Kurz na pracu Automechanika

Ponuky práce: Auto moto, brigády ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

cviro123 napísal:Ked budu hladat extremistu pojdem :) Ja by som bol ucitel to ti teda poviem :d :D

Svete je plný paradoxov.Ja som povedal majstrovi odborného výcviku čo chodí kontrolovať učnov na praxi,že chalan (v 3 r.) je ako sedem raz vyvarené vrecko čaju.A on vyvalil oči,že je najlepší v triede.a večer mi nabehla..jeho mama.
Chalan bol šikovný...po týždni u mňa kým mal čerstvé všetko čo som do neho dostal sa hneď na prevej hodine v škole hlásil ako potrhaný.Keď mal kýble jednotiek a učitelia ho už odmietali vyvolávať lebo vedel veci čo ešte nebrali,tak si chlapec krásne žil a aj skončil na záver super.Nikdy potom ale v dielni nerobil,nastúpil tuším do maďarského Komáromu do Nokie.Proste buď bunky sú,alebo nie.Toto dnešné učňovstvo je....disco,Absint,baby,didinské preteky kto sa kedy pogrcá pri koľkom pohári,ale nie tisícky hodín študovania ako sa pracuje z oscilom či diagnostikou a čo za ktorým číselkom je.Toto dnes je bezmotorové lietanie za bezvetria
Steveslav
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 27.10.2005 10:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Steveslav »

Absolutny suhlas,, ked pridem do SADky v Ziline, kde su ucnovske dielne,, tak z 13 chalanov 12 sedi na laviciach, facebookuje,, alebo nieco ine.. a trinasty zameta... proste dnes za automechanika idu chalani, ktorym sa nechce ucit,, a robit to uz toboz nie.. co by som ja dal zato, keb som mobol ist robit auta,, ale pre posrany papier ma nikto nechce... volal som raz riaditelovi tu v ZA na SOU kde sa ucia automechanici, ze ci nerobi externe alebo vecerne studium, ,a s kludom anglicana mi povedal, ze si mam odchodit 3 roky denne s o studentami,, ako nic proti,, ale ja som z ostatnych predmetov co som sa ucil zabudol aj co som nevedel,, a co tie tri roky budem jest? to je chore.. takze,, aj ked ma auta neskutocne bavia,, robim doma s nimi,, ale proste si musim najst inu pracu v inom obore,, lebo zakony su ake su.
pn437ab
Príspevky: 1138
Dátum registrácie: 14.12.2006 20:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pn437ab »

A bude horsie.......
scikoro
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 11.04.2017 20:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scikoro »

no ak ides ten urad prace tak by ti nemali oni povedat ze s kym maju oni nejaku dohodu? aby ti to vobec preplatili ak si ty najdes niekoho ineho. alebo ved nech ti oni niekoho pomozu najst, ved na to tam sedia cely den

Návrat na "Práca Auto-moto"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní