Kúpa starého auta bez TP a SPZ

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

radsej kup 120cku s papiermi a pojazdnu ako nieco co uz zakorenilo niekde v zahrade a pri vytahovani z travy tam ostane naprava.pojazdne kompletne auto je lacnejsie renovovat pretoze vsetko tam mas.aj ked ja by som uz kupil radsej co najmenej hrzdave.staci ak pozries videa na youtube tych hladacov skodoviek a favoritov je dost a nikto neda ani euro za nieco coje nepojazdne a velmi hrzdave.a vzdy kazdy ide hlavne po papieroch.ak su ok potom sa pozera dalej.ja som predal favorita 1990 rok v 2014.od roku 1994 s 10500km bol v rodine nehrzdzavy 80 percnet povodne diely 174000km mal aj el predne okna a vybavu snad vsetko co sa na to original dodavalo.siel kamosovi za 330 euro.odjazdil na nom este 2,5 roka a potom som ho sledoval po bazosi za ceny 500 euro este tak rok potom zmizol.ale nelutujem skodovka ma velmi nebrala.no dalsiu karu co ma doma z roku 1992 uz nedam.teraz pokukujem po ford model A rok 1928-1931.neni to drahe a taky kocarek na presuvacky v lete po meste by som bral lol v nemecku je ich dost a vyrabali sa aj v europe.auto s takym rokom vyroby nemusi na emisne ani ked to bude na obycajnych spz
scendo
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 04.11.2017 23:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scendo »

Nikto tu to konkretne auto nevidel, netreba sa vyjadrovat k stavu a jeho hodnote. Tiez nevieme z akeho dovodu a na aky ucel to chce. Pre kazdeho moze mat stary vrak inu "srdcovu" cenu, niekomu sa paci, niekomu nie. Za niekolko rokov moze byt situacia uplne ina, ale kedze je tych aut este dost, lahko sa pozhanaju zachovale diely z inych vrakov alebo aj zabalene fungl ulozenky z bazosa. Ak ma k tomu autu vztah, ak mu praca na jeho renovacii privedie minimalne dobry pocit, preco nie, moze sa s nim pohrat, splnit si detsky sen, mozno z toho v zivote nebude mat naspat ani jedine euro, ale aspon nefetuje pod mostom, vyskusa a nauci sa nieco, co mozno vyuzije neskor...
Ak nad prispevkom svieti moje meno, bol by som rad aby bol text vo forme v akej som ho napisal, JA! Ak ho zmenis, prosim... ale hod tam o tom info.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Neodhovárame ho od renovácie, odhovárame ho od problémov!
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

Fuj, skoda 120 a 105 je taký hnus, že to nemá ani spomienkovú hodnotu .
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

A ako sme sa obzerali keď prišlo „M”-ko. Facelift faceliftu faceliftu faceliftu...
herin
Príspevky: 1264
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

to sú tu dnes témy..o niečo vyššie chce niekto kupiť Mercedes L608 z roku 1968..teraz v tejto chce niekto kupiť stodvacku bez papierov :)
Akože napíšete mi niekto čo vás na týchto hrdzavých šrotoch láka?Ved to nie sú autá, ktoré maju nejaký cveng ako ked má niekto jaguára E type z roku 1968, prípadne staré mercedesy. bmw..škodovky boli aj za komoušou pekné šroty..Bohatší ludia v tom čase kupovali žiguláky, ktoré boli na tie roky technicky aj užitkovou hodnotou dalej..
Ked tak porovnám rok 1987 a postavím si vedla seba VAZ 2107 a škodu 120, tak pri škode sa mi chce zvracať..ja som vtedy chodil na 1 stupen základnej školy a raz ma v tom odviezol strýko..ako sme vychádzali na prístavný most tak som skoro ohluchol..sedel som vzadu..
Mateusz737
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

Tak tak skodovica nebude nikdy hodnotny veteran
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

veru tak, okridleny sip, vrak uz na rysovacej doske :4090:, ale ne uplne by som to hadzal na hlavu technikom skodovky, tam boli ine hlavy pomazane, co dali taku poziadavku...historia sa opakuje, akurat ze vcil to zlo ide z bruselu, ale tiez kafru do techniky idioti :zg282:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

jergusko napísal:Rozumej, ľudia sa toho nevedeli zbaviť, tak to rozpredali alebo proste odstavili niekam na šrotovisko a nahlásili krádež, aby nemuseli platiť 500 eur za ekologickú likvidáciu.
Ja neviem Jerguško, žijeme na rovnakom Slovensku, alebo je ešte nejaké iné Slovensko na zemeguli?Prosím Ťa, napíš kedy sa na "našom" Slovensku platilo 500 euro za likvidáciu starého auta.
scendo
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 04.11.2017 23:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scendo »

Ludia, zasnem nad vasimi prispevkami k teme...
toto by som nebral ani zadarmo
Fuj, skoda 120 a 105 je taký hnus
pri škode sa mi chce zvracať
skodovica nebude nikdy hodnotny veteran
okridleny sip, vrak uz na rysovacej doske
Akoze naco sa potom vyjadrujete k teme? Videl niekto to auto? Vie niekto na aky ucel to chce renovovat? Nepaci sa vam? V poriadku... ale naco taketo komentare?
Ak nad prispevkom svieti moje meno, bol by som rad aby bol text vo forme v akej som ho napisal, JA! Ak ho zmenis, prosim... ale hod tam o tom info.
Mateusz737
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

Niesi moderator tak to nemáš co posudzovat! :3020: a su to dobre rady chceme mu usetrit peniaze, pise ze to chce renovaciu tak v dobrom stave asi nebude že??? Poznam jedneho experta co to uplne zrenovoval vrazil do toho asi 7000€ a trhovu hodnotu to ma mozno 1500€ naviac je to nepredajne lebo taky srot nekupi nikto iba
fanatik :4090:
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

radsej nech uz ten zigul opravi, to bolo aspon auto :4012:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných