Leasing na živnosť bez dokladu o príjme

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

seven549
Príspevky: 7883
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Acon napísal:
seven549 napísal:ber lizing v bratislave ani ine by som nerobil....
ObrázokObrázokObrázok seven tým totálne zabil Obrázok a definitívne potvrdil IQ pod 90. Tomuto ja hovorím "prešvihol šancu držať hubu" Obrázok Ale strašne ma to pobavilo při rannej káve ;-)
a co lepsie auto je na uver?ty asi tiez budes premudrely dedinsky chlapec.zadavatel chce octaviu kradnute auto 1 triedy.co bude robit ak mu rano o 3.00 auto zmizne,alebo nejaky uponahlany rano do prace do nedobrzdi.

sakacjakub- na take km mesacne {5000} ber jedine novy dizel,alebo jazdenicu do 80 000km.ved to bude denno denne musiet jazdit a nesracat cas v servise.skus pohladat odobrate auto z toho leasingu neplaticom maju poctive km a sk povod.
jurajcls
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 31.10.2012 14:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurajcls »

tudzo napísal:
jurajcls napísal:Za prvé: Leasing na SK už nie je, všetko sú spotrebné úvery. Leasing spočíval v tom, že majiteľom by bola leasingovka a Ty by si bol držiteľ vozidla, majiteľom by si sa stal po splatení leasingu. Toto už padlo, si majiteľom od prvého momentu, preto už nie je leasing, ale spotrebný úver, výnimka je operatívny leasing.
Zaujímalo by ma odkiaľ máš takúto informáciu? Nejaký zdroj? Pretože teraz chcem kúpiť nové auto na lízing, obehal som už pár predajní a o tomto nikto nevie. :3020:
On hovoril o jazdenom aute a nie novom, čítaj poriadne, Leasing na jazdenky už nie je, len spotrebný úver a podpíšeš im záložné právo na auto.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 129 neregistrovaných