Majitelia Jaguaru-koľko nás je tu?

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jaguar

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

marko583
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 11.01.2008 19:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko583 »

markoimportauto napísal:[ Ono netreba brat tie tabulky a informacie o tom, co sa odkedy dokedy vyrabalo uplne vazne......znali temy iste vedia o com hovorim........
rozhodne tuto dilemu dokaze vyriesit poskytnutie vin cisla, z ktoreho bude jasne nielen to, ake to je naozaj auto, ale aj to kedy a komu bolo prvykrat predane...

a nemyslim si, ze by si zrovna v JDHT vymyslali datumy poslednej produkcie DDSix
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

Snad si nemyslis ze budem VIN riesit na nejakom fore? Nemam najmensi dovod. Ale kedze ti to treba zjavne vysvetlit po lopate, tak vedz, ze produkcia a 1. registracia su dve rozdielne veci. Ja na nejaky datum produkcie kaslem podobne ako nan kasle cela vyspelejsia cast Europy v ramci registracie vozidiel. Nepodstatny udaj, komunisticky prezitok po ktorom dnes uz prahne iba par obcanov a aj to z nejakeho podivuhodneho (mozno technickeho) dovodu.
www.carsale.sk výkup, import-export vozidiel: nové, demo, jazdené so zárukou Preprava vozidiel z / do EÚ Registrácie dovezených vozidiel
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

marko583 napísal: hovorim, ze nerobit z toho modlu... a tvarit sa ako hodnotne auto to je. cenu urcuje trh, a ta je mizerne nizko. kusky s perspektivou do buducnosti sa hnalvne neprdavaju na autobazar.eu a nie za 2000 euro... Mimochodom auto s rokom vyroby 1988 nieje veteran... a ani tak skoro nebude. vlastne moralne je. ze sa to niekomu paci je jeho vec, to nech si vyriesi kazdy sam...
Ale veď z toho nikto nerobí modlu pre boha. Bavíme sa len o tom, že Jaguár v našich končinách nie je masovo rozšírené auto. A pokial ide o cenu, nikto tu nepovedal, že má rárohu z autobazar.eu za 2000€. A nikto tu nikdy nepovedal, že auto s r.v. 98 je veterán. Alebo som niečo prehliadol? A o čo Ti vlastne ide? Znechutiť vlastníctvo Jaguaru, alebo? Celkom nechápem Tvoje útočné reakcie.
jokerzcsk
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 11.07.2010 13:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jokerzcsk »

ACON vidím že k jaguárom sa hlásitea je vás dosť.Len ja by som rád vedel kto je majiteľom PUMY zo Senca. -ide o srandu, dúfam že sa neurazíš.- :3906:
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

marko583 napísal:...
Posledny DDSIx sa vyrobil 04 1997, cize to MY1998 nemoze byt ani keby chcel......
17.4.97 bol vyrobený posledný MOTOR V12. Kedy bol inštalovaný do kompletného auta asi nezistíme.
marko583
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 11.01.2008 19:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko583 »

Acon napísal: Predchádzajúci príspevok zbytočne necitujeme
je to az neuveritelne, ze v ten isty den bol motor nainstalovany do XJ12 s vyrobnym cislom SAJJHAMS3BR807185 a 29.4.1997 bolo zaregistrovane UK s ECV P60SOV

datum prvej registracie v krajine ma z hladiska historie vypovednu hodnotu ziadnu...
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

OK, no tu nejde o nejaký konkrétny kus. Tu sa všeobecne bavíme o značke ako takej a ja nechápem Tvoj útočno negatívny postoj. Ak Jaguar nie je Tvoja srdcovka OK, si jeden z miliónov, ale prečo tu vypichuješ nejaké vymyslené negatíva typu "nerobit z toho modlu... a tvarit sa ako hodnotne auto to je." alebo "auto s rokom vyroby 1988 nieje veteran... " keď nikto nič také netvrdí ani sa na nič také nehrá.
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Podľa toho, čo tu čítam, si myslím, že práve Jaguar je jeho srdcovka...
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

tiež si myslím, práve preto nechápem ten nadradený postoj. No ako to už býva, písomná forma nevyjadruje emócie tak ako sú a dochádza k nedorozumeniam. A ja by som to občas rád vylepšil nejakým smajlíkom, ale to čo je k dispozícii na tomto fóre je ponuka skôr pre predpubertálnu mládež.
:40bd: lol :28b7: :38eb: čo sa tým dá vyjadriť? :zg282:
Arcturus
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 21.05.2012 09:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Arcturus »

Chlapi, čítam všade že 3,0 V6 v S-type je kazový, neviem čo...dokonca že sa zadrie po 100tkm...dafuq ?! ktorá automobilka by si dovolila vypustiť taký bullshit ? príde mi to nelogické. A niekede som čítal že 3,0 po r.v. 2002 bola v pohode, "problem s plytkou olejovou vanou" ked niekto jazdí bez oleja nech sa nečuduje že sa mu to zadre. Môj názor, neviem ako Váš. :zga27:
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Mimochodom, ten istý 3.0 V6 v Jaguár S-Type sa dával aj do Mazdy Tribute, tam však mal výkon do 200koní a neboli s ním žiadne problémy. Tu sa zas potvrdzuje, že výkon nie je všetko.
Arcturus
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 21.05.2012 09:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Arcturus »

Sliedic, myslíš, že zvýšenie výkonu môže mať za dôsledok kazovosť ?
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Podľa mňa môže, ale viac podrobností o tom je tu:

http://www.autorubik.sk/kupujem-ojazden ... kusenosti/
Arcturus
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 21.05.2012 09:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Arcturus »

Hej, odtial som aj ja čerpal...a nejako mi vyšlo že po 2002 sa človek za istych okolnosti (!) nema velmi čoho báť :zg282:
peteros
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 05.11.2009 14:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peteros »

A ja som si tento tyzden kupil S-tajpa v dizli a som happy a komu sa dizel v Jagu nepaci nech mi skoci na... Auto je uplne uzasne a splna vsetky moje poziadavky,

Návrat na "Jaguar fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný