Lexus is 220d - skusenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jariinnoo
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 18.12.2009 12:23
Zdieľať na Facebook

Lexus is 220d - skusenosti

Príspevok od používateľa jariinnoo »

Má niekto s tým to autom skusenosti?
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Vela ludí má skúsenosti hlavne s Avensisom 2.2 D-Cat čo je ten istý motor a nie sú zrovna najlepšie

Začni hladať "2.2D-cat problem"
martincichy
Príspevky: 5446
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

v írsku som si pár krát zobral z požičovne lexus is 250, ale to bol benzín. skvelý motor, skvelý interiér, skvelé zvezenie, skvelé auto.

spotrebu som mal medzi cca 8-9 litrov benzínu, čo sa mi zdá ako veľmi dobrá spotreba.

osobne neholdujem nafte.
maroxxx
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 02.08.2007 13:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maroxxx »

Mám ISko ale benzín automat. Auto je super ale v zadu je trochu menej miesta. Dlhodobú spotrebu mám 7,8l/100km. Co sa tyka servisu tak len bezna udrzba kazdych 15000km. Auto je tiche pohodlne.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Už tu len chýba téma, ako "zápasil" s D-Cat majitel autofra v RAV4, tiež nič moc skúsenosť - ani neviem ako to skončilo
jariinnoo
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 18.12.2009 12:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jariinnoo »

Tak čo som si prezrel viacero recenzií tak každý sa sťažuje na diesel asi budem voliť ten benzín mám tiež radšej tichšie auto I keď dočítal som sa že is220d je veľmi dobre odhlučneny,Ďakujem vám za rady
elauato
Príspevky: 254
Dátum registrácie: 26.09.2013 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elauato »

diesel nerieš.
V benzíne máš takmer identickú spotrebu, ako bonus automat, kvalitný a bezproblémový šesťvalček s ktorým som ja osobne najazdil niečo cez 350 tis. km. žiadne úniky oleja, žiadne problémy.
IS považujem za stávku na istotu ak chce človek spoľahlivé, pohodlné auto, ktoré navyše jazdí vynikajúco hlavne v prevedení f-sport.
autofra
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 02.12.2005 08:54
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autofra »

Rav 4 s motorom D-cat kopa šrotu. Mal som trysky von na špeciálnom stanovisku a čuduj sa svete boli dobré. Tak isto som dal vypáliť FAP a nepomohlo. Tento problém som našiel aj na nemeckých fórach, je to proste nepodarený motor. Jedine čo pomôže je vyhodiť FAP vtedy klesne spotreba aj o 2L. Normálne s automatom pod 9.5 nejde. Mám Cadillac escalade rok 2012 s vypínaním valcov. Spotreba pri takej jazde ako na RAV okolo 13L benzínu ale auto ma 2800kg. 6,2V8 a 403koni. Ale keď dám na podlahu pri 100km/h tak ma zatlačí do sedačky a RAV zdochol pes. Nechcem to ani zadarmo. To skôr obehnem niečo na felícii ako na RAV. Je to smutné ale je to tak.
jokerpoker
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 11.08.2008 16:43
Zdieľať na Facebook

Lexus is 220d

Príspevok od používateľa jokerpoker »

V rodine mame dva lexus-i is 220d a mozem s kludnym svedomim povedat, ze auta vidia servis len pri prezuvani a pravidelnych servisnych intervaloch...takze tolko k spolahlivosti..spotreba 7,4-7,9 a to jazdim prevazne mesto...nie je to 250-ka ale aj pri 220d sa da jazdit dynamicky s lepsou spotrebou a obstaravacou cenou..v aute je aj pri vysokych rychlostiach ohromne ticho, co sa o Bmw, mercedese a inych porovnatelnych premiovkach povedat neda(skusenost s MB c200 cdi a Bmw 320d)..vyborny stereo system, bohata vybava, atd...nehovoriac o nadcasovom design-e, kde sa Vam nestane, ze ten isty model ma Vas sused...!! P.S.Pozdravujem vsetkych, ktori sedeli v Lexuse 5 minut alebo ho len videli vo svojich snoch a rozpravaju ake to je nespolahlive a lenive auto a ine p......y. Caute
Napísať odpoveď

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní