Lacne auta kupite aj na SK

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

montogrin
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 02.04.2009 16:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa montogrin »

Pripojím sa so svojou skúsenosťou. Bol som raz v jednom nemenovanom bazári v Pezinku, ktorý práve ponúka autá odobraté neplatičom lízingu od rôznych lízingoviek. Chlapík mi hneď na začiatku naznačil, že o histórii väčšiny vozov v ponuke nevie nič. Autá čo tam vtedy boli na predaj boli v dosť pochybnom stave - buď boli hnilé, vybrakované, s motorickou vadou alebo rôznymi odtieňmi laku. A ceny? Na to, v akom stave boli tie autá (nutne vyžadovali opravy), boli ohodnotené ako keby boli úplne bezchybné. Taktiež mi predajca tvrdil, že keby som si nejaké auto vybral, tak by trvalo min. mesiac, kým by prebehla procedúra a ja by som mal auto prihlásené na seba. A čo sa týka možnosti zjednávania, o tom moc počuť nechcel, lebo on ceny neurčuje, to by musel vyjednávať on s lízingovkou. Vtedy som si urobil názor na autá odobrané neplatičom lízingu a povedal som si, že také auto si rozhodne nikdy nekúpim.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

to bol ten trojpismenkovy bazar co sa prestahoval z Bratislavy?
montogrin
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 02.04.2009 16:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa montogrin »

mp3turbo napísal:to bol ten trojpismenkovy bazar co sa prestahoval z Bratislavy?
áno, presne ten.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ja som tam bol pozerat cierneho sharana (alebo alhambru) 2003ku tusim. Chudatko ubohe. Teda vlastne taka klasika slovenska :)


co chcem povedat : auta ZHABANE z leasingu su jasny kandidat na vyborneho majitela ktory sa o to auto prikladne staral, pravidelne menil oleje, filtre, capy, tlmice, ked sa nieco pokazilo uz aj utekal do autorizovaneho servisu a auto si hyckal. Ved predsa to bolo jeho auto a mal na neho peniaze, ze?

alebo... alebo trepem blbosti ? :) nikdy by som si auto po NEPLATICOVI leasingu nekupil. Tfuj nie. Videl som tucty takychto aut, nikdy som ziadne nikomu z mojich znamych neodporucil. Nemohol som, proste sa nedalo.
kapeda
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: 28.12.2006 13:29
Bydlisko: BA
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapeda »

..v urcitom case mi prebehlo popod ruky cca 1500 zhabanych aut v priebehu dvoch rokoch...vacsinou to boli naozaj kyble, lebo to boli auta brane na kone, alebo kadejakych indianov....obcas boli aj cukrikove auta, ale tych bolo naozaj malo... boli to ludia, ktori prilsli necakane o pracu, pripadne mlade rodiny, ktorym sa narodilo babo a nevladali platit a pod....ale toho bolo strasne malo....boli experti, ktori auta kade- tade schovavali a potom boli dovezene bez klucov a pod...
montogrin
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 02.04.2009 16:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa montogrin »

ja som tam bol pozerať jednu audi A4, na foto vyzerala celkom schopna. Naživo už nie. Mala na sebe asi 4 rozne odtiene laku. Ako hovorím, zbytočná cesta....
buker
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 15.01.2006 17:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa buker »

Ja mam auto priamo z aukcneho domu.Kupil ho kamos ale po pol roku stratil pracu a potreboval peniaze tak som ho kupil.Poviem vam to auto nema doteraz jedinu chybicku a ani stocene km.Komplet historia k autu z CH.Ale viem ze tam su vecsina uplne katastrofy a do niektorych sa aj zlodeji vysra...li tento rok ked tam boli kradnut.Mam tam znameho..
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

:) co spravili ti zlodeji?
buker
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 15.01.2006 17:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa buker »

No do nejakeho auta sa vysra..li..Ked si pozriete tu stranku tak tam boli auta bez svetiel a cojaviem co este chybalo.To si tam bol niekto zadarmo nakupit suciastky kedze to je asi slabo strazene..pokradli co sa dalo..
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

o tom slabom strazeni pochybujem... zaujimavy incident.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

> no neviem, ale kamoš ma bazar a každý rok odtial dovezie asi 15 aut. a napr.
> Audi A6 kupil v druhom kole za 1750€ a v bazare ju na druhy den strelil za 6600€.


netrep blbosti, tam to chodi praveze tak ze doletia vychodniari a to co ma trhovu cenu 6600e kupia za 7000e. A potom este do toho musia tvrdo investovat :)

na rozdiel od teba tu nemam na fore prvy prispevok a trikrat som na tej aukcii priamo sedel. Prvykrat som sa bol zo zvedavosti pozriet lebo ked som videl auta, bolo mi jasne ze nic nekupim. Druhykrat som bol odviezt kamarata opravara ktory tam dokonca aj jeden pezot kupil ale nebolo to nic moc samozrejme - ked ho porobil a predal, zarobil takmer 10.000 korun. No a tretikrat som sa strasne smial, dareksaci to uz nevydrzali a pri jednej aukcii sa normalne zdvihol a zacal vyhukovat na toho prihadzujuceho ze "co si k0k0t".
abisa55
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 25.08.2009 12:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa abisa55 »

mne sa priamo tam (aukcnydom) podarilo dvakrat kupit auto hlboko pod trhovu cenu - takze z mojej strany spokojnost :) ale je to samozrejme aj o stasti a nevyberani si aut typu skoda, vw a pod.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 85 neregistrovaných