Kúpa Ssangyong Rexton

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rudolf00
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 11.07.2011 20:09
Zdieľať na Facebook

Kúpa Ssangyong Rexton

Príspevok od používateľa rudolf00 »

Zdravim kedze nikde neni tato automobilka davam to sem lebo tato znacka patri pod mercedes a modeli zdielaju motory a prevodovky z mercedesou. Chcel by som sa spytat na motor 270 cdi v spojeni z automatom. Na co si treba dat pozor a ak mate niekto skusenosti aj s tymto autom. Dakujem za info
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

kamarat ma rodius . . a ono je to skor taky autobusik
zatial s tym nemal nejaky problem :-\
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Určite tu bola téma kde mal majitel Rextona problém s pohonom náprav...

Moje odporúčanie je jednoznačne zabudnúť na ten "hybrid", a kúpiť niečo overené, to sú doslová autá pre "chudobných" podnikatelov, ktorý sa chcú hrať na dôležitých , nevymýšlaj , uskomni sa velkosťou a kúp si trebárs Toyotu Rav4 a budeš spokojný... A zabudol by som aj na diesel, v takom aute to bude mať spotrebu vyššiu ako benzínová RAV4 a navyše bez zbytočných problémov ...
Naposledy upravil/-a ivko1 v 12.09.2011 23:24, upravené celkom 1 krát.
evi393
Príspevky: 318
Dátum registrácie: 28.03.2010 14:46
Bydlisko: okr.Sala
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa evi393 »

ked sa pytas na konkretnu motorizaciu tak si precitaj clanky v MB-forum o tomto type motora a prevodovke :41c2:
girman
Príspevky: 399
Dátum registrácie: 24.12.2007 10:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa girman »

Myslim si ze na trhu je viac kvalitnejsich aut tohoto typu ktore su uz overene rokmi. Ja by som touto cestou nesiel.
volkl
Príspevky: 486
Dátum registrácie: 19.02.2009 23:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa volkl »

skus napisat SS uzivatelovi markoimportauto, pripadne si najdi na neho kontakt na www.carsale.sk
podla toho co som tu videl/cital, je jeden z mala ktory ma velke (pozitivne) skusenosti s autami tejto znacky.
Andrej7269
Príspevky: 2230
Dátum registrácie: 15.05.2008 13:56
Bydlisko: Rovinka/Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrej7269 »

no ak by to muselo byt nieco na ten sposob tak to uz radsek Kiu Sorento ako toto. 2,7cdi je tu popisaneho dost. Je to 5valec a ma svoje muchy.
Mercedes Benz W245 BlueEfficiency (03/2009) Benzin bez Turba :)
senec83
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 31.08.2011 16:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa senec83 »

no mal som tu cest vlastnit rextona jednu zimu a mal som dost.Velkym oblukom sa mu vyhni.Spotreba cca.15litrou nafty a jazdne vlastnosti strasne.Motor mercedes benz ale nic moc.V zime zaradit rychlost rano bolo umenie a predny nahon ak ti zaplo tak si mal fakt dobry den...D. Neviem to je môj nazor,mozno len ja som mal srot rv:2005..
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

volkl napísal:skus napisat SS uzivatelovi markoimportauto, pripadne si najdi na neho kontakt na www.carsale.sk
podla toho co som tu videl/cital, je jeden z mala ktory ma velke (pozitivne) skusenosti s autami tejto znacky.
:)
www.carsale.sk výkup, import-export vozidiel: nové, demo, jazdené so zárukou Preprava vozidiel z / do EÚ Registrácie dovezených vozidiel
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

senec83 napísal:no mal som tu cest vlastnit rextona jednu zimu a mal som dost.Velkym oblukom sa mu vyhni.Spotreba cca.15litrou nafty a jazdne vlastnosti strasne.Motor mercedes benz ale nic moc.V zime zaradit rychlost rano bolo umenie a predny nahon ak ti zaplo tak si mal fakt dobry den...D. Neviem to je mĂ´j nazor,mozno len ja som mal srot rv:2005..
Mal si srot o ktory sa dlho nikto nestaral, resp. sa staral nevhodnym sposobom. Ak by sa o to niekto staral, resp. staral vhodnym sposobom (napr. ty), tak taketo problemy by si nemal...Presviedcat ma o opaku nema zmysel.
www.carsale.sk výkup, import-export vozidiel: nové, demo, jazdené so zárukou Preprava vozidiel z / do EÚ Registrácie dovezených vozidiel
marek4
Príspevky: 744
Dátum registrácie: 15.07.2008 22:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek4 »

Netvrdil by som ze to patri pod Mercedes!

Je pravda ze tato znacka sklada svoje auta (MOTOR PREVODOVKA POHON) z dielov ktore kedysi pouzival mercedes Mercedes vo svojich autach ktore sa uz davno nevyrabaju aby si to mohli napisat do brozury velkolepym a pompeznym sposobom aku techniku pouzivaju zial tato technika je uz davno v tom case za zenitom. Potom majitelia tychto aut tvrdia svojim znamym ze sa vozia v akomsi prestrojenom Mercedese s logom Jelena na kapote.

Samozrejme predchadzajuci odstavec znel ako keby som bol odporcom tejto znacky co ale niesom, teda odhliadnuc od dizajnu, k tomu sa nebudem naozaj vyjadrovat lebo co Ssangyong to perla... :40bd:

Napriek tomuto vsak majitel tohto auta ziska za velmi prijatelne peniaze auto ovela vyssej triedy, vybavene osvedcenou technikou (TOU NEVYDARENOU, KTORU MERCEDES ZDOKONALOVAL NA SVOJICH AUTACH A KED SA MU TO PODARILO TAK JU NAHRADIL) a samozrejme taktiez siroku dostupnost dielov pochadzajucich zo starych mercedesov (napriklad ML W163)

Samozrejme netvrdim ze tieto auta su dobre ako kupa pre majitela dodieraca, skor to beriem ako dobru kupu pre 1. majitela ktory to preda po 5-6 rokoch a ktoremu nezalezi na dizajne, alebo ma aspon o nom ine predstavy a potrebuje komfortne auto vyssej triedy za cenu nizsej pri slusnej vybave.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Mne Ssang Young (či ako sa to píše) príde ako ked sa dvaja susedia rozhodnú kúpiť autá, prvý kúpi 4 ročnu Fabiu (RAV4) a druhý nové Sandero (REXTON), a ten čo má to Sandero chodi s napnutou hrudou a pýši sa ním a myslí si ako mu ho všetci závidia, lebo on má nové a nie 4 ročné jazdené auto ...

Radšej overenú značku ako hybrid ktorý vyzerá poriadne čínsky, verím tomu že keby to čudo človek prehánal lahkým terénom tak sa to rozsype ako čínsky PITBIKE...

Ako hovorím radšej by som sa vozil v o polovicu menšej RAV4 a kludne aj staršej ako v novšom a väčšom Rextone, minimálne veci znalým ludom by som nebol na posmech. Je to to isté ako ked si niekto ide niečo dokazovať z Hyundai-om Tucson na dráhu pre OFF-ROADY a chce sa pasovať s Patrolom, či Cherokee :angry:

markoimportauto bez urážky...
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

rudolf00 ak sa ti paci ,, co pochybujem " tak si ho kup moc recenzii na toto auto na forach nenajdes lebo tych aut tu vela neni ja poznam dvoch co ho vlastnili prvy nedal na to auto dopustit ale bol stastny ze sa mu ho podarilo s prepacenim dat do riti druhy ho kupil a hned ho aj predaval podotykam ze 2 roky az minuly tyzden sa nasiel nejaky dobrodruh co ho kupil a predajcu som videl dva dni vkuse ozrateho myslim si ze od radosti ked som sa vtom viezol tak to mozem jazdnymi vlasnostami porovnat s lancruiserom z 85 roku samozrejme v terene by mu Rexton nestihal ale rozhodnut sa musis sam no moje odporucanie je NIE!!!!!
Macuso
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 03.05.2008 20:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Macuso »

problem so zapnutim prednej napravy znamena vymenu gufer v nabojoch cena tychto je asi 20 e a cena roboty 120e v subaru ako autor.servisu pre ssangy. ten co spalil 15l nafty asi jaydil na jednotke.ono to ma este 4 rychlosti
rudolf00
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 11.07.2011 20:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolf00 »

Skusim to zhrnut aby som neodpisoval po jednom. Mam zaujem o rexton 2 podla mna vydare auto co sa tyka dizajnu. kazdeho osobna vec. Spotrbu pocitam tak do 10-11 tych 15 bolo na predoslej generacii z 88kw morotom. Tento ma 136 co je dost rozdiel. Mam zaujem o verziu awd u kťtoreho sa neriesi pripajanie prednej napravy tym padom mi odpadava starost starat sa o to ci to majitel vedel spravne prepinat a ci je to v poriadku. Ludia ktory ma odhovarate mate s nim aj daku osobnu skusenost alebo len vec nazoru? Co som sa rpzpraval s par majitelmi tak si pochvalovali a co sa tyka motora tak si len pochvalovali takze nieviem ci sa sem vobec oplati daco pisat ked mi tu niekto porovna RAV 4 co je uplne ina kategoria mensie atd. ale aj tak dakujem za postrehy

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných