Magicar 4000 - rady, skúsenosti

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tihi222
Príspevky: 813
Dátum registrácie: 30.03.2008 11:30
Bydlisko: KN
Zdieľať na Facebook

Magicar 4000 - rady, skúsenosti

Príspevok od používateľa tihi222 »

Dobry den! ma niekto skusenost s tymto alarmom? planujem to dat do auta,alebo radsej keetec?alebo meta? dakujem.
tritonsf
Príspevky: 545
Dátum registrácie: 30.08.2006 16:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tritonsf »

Známy ho montoval jednemu chalanovi do hondy. Alarm mu ukradli a auto nechali tak....sprav si usudok sam..
EX:Passat B4 1Z, Passat B5.5 AVF, Audi A4 AHF, Golf 4 ALH, Fabia combi LPG
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Odporúčam žiadny, vyhneš sa tým problémom , ktoré ten alarm sám spôsobí, ak chceš niečo zabezpečiť , tak mechanicky, elektronicky teda sirénou si pohneváš iba susedov
tihi222
Príspevky: 813
Dátum registrácie: 30.03.2008 11:30
Bydlisko: KN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tihi222 »

nejake zabezbecenie este musim dat,zeder uz mam-predchadzajuci majitel to dal namontovat,dobra vecicka,ale ked rano isiel som pre auto ze idem,maly sok-dvere otvorene,autoradio uz prec,povinna vybava kompletne,rezervne koleso,zosilnovac,atd...proste co sa dalo ukradli skoda tak na 500eur takze nieco musim dat.
martincichy
Príspevky: 5455
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

buď rád, že Ti nezmizlo auto.

alarm je zbytočnosť, šikovní zlodeji alarm vedia obísť veľmi ľahko.

a na koniec, ako to tu bolo písané, vyhneš sa nepríjemnostiam, ktoré stará elektronika vie spôsobiť
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

no tak vykrádačky robia nie odborníci, takže alarm by mu trošku pomohol, ak nič iné, tak by ich trošku vystresoval a nemali by toľko času všetko pobrať :-( Ja som mal GSM alarma nemal som s tým žiadny problém, tak neviem o čom tu hovorítte aké problémy s alarmom ??
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24982
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Kujon78 napísal:no tak vykrádačky robia nie odborníci, takže alarm by mu trošku pomohol, ak nič iné, tak by ich trošku vystresoval a nemali by toľko času všetko pobrať :-( Ja som mal GSM alarma nemal som s tým žiadny problém, tak neviem o čom tu hovorítte aké problémy s alarmom ??
Keď dvaja robia to isté,nie je to to isté.Je to kvalite zariadenia,ale hlavne montáže.Ja som ešte odborne a kvalitne namontovaný alarm nevidel,je to potom báječný zdroj problémov bez logiky
VOLVO42
Príspevky: 216
Dátum registrácie: 19.05.2008 22:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOLVO42 »

dobry alam bezproblemov kopec funkci a nic sa nekazi da sa nastavovat ako chces tak take sprostosti co sa tu rozpravaju som este nepocul v pohode ti moze reagovat len dialkove a diodu skovaj a kazdy vie h..o ci ho tam mas takze otvorenie vozidla ti signalizuje na dialkovom a zlodej ani susedia nic nepocuju ale ty ano
jankode
Príspevky: 682
Dátum registrácie: 21.02.2008 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jankode »

Mal som 2 x Magicar, maximálna spokojnosť, 1 x v BMWčku trochu komplikovaná montáž a 1x v Octávii, pokiaľ je to odborne zapojené, žiadne problemy by nemali byť, mal som aj 2 x Metu a tiež bez problémov či v lete alebo v zime...
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ja som už vycvakával nejeden alarm , každý alarm funguje , ale len do doby kedy sa neposerie, potom nastáva vycvakanie, oprava je takmer vždy nemožná, jediné čo po nom ostane je "porušená kabeláž". Je to len lacná elektronika za velké peniaze, a niekomu to beží 5 rokov a niekto nenaštartuje už po roku ...

Tém o nefunkčnom alarme tu bolo viac než dosť, značka výrobcu nemá na to žiaden vplyv, čína ako čína...
tihi222
Príspevky: 813
Dátum registrácie: 30.03.2008 11:30
Bydlisko: KN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tihi222 »

montaz bude robit clovek kto ma skusenosti,vydel som uz ako montuje,takze myslim ze s montazom problem nebude.no vsak uvidim ako to bude fungovat.dakujem za rady. :300f:
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

tak pokiaľ tam nenadrbe kopec čidiel, ta by nemal byť problém :-(

Hlavne nie otrasové, pohybové a proti triešeniu skla. Obyčajné hovadinky na otvorenie dverí stačí.

Ale ako tu už spomínali magic car je taká zábavka na hranie sa :-)
dubina58
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 01.05.2010 14:08
Zdieľať na Facebook

for tihi222...

Príspevok od používateľa dubina58 »

ja mam v aute namontovany Parrot CK3100 LCD teraz v akcii za 127€vri ,ktory vsetko okrem hovoru ponuka aj GPS s alarmom za priplatok...je to velmi jednoducha vec a bajecna vec...vsetko v jednom kluci-transpoderi... :4012:
tihi222
Príspevky: 813
Dátum registrácie: 30.03.2008 11:30
Bydlisko: KN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tihi222 »

Kujon78 napísal:tak pokiaľ tam nenadrbe kopec čidiel, ta by nemal byť problém :-(

Hlavne nie otrasové, pohybové a proti triešeniu skla. Obyčajné ho*** na otvorenie dverí stačí.

Ale ako tu už spomínali magic car je taká zábavka na hranie sa :-)
v firemnom naco jazdim niekedy alhambra je tam magicar 9000 este to je stary model s D.O. startom funguje dobre uz 5 rokov je tam,uz 4 krat zachranil auto pred panelakom.cidlo co bude je pohybove+otrasove-to je minimum.
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

len si pri pohybovom čidle nezavri v aute muchu, lebo potom ti to bude pískať furt :-)

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 58 neregistrovaných