Land rover range rover 3,0 Td6

Diskusia ohľadne vozidiel značky Rover

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Predný diferák bol na zvolávačku a od toho faktúra nebude. No podľa VIN by to malo byť v systéme. Vankúše na 10-15r. aute budú povodné, havne ak jazdilo len po cestách. Ja mám 16r. a povodné a to auto posledních 5r. jazdí len terén. Vozím v kufri jeden záložný keby niečo. A udržia aj +1t v kufri(overené, viezol som na palete cement) ;-) Keď to s VZV naložil, padlo to na dorazy a roboši sa uškŕňali no do minúty to bolo na povodnej výške. Vankúše ak nie sú poškodené vydržia hodne. Úniky sú vačšinou niekde na spojoch a ventilovom bloku
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

opice a banany. Bavime sa tu o aute, ktore stoji nove aspon 90 tisic eur. Takze nejake opravy v cene par percent z tejto sumy su pre majitela nepodstatne. Cize nakladnost servisu skuste porovnavat s vozmi v tejto cene a nie s vozmi s tretinovou cenou.
A ked na to nema ten, co to kupil ako 10 rocne, tak nech si kupi oktu.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Starymotorista napísal:Tak s tými vankúšmi to je asi tak kus od kusu, majitelia prvých allroadov by o tom vedeli veľa rozprávať, ..... Ináč niekde som počul, (ale ak mňa klamali, tak klamem aj ja), že RR údajne odporúča meniť po 5 rokoch prevádzky vaky preventívne...
Iste, ak by sa menili preventívne, servis a výrobca vakov pekne zarobí a majiteľ má istoru, že nebudú prepúšťať ;-)
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

napisal si v podstate to iste, tak neviem, v com je to mylne. Je to strucne a vystizne.
To akoze niekto caka, ze hocijake auto za 90 tisic bude mat rovnako drahy servis ako nieco, co stalo nove 10 tisic? Teda mna to neprekvapuje, ved prave to su ti majitelia opic. Chlapci co kupia na splatky sedmicky, A osmicky, kajeny, faetony, tuaregy atd.
alexthegr8
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 24.02.2014 09:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alexthegr8 »

Patrol 3,0 Di neni zlý ked je automat, inak s manuálom je to katastrofa, 2,8 TD6 je super len sporteba je okolo 14-15
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

pidizvi napísal:...
To akoze niekto caka, ze hocijake auto za 90 tisic bude mat rovnako drahy servis ako nieco, co stalo nove 10 tisic? ...
Tak to závisí od toho kde a kto to servisu. Jasné, servis v cene Fabie to nikdy nebude no nemusí to byť ani 50€ hodina a 50-300% marža na ND v autorizáku. Preto hovorím: před kúpou sa treba zaujímať o to kto to vie servisovať, za aké ceny aké má referencie.

Návrat na "Rover fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní