Lexus Is 250 - kupa

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mato.vt
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 14.09.2011 11:15
Zdieľať na Facebook

Lexus Is 250 - kupa

Príspevok od používateľa mato.vt »

Dobry den, ospravedlnujem sa vopred ze to je tak narychlo ale zajtra sa chystam ist pozriet jednu is 250 ( pravdepodobne aj kupit ). Potrebujem poradit na co sa mam zameriavat pri kontrole auta, co skontrolovat atd.


Konkretne sa jedna o tento kus

http://www.autotrader.co.uk/classified/ ... 051458728/

Velmi pekne dakujem.
funci
Príspevky: 880
Dátum registrácie: 21.11.2013 14:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa funci »

krásny je! potom prosím opíš svoje pocity z toho auta, dikes (budúci rok by som sa i ja rád stal majiteľom takého tátoša)

http://www.clublexus.com/forums/is-seco ... reads.html

viac na clublexus.cz
elauato
Príspevky: 254
Dátum registrácie: 26.09.2013 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elauato »

mám už tretie IS-ko s týmto motorom a za tých cca 400 tisíc km s nimi počet problémov nula celá nula.
Takže skontrolovať asi len základné veci, stav podvozku, či nemá niekde únik oleja (moje to nemali nikdy, takže ak bude mať, tak je niečo nie dobre), klasika kontrola všetkých el. funkcií.
Odporúčam skontrolovať funkčnosť cd meniča, občas sa stalo starším kúskom, že sa sekol a oprava bola len výmenou.
Pri tom nájazde čo má ten kúsok by malo byť auto takmer ako nové, žiadne buchotanie od podvozku, pazvuky v introši a ani nič podobné.
pidizvi
Príspevky: 3408
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

sak to ma volant vpravo
mato.vt
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 14.09.2011 11:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato.vt »

Ano, tak to chodi vo VB no. Uz som si zvykol
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Na Cypre, Japonsku tak isto.
Je to len sila zvyku. Za pár minút to ani nevnímaš...;-)
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

Vyzera cukrikovo, dobry vyber :3035:
Benzin mate v UK lacny, poistky uz moc nie.

Auticko seriozne, spolahlive, trosku menej miesta vzadu (len ako pripomienka, urcite si si to vsimol.)
Dobre premrknut-preklepnut-otestovat a vela stastnych a bezpecnych kilometrov.
:-)
mato.vt
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 14.09.2011 11:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato.vt »

Tak len pre info nakoniec som ho nevzal. Na fotkach sice vyzeralo dobre ale pri pohlade z blizka to nebola ziadna slava, vela malych preliacin na streche a zadnej kapote, skrabance .. A typek anglican co som s nim bol ked videl ze to auto predava pakistanec tak hned ma tahal prec takze aj s rasovych dovodov hladam dalej .. haha
mato.vt
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 14.09.2011 11:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato.vt »

A neviem ci mame benzin lacny posudte sami.. 1,12 Gbp je v prepocte 1,56 €/l
xotox
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 31.12.2008 15:58
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xotox »

ty si cely namieste, sak preratal hned aby nemuseli ostatny preratavat a vedeli hned porovnat.
miso.eu
Príspevky: 363
Dátum registrácie: 30.07.2011 14:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miso.eu »

mato.vt napísal:A neviem ci mame benzin lacny posudte sami.. 1,12 Gbp je v prepocte 1,56 €/l
Minimalna mzda v UK = 1 378EUR
Minimalna mzda na SVK = 380EUR
a mame posudene hned lol
mato.vt
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 14.09.2011 11:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato.vt »

No mal som uz napisanu pekne dlhu spravu ale radsej som ju zmazal. K tomu sa tazko vyjadruje. Vsetko ma svoje negativa aj pozitiva a co sa tyka zivota v UK napada ma len jedno pozitivum a negativ minimalne 10. Ale nejdem to tu rozoberat ved urcite kazdy vie ze peniaze padaju z neba iba ked stripterka visi dole hlavou.

Vratim sa k teme. Auto je uz kupene, strieborna farba, multimedia vybava, na tachaci bolo v prepocte na km nieco okolo 99 ooo km. Prave pred tyzdnom som sa vratil z SK a prave trasa UK - SK a naspat bola pre mna urcitym testom ze co som to vlastne kupil.

Pocas setkych tych tisicoch km ziadna chyba, ziadny divny zvuk, nic. Vsetko fungovalo ako ma bez akohokolvek zavahania. Pohodlne aj napriek vsetkym tym hodinam stravenych za volantom. Vykon staci aj na autobahn, Max som siel 240 a ziaden problem este stale akcelerovalo. Cize som spokojny, a snad mi ta spokojnost vydrzi (klop klop na drevo)
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Gratulujem k autíčku. Ak to nie je tajomstvo - kúpil si presne taký IS, ako bol v prvom inzeráte? Aká bola cena a čo všetko si musel riešiť/dať do poriadku po kúpe?

P.s.: čo je to pozitívum pre teba na živote v GB? :)
funci
Príspevky: 880
Dátum registrácie: 21.11.2013 14:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa funci »

gratulácia a prajem veľa šťastným km a pohodlných :2f93:
Napísať odpoveď

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní