KUCHYNSKY OLEJ NAMIESTO NORMALNEHO

odkazy, linky, videá na tému auto-moto

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

matusmi
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 11.05.2013 14:54
Zdieľať na Facebook

KUCHYNSKY OLEJ NAMIESTO NORMALNEHO

Príspevok od používateľa matusmi »

zdravim idem kupit fiat punto benzin a nema to olej a ze vraj ma nieco z valcom ci co nebolo tam dost oleja tak tam chcem naliat kuchynsky a prejst asi 4 km a potom to opravit mozem tam dat ten kuchynsky olej za odpovede vopred dakujem....
foter
moderátor fóra
Príspevky: 11351
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foter »

nie! to kde si na to prišiel? alebo ti to niekto poradil? :41c2:
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Tipujem že by to chcelo skôr BAN...
Ak toto nie je čistá provokácia tak sa silno ospravedlnujem, ale tak do výrokov sa tento tvoj príspevok hodí ako ušitý
matusmi
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 11.05.2013 14:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matusmi »

vobec to nije provokacia nechcem kupovat nejaky olej ked aj tak ho budem vypustat cely a menit asi kruzky tak som myslel ze na tie 4 km bude stacit aj kuchynsky aby ho nezadrelo neda sa to?
matusmi
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 11.05.2013 14:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matusmi »

foter napísal:nie! to kde si na to prišiel? alebo ti to niekto poradil? :41c2:
tak co poradis mi ci nie?
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Zdá sa ti vela dať za liter oleja aj ked len z Tesca čojaviem 4€ ? Respektíve ho tie 4km potiahni na lane a budeš to mať zadarmo
Na tvojom mieste, by som si radšej kúpil auto, ktoré funguje, s tým čo chceš ani nevieš čo presne je a môže to skončiť aj výmenou motora
matusmi
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 11.05.2013 14:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matusmi »

no vies som v anglicku a tu je tahanie zakazane ...ja mam svoje auto slovenskeho passata tu ale chcem aj anglicke keby sa mi nieco s mojim stalo ......
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

boze na pumpe kupis dajme tomu dynamax alebo este lacnejsie nieco za 3 eura , neviem co riesis raciol stoji 1,6eura dajme tomu . staci ti polovicna napln tj 2-3 litre cize usetris 2-3 eura . no parada :40bd:
vpeto
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 20.11.2009 20:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vpeto »

ked ti vyrátaju 1OOO libier na rok len poistku tak uvidíš že tie tri libry na olej je nič, i keď si myslím že si robíš srandu
STANLEY64
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 16.10.2010 23:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa STANLEY64 »

nalej tam ale len fritovaci olej. ten je stavany byt v uzavretom priestore. ale ja by som dal aj roztopenu bravcovu mast ak je v anglicku dost svín :2f93:
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

vpeto napísal:ked ti vyrátaju 1OOO libier na rok len poistku tak uvidíš že tie tri libry na olej je nič, i keď si myslím že si robíš srandu
Kto šetrí na takejto najzákladnejšej položke, pochybujem, že bude mať poistené auto...
jurigad
Príspevky: 669
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurigad »

Nie je dobrý taký olej , auto ti môže odísť na cholesterol, ja používam Indulonu-modrú, len neviem či to tam zoženieš tu nám to dávajú v robote zadarmo. Trochu ťažšie sa to do motora dostáva , lebo to treba vytlačiť a nie liať. Ale zato maže...
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

Táto otázka je realita, alebo sa mi to sníva?Videl a čítal som tu na fóre kadečo ale toto je úplná pecka..malo by sa tu založiť niečo ako "Hviezdna rota" a tam dávať temy, ktoré su ako táto..
Človeče ty nemáš 4 eurá na 1 liter oleja??A na benzín, poistky, opravu toho skvostu mať peniaze budeš?A mohol by si nám inak prezradiť,kolko stojí v anglicku liter slnečnicového oleja?pretože si nemyslím že bude stáť 1,49 ako u nás..
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Ale on robí v stánku kde predávajú hranolky, takže olej by mal zadarmičko. A to ten lepší, fritovací, ten viacej vdrží.
Veď preto sa pýta.

Ale zase na druhej strane - skúsil to už tuná niekto ?
Možno by to chvíľu bez problémov fungovalo.
Stále lepší kuchynský, ako žiaden.
Už som kedysi zažil tatrovku, čo ujazdila 9 km bez oleja, iba s montážnym namastením a potom po doliatí oleja fungovala normálne ďalej.
Naposledy upravil/-a wilz v 11.05.2013 20:54, upravené celkom 1 krát.
makrela
Príspevky: 2962
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Jasné že tam môžeš dať kuchynský olej , ale hore na motor polož kusisko stejku, a keď dôjdeš do ciela máš obed- dobre prepečený stejk , kúpiš harnolky , a s pocitom dobre vykonanej práce sa pustíš do demontáže . Zapečeného motora.

Návrat na "Na pobavenie ;-)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných