Kto mi prihlasi auto?

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

matosl
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 22.05.2009 19:21
Zdieľať na Facebook

Kto mi prihlasi auto?

Príspevok od používateľa matosl »

Najde sa niekto z BA, kto by mi prihlasil moje auto kupene z Talianska? Mam kontrolu originality, mam prelozene TP, fakturu aj odhlasku...Treba ho uz iba dat na znacky...Je tu niekto kto to dokaze co najrychlejsie popripade ma tam znamost?? Dakujem vopred za pomoc...
MTMauto
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 09.01.2009 20:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MTMauto »

Ked mas vsetko,aj STK+EK,preco tam nejdes sam??? Neboli to....
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Re: Kto mi prihlasi auto?

Príspevok od používateľa petyy »

matosl napísal:Najde sa niekto z BA, kto by mi prihlasil moje auto kupene z Talianska? Mam kontrolu originality, mam prelozene TP, fakturu aj odhlasku...Treba ho uz iba dat na znacky...Je tu niekto kto to dokaze co najrychlejsie popripade ma tam znamost?? Dakujem vopred za pomoc...
takk chod na DI a vypln formulár na prihlásenie auta, kup 66€ kolok, zaplať zákonnu poistku a hotovo
matosl
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 22.05.2009 19:21
Zdieľať na Facebook

kam mam ist?

Príspevok od používateľa matosl »

Ked mam vsetko (KO, prelozene TP,odhlasku,fakturu o kupe) musim ist najskor na Namestie Hraniciarov (som z petrzalky) kde si musim vybavit schvalenie dovezeneho vozidla, typove shcvalenie a osvedcenie o evidencii?? A az potom mozem ist na Kopciansku pre znacky? Ako to je prosim Vas, som z toho magor :-) Dakujem za odpovede...a nevysmievat sa prosim...nerobim to kazdy den, robim to prvy krat a je to moje prve auto :300f:...a este jedna otazka: Musim mat zaplatenu poistku pri prihlasovani,alebo staci navrh zmluvy? Staci mi potvrdenie o zaplateni recyklacneho fondu ustrizok zo seku,alebo musim mat potvrdenie o zaplateni original z uradu recyklacneho fondu??? Dik
MTMauto
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 09.01.2009 20:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MTMauto »

Kup kolky 66+4,50€,vypln ziadost,ktoru ti daju na ObÚ,vyplat recyklacny poplatok-šek,tiež ti daju na ObÚ-67€,a tam ti vydaju technicky preukaz. Potom vybehni s tym technickym na dopravný+66€kolok a daju ti ŠPZ. Samozrejme si daj spravit poistku. A ...HOTOVO.
MTMauto
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 09.01.2009 20:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MTMauto »

Prepac,staci ti predbezna zmluva-prefotena,a staci ti ustrižok s recyklačneho. VELA ZDARU !
matosl
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 22.05.2009 19:21
Zdieľať na Facebook

Dakujem

Príspevok od používateľa matosl »

Dakujem velmi pekne!
Napísať odpoveď

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných