Kúpa auta ,zaplatenie kúpnej ceny vopred

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Thomasl
Príspevky: 508
Dátum registrácie: 04.10.2009 15:38
Zdieľať na Facebook

Re: Kúpa auta ,zaplatenie kúpnej ceny vopred

Príspevok od používateľa Thomasl »

na to auto som sa bol pozrieť,celkom sa mi pozdávalo ,ale s tým človekom nebola žiadna iná reč len peniaze dopredu ,dal mi aj kontakt na jeho priateľku,ale povedal mi,že to chce takisto dopredu ,tak som ju ani nekontaktoval.Vysvetlil som mu ,že mu ich ukážem pred prepisom a odovzdám priamo pred policajtom okamžite po odhlásení,ale on sa vraj bojí,že mu ich nevyplatím všetky...
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Kúpa auta ,zaplatenie kúpnej ceny vopred

Príspevok od používateľa oco13 »

A ešte jedno nasmerovanie pohladov cteného obecenstva. :300f:
Každý deň na tejto stránke pribúdajú témy kde niekto rieši takú alebo hentakú poruchu na aute. Hneď vedla v inzercii, či už tu alebo na bazoši sú presne tie isté vozy zachovalé, jazdené len po dialniciach, oleje menené dobre že nie každý týždeň tri servisné knižky. A potom pohlad nazad na forum a jeden nevie radiť, druhému svieti kontrolka, tretí ani neštartuje.... :40bd:
Povedzme, že pojdem kupovať auto :40bd: stačí si otvoriť rubriku posledných 50 tém - a už vypadávajú ako hnilé hrušky. :4012: Sem tam nejaký pokus o reklamáciu - celkom stačí aby sa človeku otvorili oči. :2f93:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
f3lix
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 09.11.2021 15:35
Zdieľať na Facebook

Re: Kúpa auta ,zaplatenie kúpnej ceny vopred

Príspevok od používateľa f3lix »

A čo tak oželieť 50€ a dohodnúť sa s predávajúcim na advokátskej úschove ak to auto za to naozaj stojí?
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Kúpa auta ,zaplatenie kúpnej ceny vopred

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

Oco, a co je zvlastne na tom, ze sa jazdené auta skratka kazia? Ked chce niekto 100% auto, nech kupi nove a dava si pozor, aby vedel uplatnit reklamaciu.

Iba, mierne povedane, imbecil moze cakat, ze si kupi za 6000 auto co stalo nove 80 000 Euro a to bude po 15tich rokoch bezchybne. Tak ako som tu uz viackrat pisal, ked kupujem auto za 6000, mam pripravenych dalsich 5 na opravy. Ak tolko nemam, treba auto 3 000 a nechat 2 na opravy atd. Ked sa budu ludia tohoto drtat, neni problem kupovat jazdene auta
a566
Príspevky: 711
Dátum registrácie: 06.04.2020 16:01
Zdieľať na Facebook

Re: Kúpa auta ,zaplatenie kúpnej ceny vopred

Príspevok od používateľa a566 »

skutocny problem je v ludoch, seru na udrzbu, lebo drahe.. lol
poctivcov je par.
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Re: Kúpa auta ,zaplatenie kúpnej ceny vopred

Príspevok od používateľa jaster-83 »

Ze auto predava niekto iny nieje nic divne, hlavne ak majitelka je zena, z aut co som mal boli na mna pisane len 2 a ostatne na priatelku, dokonca niektore na jej mamu co nikdy nemala ani vodicak (koli parkovacej karte a okresu). Dolezite je to aby sa tento skutocny majitel objavil pri podpise zmluvy, mal pri sebe OP a dalo sa overit ze je to naozaj on a podpisal zmluvu. Otazka penazi samozrejme je troska problem, ja osobne dokial nemam papiere so svojim menom v ruke tak peniaze nepustam (ani zalohu), nemam vsak problem vziat si den volna a ist s predavajucim na DI a vsetko absolvovat spolu snim. Staci sa pozriet na haka.sk kolko sa tam objavuje "neprepisanych" vozidiel, ohladom penazi treba byt opatrny, prist o co i len 100€ cloveka riadne nastve a este ked si k tomu narobi dalsie starosti co sa mozu tahat mesiace.......
Peniaze sa daju zlozit aj u notara s tym ze kupujuci ich zaplati ale ostanu akoby v uschove a predavajuci ich dostane az ked bude mat kupujuci papiere od auta na seba
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Re: Kúpa auta ,zaplatenie kúpnej ceny vopred

Príspevok od používateľa hjundai »

Ricardinho83 napísal: 30.11.2021 07:59 Oco, a co je zvlastne na tom, ze sa jazdené auta skratka kazia? Ked chce niekto 100% auto, nech kupi nove a dava si pozor, aby vedel uplatnit reklamaciu.

Iba, mierne povedane, imbecil moze cakat, ze si kupi za 6000 auto co stalo nove 80 000 Euro a to bude po 15tich rokoch bezchybne. Tak ako som tu uz viackrat pisal, ked kupujem auto za 6000, mam pripravenych dalsich 5 na opravy. Ak tolko nemam, treba auto 3 000 a nechat 2 na opravy atd. Ked sa budu ludia tohoto drtat, neni problem kupovat jazdene auta
- a ďalšia možnosť je vysrať sa na to a kúpiť si za tých 6 plus 5 nové - síce nebude to hogofogo ale najbližších 100 000km to bude len olej, sviečky, brzdy a kvapaliny
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Re: Kúpa auta ,zaplatenie kúpnej ceny vopred

Príspevok od používateľa achada »

A ze ten vyber novych za 11 je vskutku bohaty! :2f93:
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Re: Kúpa auta ,zaplatenie kúpnej ceny vopred

Príspevok od používateľa herin »

No veru za 11 000 už pomaly nie je nič..už ani fabču nedostane..
Ja som raz kupoval auto od majiteľa-kúpa prebehla cez víkend-spísaná zmluva-odovzdané peniaze-on nám dal malý technický a potom si ani neviete predstaviť tie bezsenné noci, keď sa mu nechcelo odhlásiť auto a odhlásil ho až po 10tich dňoch..Už som sa pomaly lúčil s 10 tisíckami
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Re: Kúpa auta ,zaplatenie kúpnej ceny vopred

Príspevok od používateľa jaster-83 »

:3dcline: pravdu mas, islo to neskutocne hore aj nove aj ojazdene....
achada napísal: 30.11.2021 13:41 A ze ten vyber novych za 11 je vskutku bohaty! :2f93:
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Re: Kúpa auta ,zaplatenie kúpnej ceny vopred

Príspevok od používateľa autokomplet »

Tomuto hovorim stretnutie dvoch neveriacich :-)

Nedal by sa ten cely pribeh zapisat a natocit film, nejaka cast serialu ? Ked som minule po rokoch zhliadol TV a jej televiznu sracku s nazvom Profesor, tak mam zas na 20 rokov istotu ze sa TV neoplati zapnut.
Podla mna ale tento pribeh (spolu s komentmi) ma šťavu. Kupil som aj pukance :-)
Žijeme v dobe plnej egoistov, sociopatov, ľudí s vymytým mozgom a žiaľ aj srdcom.
Ľudia pod tlakom medii, technologii, rýchleho spôsobu žitia stratili skutočné hodnoty.
Ešte že máme riešenie - môžeme si zabezpečiť psa...
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Kúpa auta ,zaplatenie kúpnej ceny vopred

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

"pravdu mas, islo to neskutocne hore aj nove aj ojazdene...."

Jaster, zalezi na tom co kupujes. Ked som o tom cital naposledy niekde na nete tak sa ako priklad uvadzal Golf, Passat, Oktavka, skratka to co sa kupuje najviac. Su aj ine znacky a tam je to uplne rovnake ako bolo
Thomasl
Príspevky: 508
Dátum registrácie: 04.10.2009 15:38
Zdieľať na Facebook

Re: Kúpa auta ,zaplatenie kúpnej ceny vopred

Príspevok od používateľa Thomasl »

Takže to dopadlo takto ,našiel som iný Golf v sieti autorizovaného predajcu,ktorý mi dal dokonca nižšiu cenu ako ten expert z Bazoša,nebál sa ho ísť odhlásiť na moje meno,prišiel z odhláseným TP,podpísali sme kúp.zmluvu ,vyplatil som peniažky a hneď som ho stihol aj prihlásiť vo svojom okrese,mal som chuť mu zavolať ,alebo poslať SMS ,aký je truľo,teraz si auto može predávať aj do jari,keďže je teraz na zimu kupcov asi najmenej,ale kašlem na to.Dúfam ,že si tieto riadky prečíta...
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Re: Kúpa auta ,zaplatenie kúpnej ceny vopred

Príspevok od používateľa hjundai »

netes sa on sa nejaky idiot najde...bo golf to je Das Auto
Thomasl
Príspevky: 508
Dátum registrácie: 04.10.2009 15:38
Zdieľať na Facebook

Re: Kúpa auta ,zaplatenie kúpnej ceny vopred

Príspevok od používateľa Thomasl »

das Auto - Uberauto , Golf určite nie je,hnije ,kradne sa,kazí sa ,ale nakoniec prídeš na to
že s určitými vecami jednoducho musíš súhlasiť a to je možný opätovný predaj ,malý prepad ceny,kompaktibilita dielou so značkou Škoda,jednoduchosť u určitých typov motorov a kvalita materíalov aspoň u starších modelov ,tieto všetky veci sa nazývajú
fakty a je len na tebe či ich akceptuješ...keď nie budeš patriť do tábora odporcov,ale ten
je menší ako ten ich zbožňovateľov....úspech nemeckých značiek v zahraničí presadila ich kvalita a trvácnosť v minulosti ,aj keď dnes už to nemusí byť celkom pravda ...Sám som v
minulosti v Nemecku žil a videl som ,že na ulici okrem BMW,Audi a VW si nevidel nič iné ..
časy sa menia a aj Nemci sa správajú "trhovo " a nemecký výrobcovia sa takisto správajú "trhovo" čo je na škodu veci-kvality,ale to je vývoj....

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných