odpovede nemajú. Nikoho nechcem urážať, ale takíto "mudrci" sú skoro v každej téme a namiesto toho, aby odpovedali na to na čo sa autor témy pýta trepú úplne odveci. Naučte sa už konečne buď odpovedať k veci, alebo radšej byť "ticho"
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

html, ako nezainteresovanému sa mi javí, že predsa len najmúdrejší si tu ty, teda určite si to aspoň myslíš.
Keby bolo po mojom, tak za takéto reakcie by som ťa okamžite zmazal zo zoznamu tohoto fóra.
A ak ťa nevymažú, tak si nabudúce láskavo uvedom, že vôbec nikto tu nie je povinný ti poskytovať nejaké rady, namiesto teba hľadať na internete a položiť ti na podnose pod nos to, čo by si práve chcel.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

html napísal:Vás "múdrych" tu teda je :D videl si tú servisku, že hovoríš, že tam nie je napísané, že sa to mení pri 300 000 km ? A preložené to asi je, skade inakade by som si to vycucal ? Bol by som už konečne rád, aby sa k téme nevyjadrovali "mudrci" čo všetko vedia, všade boli, všetko videli, ale na to na čo sa pýtam odpovede nemajú. Nikoho nechcem urážať, ale takíto "mudrci" sú skoro v každej téme a namiesto toho, aby odpovedali na to na čo sa autor témy pýta trepú úplne odveci. Naučte sa už konečne buď odpovedať k veci, alebo radšej byť "ticho"
A to som sa ešte nezapojil ja... lol
pedro218
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 20.10.2009 16:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro218 »

Nazdar pani ako vidim vela reci okolo toho ale nic ste tu neporiesili skoda.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Manuál nie je ako manuál.Servisný manuál,teda nie uživateľský manuál je trocha problamatický v tom,že sú to súbory obrovského rozsahu a už výber vozidla väčšinou podlieha zadávaniu presných údajov vrátane VIN-u
Povedal by som že je to absolutne zbytočná vec pre človeka ktorý nemá v problematike dobré znalosti lebo to bude pre neho niečo ako španielska dedina
Dobré (excelentné) informácie možno nejaký lump zavesí na net,ale každý profesionál za to tvrdo platí,asi tam bude pes zakopaný že slovák by najradšej okradol aj boha,ale v týchto veciach to často tak nefunguje a veru platiť resp. kupovať treba.A ak bueš v týchto veciach mať zabetonované fakt pekné peniaze,potom som zvedavý ako to budeš rozdávať
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných