Lamborghini bude vyrábať SUV

Sem móžete poukázať na zaujímavý web v oblasti auto-moto, nie reklama...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Hlasovanie ukončené 02.06.2015 13:07

Ano
12
55%
Nie
8
36%
Znysel majĂş len Japonce :)))
2
9%
 
Celkom hlasov: 22

Používateľov profilový obrázok
sherdog
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 07.11.2009 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sherdog »

@mhlavaty ja myslím že som to dostatočne vysvetlil v predošlých príspevkoch a nemá význam opakovať dookola to isté. To bolo asi nepochopené alebo nečítané tie moje príspevky, alebo proste je k tomu hluchota a slepota. To dnes letí aj v médiách opakovať a tvrdiť svoje nehľadiac na skutočnosť. Čo mi je samozrejme srdečne jedno. Reči o kravách a mlieku sú síce pekné, ale nesúvisia s tým čo píšem. Ja totiž netvrdím, aby si každý SUV kupoval. Kto che pochopí, kto nie, nie. Ešte raz je mi to srdečne jedno.
Hlasovanie o opodstatnenosti a obľúbenosti SUV mi dáva za pravdu, a to mi stačí. :4090:
Snáď si tu niekto nemyslí, že keď sa tu preferuje nejaký všeobecný názor, že ho nutne budem zdieľať, to ani náhodou. :d :D

A čo vraj chystá embéčka Nová Škoda Fabia SUV :

[img]http://img.automoto.sk/img/20/galleryBi ... bo-nie.jpg[/img]

http://autobild.cas.sk/clanok/199854/ex ... -fabia-suv

@Čviro a máš dúfam aj bundu Subaru v ich farbách :40bd: .. to auto tá nová generácia je pekelne škaredá, a za tú cenu vybavená asi ako eskimácky hajzel. :40bd:
keyzone
Príspevky: 264
Dátum registrácie: 11.12.2010 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyzone »

Len pre info, počas projektu Q7 v BA, sa časť linky pripravovala aj pre možnú výrobu časti podvozku pre lamborgini.
Podobný scenár, ako Bentley, ktorého časť sa bude robiť v BA , poskladajú to v Uk, a prásk tam Made in UK :)
mensahservice
Príspevky: 374
Dátum registrácie: 20.07.2013 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mensahservice »

fuj, to je hnus, vyzera to jak nepodarena kópia Nissana Juke, este raz fuj fuj fuj :3020:
Používateľov profilový obrázok
sherdog
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 07.11.2009 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sherdog »

lubos zimovcak napísal:
N I E . Starý X-trail, ten hranatý je veľmi dobrý, nový je o ničom, ale Q5 s rovnakým výkonom motora nebude rýchlejšia, jazdil som na 84, aj na 100 kw a Octávky sa ľúbili "pretekať", napr. cez Certovicu, či Donovaly, ale vééééľmi málo aj dokázalo držať krok, aj ked je pravda, že som išiel ako sviňa, ale držalo neskutočne, po 2008 to dopsuli a je to haraburda ako každá ina.
Ja so myslel ten starý čo má označenie T30, samozrejme. T31 je už niečo iné, horšie v teréne aj na ceste, ale o niečo komfortnejšie a tichšie. To je už spolupráca Nissan a PSA. Na oboch som dosť pojazdil a dobre tie autá poznám. No Q5 je na ceste veľmi dobrá tiež dovolím povedať, že lepšia ako T30. Ale T30 je najterénnejšie SUV asi čo poznám a po facelifte (po roku 2005) má aj vychytané muchy v tej cenovke akej sa pohybuje je to veľmi dobré a spoľahlivé SUV. Je to také u nás nedocenené auto, ľudia to nepoznajú a boja sa toho a navyše Nissan má tie diely aj celkom drahé. Ale ak sa kúpy auto v dobrom stave veľa starostí a ním nie je.
vlastimil213
Príspevky: 350
Dátum registrácie: 30.11.2013 22:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vlastimil213 »

Kto chce SUV kúpi si SUV kto chce sedan kúpi si sedan :)
Ja napríklad kvôli bezpečnosti sa snažim mať jedno auto vždy aj SUV hlavne na dlhšie cesty keď ideme niekde celá rodina ... Stačí si pozrieť koľko bláznov behá po cestách ... Havarovať na takej Oktávii alebo na takom Patrole je sakra rozdiel ...
Používateľov profilový obrázok
sherdog
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 07.11.2009 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sherdog »

Lenže s ktorým by si radšej plesol do stromu?
Používateľov profilový obrázok
sherdog
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 07.11.2009 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sherdog »

Bonny 407 napísal:Sherdog, len uvediem na správnu mieru, Nissan spolupracuje s Renaultom, nie s PSA.
Áno svätá pravda samozrejme. A musím zase povedať že autá od PSA teda konkrétne P508 alebo C5 sú veľmi slušné autá. Viezol som sa v tom. A oni robia to SUV od Mitsubishi ak sa nemýlim v tom som v živote nesedel tuším sa to volá Outlander a v PSA verzii neviem...
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Kde je elefant s fotogaleriou tych haraburd co mu skoncili na odtahovke? To su argumenty priamo od zdroja :) Inac ursus ako dizajnove dielo ok, suv ako myslienka pikovina prveho rangu :), ale mame demokraciu, ved za svoje nech si kazdy blbne, dobru chut...mhlavaty, lubos, cviro a spol. samozrejme plny suhlas...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
vlastimil213
Príspevky: 350
Dátum registrácie: 30.11.2013 22:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vlastimil213 »

Čiže mi chcete povedat ze pri čelovke Napríklad Patrol vs Superb je lepsie sedieť v Superbe ?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

vlastimil213 napísal:Čiže mi chcete povedat ze pri čelovke Napríklad Patrol vs Superb je lepsie sedieť v Superbe ?

Ja by som určite bral SuperB a ver viem prečo

Celý život robím (robil som) ťažké havárie na úrovni nezistitelnosti a aké auto vôbec ide.Môžem pokojne povedať,nové trendy (napr.motor naprieč) priniesli dosť tragických momentov a tak čelné nárazy vo velkých rýchlostiach si vyberajú viac daní na životoch než bolo za ery zadokoliek,tj motor pozdlž,prevodovka v tuneli čo bola doména vyžšej triedy velmi dlhú dobu.
Čo treba vyzdvihnúť dnes ako krok dopredu je nesmierné ztuženie a ochrana zboku.Pokiaľ mala BMW E36 prah v profile dutého štvorca bez stredovej výstuže,tak Octávia a jej prah je galakticky vzdialená a neporovnatelná.Urobilo sa pre bezpečnosť nesmierne veľa,ale ja to vidím ako schizofrénické.Jeden konštruktér navrhne dizajn,ktorý bude predávať,a celá plejáda konštruktérov sa môže posr..ť aby tú kravinu urobili ako tak bezpečnou.
Komu sa z histórie vybavuje losí test Mercedesu keď auto vo vyhýbacom manévri išlo hore kok..om a prevrátilo sa !!! a riešenie nebola zmena idiotskej koncepcie,ale vymýšlal sa elektronický stabilizačný systém jazdy.Takže ...väčšina výrobcov si robí z vás pi..u a vy sa ešte vytešujete čo ste si kúpili
Naposledy upravil/-a mhlavaty v 31.05.2015 09:34, upravené celkom 1 krát.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Pre tu srandu trebars taky duster je lahsi ako vacsina dnesnych vozov nizsej strednej triedy, ako to sudruhovia rumunsky konstrukteri dokazali ;-)? Ja bych v mojom fiate radsej sedel proti takemu :), samozrejme ciste teoreticky...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
vlastimil213
Príspevky: 350
Dátum registrácie: 30.11.2013 22:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vlastimil213 »

Hmmm ... Ste ma prekvapili nebol by som to povedal .
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Jeden z dôvodov prečo sa nerád účastním takýchto výmen názorov je práve fakt že veci sú úplne inak než si myslí 90% ľudí dokonale zblbnutých tým čo sa na nich valí z tlače,z obrazovky,z reklamy atd a žiaľ ľudia už z vlastnej hlavy nevyprodukujú pomali jedinú myšlienku ale slepo preberajú lavínu informácií kde prakticky takmer vždy je nejaká deformácia a účel.Technika je ale neúprosná,ohýbať sa nedá ako myslenie ľudí a vďaka nebesám sú fóra neúprosne pracujúce a narábajúce z reálnymi faktami a výsledkami.Ibaže aj to platí,že to nie sú kecania o h..ne ako tu,preberanie nezmyslov z pofidérnych zdrojov,ale len a len dokazatelné a rukov chytiteľné a podložitelné fakty.Stroj neobabreš,človek sa dnes už v inom ako klamstve ani nepohybuje
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Hodili udičku a čakajú, či sa ľudia chytia. Ak sa chytia, tak otvoria segment, ktorý teraz frčí a prináša zisky :-) Ani porsche nikdy nikto nespájal s SUV a je tu a ide na dračku. Predáva sa to jak besné. Tak prečo by niečo také nevyrobili. všetko je o peniazoch. Vyrobíme, predáme, zarobíme ....
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

sherdog napísal:....
Samozrejme že niektoré SUV sedia lepšie ako niektoré osobáky. Hovorím niektoré. ...
Ktoré SUV je na ceste lepšie jako osobák? Ak ideš porovnávať Fabiu s X5 tak sme dodebatovali. Porovnaj mi 2 autá s rovnakou výbavou v rovnakej cene.

Pokial ide o Lamborgini, tak v tomto segmente to nie je jeho prvotina http://www.auto-mania.cz/lamborghini-lm002/

Návrat na "Zaujímavé stránky, odkazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní