kupa golfa

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

djmatik
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 17.02.2010 09:45
Zdieľať na Facebook

kupa golfa

Príspevok od používateľa djmatik »

zdravim, rozmyslam nad kupou vw golfu variant rocnik 2009, resp.2010 z motorom 1,9 dti alebo 1,6 tdi, moja otazka je, ake mate skusenosti z týmito autami,? alebo sa lepsie oplati passat variant 1,9 dtd, dakujem.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Keby si sa pýtal ktoré sa viac kradne tak je to vcelku jednu...
Kvôli čomu len tak obmedzený výber ?
miso.eu
Príspevky: 363
Dátum registrácie: 30.07.2011 14:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miso.eu »

[irony]Pretoze sa mu to auto paci, ci uz vplyvom okolia alebo vlastneho presvedcenia o nemeckej kvalite. Otazka je, ake mas skusenosti s Golfom 1.9 DTi ci Passatom 1.9 DTD. Ja napriklad ziadne, niekde na nete som ale videl Passata s 1.9 CRDi. Len tam som zase pocul ze sa seru PDFka a ERG ventily. Malo by to ist ale nejak nadstavit (zmenou silemblokov). lol [/irony]
Naposledy upravil/-a miso.eu v 05.01.2014 01:11, upravené celkom 1 krát.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

No boha, a sme doma...
Toto treba jednoznačne do výrokov roka, musel som citovať aby sa to náhodou nestratilo
miso.eu napísal:Pretoze sa mu to auto paci, ci uz vplyvom okolia alebo vlastneho presvedcenia o nemeckej kvalite. Otazka je, ake mas skusenosti s Golfom 1.9 DTi ci Passatom 1.9 DTD. Ja napriklad ziadne, niekde na nete som ale videl Passata s 1.9 CRDi. Len tam som zase pocul ze sa seru PDFka a ERG ventily. Malo by to ist ale nejak nadstavit (zmenou silemblokov). lol
Koncenové motory sú len 1.9TDI o tých tu reč vzhladom na "rv" nemôže byť, novšie 1.9TDI-PD + 2.0TDI-PD a potom súčasné 1.6TDI-CR a silnejší 2.0TDI-CR o výkonnejších je zbytočné debatovať

A prečo vyberá z toho čo vyberá , lebo ani sám nevie čo chce a spolieha na nejakú údajnú kvalitu (akurát tak dobrú stočenku)
Ber čo chceš, z toho výberu je to čert jak dábel
miso.eu
Príspevky: 363
Dátum registrácie: 30.07.2011 14:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miso.eu »

Ivko to bola ironia, ale vzhladom na pokrocilejsiu nocnu resp rannu hodinu chapem ze si nemusel hned pochopit :) pre ostatnych som tam teda doplnil tag irony.
lanken
Príspevky: 1404
Dátum registrácie: 14.08.2006 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lanken »

ja tiež budem mať na buduci týžden paťku 77kw bez DPF 2006
už ma prestalo baviť bezproblemové jazdenie na C4 za 8,5 litra benálu :40bd: a tužim za problémovým jazdením za 5.5 litra ropy
djmatik
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 17.02.2010 09:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa djmatik »

ano, je to jedno z aut, ktore mi pasuje na oko, a zaroven ma dobru spotrebu, preto sa pytam na skusenosti, pretoze zatial nemam ziadne skusenosti s VW
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Tak hlavne študuj aby si prvý nekúpil stočený naleštený vrak za cenu zachovalého auta. Moje heslo je - že kúpou koncernu si priplácaš za vydojené auto. A ak budeš mať trochu viac smoly, tak ti ho ešte nejaký dobrák čorkne.
Predpokladám že také veci by si nerád riešil, tak oči na opkách a nemať pri výbere horúcu hlavu, ak to bude tvoje prvé auto, zaplať si prehliadku v autorizáku. Stojí to rozhodne menej ako riešenie prehliadnutých problémov pri kúpe
killer270
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 08.01.2009 19:50
Zdieľať na Facebook

Re: kupa golfa

Príspevok od používateľa killer270 »

djmatik napísal:zdravim, rozmyslam nad kupou vw golfu variant rocnik 2009, resp.2010 z motorom 1,9 dti alebo 1,6 tdi, moja otazka je, ake mate skusenosti z týmito autami,? alebo sa lepsie oplati passat variant 1,9 dtd, dakujem.
nemec je nemec ten sa nezaprie kvalita isto lepsia ako neaký posraný koreec alebo francuz udržba niečo stoji je to normalne s tým musi počitat každý majitel auta uvedom si že motor je iba stroj nepojde večne ale ak mu das čo treba odvdaci sa ti podla mna dobra volba prajem vela kilometrov bez poruchy a nehody
killer270
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 08.01.2009 19:50
Zdieľať na Facebook

Re: kupa golfa

Príspevok od používateľa killer270 »

djmatik napísal:zdravim, rozmyslam nad kupou vw golfu variant rocnik 2009, resp.2010 z motorom 1,9 dti alebo 1,6 tdi, moja otazka je, ake mate skusenosti z týmito autami,? alebo sa lepsie oplati passat variant 1,9 dtd, dakujem.
nemec je nemec ten sa nezaprie kvalita isto lepsia ako neaký posraný koreec alebo francuz udržba niečo stoji je to normalne s tým musi počitat každý majitel auta uvedom si že motor je iba stroj nepojde večne ale ak mu das čo treba odvdaci sa ti podla mna dobra volba prajem vela kilometrov bez poruchy a nehody
:2f93:
matiisek
Príspevky: 966
Dátum registrácie: 23.03.2011 18:44
Bydlisko: Oldenburg/Levice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matiisek »

Dal to 2x lebo opakovana loz sa stava pravdou :40bd:
Miroslav2222
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 09.07.2010 12:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Miroslav2222 »

golf s motorom 1.9tdi uz nikdy viac!!! :P
jergusd
Príspevky: 959
Dátum registrácie: 30.06.2012 18:16
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusd »

ak by som si mal vybrať Golf tak možno by som zvažoval medzi GTi a R32 :-) iné asi nemá význam, ke´dže je množstvo lepších áut v ponuke ako 1.9 poprípade 2.0 TDi nedajbože 1.6 TDi ...
djmatik
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 17.02.2010 09:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa djmatik »

preco nikdy viac golfa, z motorom 1.9 tdi???
Lewik777
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 24.07.2010 22:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Lewik777 »

No to aj ja chcem pocut silne argumenty PRECO NIKDY VIAC GOLF 1.9TDI.
Tak teraz som zvedavy ake veci sa dozviem.
K postrehom to auto s tym motorom mam a urcite som spokojny spotreba verzus vykon verzus kazivost.
Takze som zvedavy velmi na tie argumenty.
Argument moc sa kradne si prosim nechajte.

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných