Land Rover Freelander TD4 2008

Diskusia ohľadne vozidiel značky Rover

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

hondaaccord2
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 14.04.2012 22:37
Zdieľať na Facebook

Land Rover Freelander TD4 2008

Príspevok od používateľa hondaaccord2 »

Dobrý deň, chystám sa kúpiť toto auto: Land Rover Freelander TD4 2008 112Kw, 2179 cm³, automat najazdené reálne cca 195 000 km.
Zaujíma ma spoľahlivosť - vstreky, palivové čerpadlo, automatická prevodovka. Je to ten istý motor čo v Mondeu?
Prípadne aké auto by ste mi doporučili ako alternatívu?
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Čítaj Honda ;-) Tu o tom aj tak nikto nič nevie. A hlaven sú tu už minimálne 3 témy ;-) http://www.landroverforum.cz/forum/viewforum.php?f=7
hondaaccord2
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 14.04.2012 22:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hondaaccord2 »

Ďakujem za odpoveď. Nemám čas čítať to fórum preto som skúsil túto stránku. Ak sa nájde niekto kto ma skúsenosti s týmto motorom a prevodovkou prosím napíšte.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

No, keď myslíš, že je lepšie pýtať sa tam, kde to nemá skoro nikto a nie tam kde je niekoľko majiteľov tak to sa ťažko dozvieš niečo objektívne. Tu Ti poradí asi tak 100 ľudí, čo v tom aute ani nesedeli. Pritom hneď na začiatku máš tému, čo potrebuješ http://www.landroverforum.cz/forum/view ... f=7&t=5139
Ano ten motor vyrába PSA jako mnohé iné motory určené pre viac značiek
Friťák 2 je spolahlivé a pohodlné auto ktoré dokáže aj celkom ťažký terén. Aspoň čo som videl, tak sme sa chalanovi smiali, či ho tam doviezol vrtulník.
Ak ho chceš, kúp ho
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Chce sa niečo dozvedieť, ale nemá čas čítať... :::

Za symbolický poplatok 200 € to prečítam za teba a urobím ti výťah, č. účtu posielam v SS...
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Väčšina tých čo nemajú čas čítať tu potom vyplakáva na fore, že to sa pokazilo, to je drahé a či niekto nevie ako sa to dá oklamať za lacno a podobne...

Teraz nemyslím tým konkrétne auto, ale všeobecne

Acon môže byť napríklad kšeftár ktorý ti auto vychváli do nebies, lebo také zrovna má na predaj, ty kúpiš lebo však ti danú kombináciu vychválil niekto koho si v živote ani nevidel a potom príde nárek

Len si pekne nájdi tú 1-2 hodiny času a čítaj, je to lacnejšie ako riešenie možných neskorších problémov.
Predpokladám že ti peniaze nerostú doma na strome, tak si zisti do čoho tú nemalú sumu investuješ
hondaaccord2
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 14.04.2012 22:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hondaaccord2 »

Ďakujem Vám za rady. Zaujímali ma hlavne vstreky a nikde som sa o tom moc nedočítal, tak to asi nebude taký prepadák ako na fordoch.. Prosím admina o vymazanie tejto témy.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

on ten motor je zhodný pre Mk IV Mondeo , Ford S-Max , Ford Galaxy , Peugeot 407 , Peugeot 4007 , Peugeot 607 , Citroën C5 , Citroën C6 , Citroën C-Crosser , Land Rover Freelander , Mitsubishi Outlander , Range Rover Evoque
To by sa to sypalo všetkým ;-)
Napísať odpoveď

Návrat na "Rover fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných