kto mate pokazene vstrekovace na 2.0tdi motoroch?

tu móžete písať ak sa niečoho chcete zbaviť ZDARMA !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

> Serie ma to ako chce niekto zbohatnut na naivite obycajnych nestastnych ludi, ktori si kupili 2,0 Tdi.


a ze na tom NESKUTOCNE zarabaju servisy ta uz neserie?
a ze ti chudaci majitelia tychto motorov NEMAJU NA VYBER ta neserie?
a ze s tymito motormi, vstrekovacmi a hlavami VW spravil najvacsiu kekecinu za poslednych 25 rokov ta neserie?


CO ?

ked sa ti dnes pokazia vstrekovace, co spravis? V akom servise ich repasuju po 200e? CHCEM TELEFON, meno, adresu... S akou garanciou? Aky je to repas? Nie je to nahodou len precistenie? Je to repas akoze ked je ten vstrekovac totalne mrtvy ze auto nenastartuje, tak za 200eur je kompletne zivy ako novy? Chcem vidiet. To ma zaujima.



A vies ty co? So scorpim sme kamarati, aj s alpinersom... a vies ty co? Scorpi tych 12 vstrekov ktore ma [ak ich najde v supliku] zadarmo da alpinersovi a to ti mozem JA zagarantovat. Pretoze my sme taka partia... nie ako ty s tvojimi kamaratmi kde kazdy vsetko vidi cez peniaze, cez to ako ten druhy moze na niekom zarobit...


ZA KOLKO VYKUPUJE VSTREKOVAC TVOJ KAMARAT A JEHO SEF CO ICH POTOM REPASOVANE PREDAVAJU ZA 200E? teda mozno, lebo este som to nevidel ? Nie je to nahodou tak ze proste pride zakaznik, dostane repasovane vstrekovace, jeho povodne samozrejme chlapci vymontuju a nechaju si ich zadarmo?

toto ta uz neserie? ked ta serie ze ja chcem vstrekovace na skusku zadarmo? dva alebo styri kusy? a henten clovek meni tucty ak nie stovky vstrekovacov a neplati nic povodnym majitelom? Prave naopak, zaraba na nich tym ze im predava repasovane vstrekovace po 200eur plus robota?
Naposledy upravil/-a mp3turbo v 24.11.2010 11:18, upravené celkom 3 krát.
icoo
Príspevky: 180
Dátum registrácie: 18.09.2006 20:43
Bydlisko: Kocúrkovo
Zdieľať na Facebook

Re: siemens ppd

Príspevok od používateľa icoo »

cicmanec napísal:
icoo napísal:Riešia to na tomto fóre - prečítajte si a spravte vlastný obraz.
A kto myslíš, že je ten spomínaný Alpiners, ku ktorému budú tie vstrekovače odtiaľto smerovať? :41c2:
A kto je ten? Neviem... Je to pre mňa človek, ktorý sa o niečo snaží a pritom výsledok je neistý, je to ten, ktorý môže sedieť v šenku pri pive a prdieť do stoličky, ale radšej sa bude v niečom vŕtať. To že mu to môže priniesť v budúcnosti nejaké koruny je len jeho šikovnosť, určite si ľudia rozmyslia či zaplatia za repas 100, alebo za nový 500, ale budú mať možnosť výberu! To je môj obraz vytvorený diskusiou na pd fórre, v živote som ho nestretol a nikdy som si s ním na fóre ani nepísal.... Dúfam, že som ťa uspokojil touto odpoveďou....
MatoB35
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 23.11.2010 22:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MatoB35 »

Turbo, pises kraviny. Prisla im na vikend Audi A6 s vadnym vstrekom, v pondelok isla s opravenym vstrekom k majitelovi. bol som toho svedkom. ale opakujem, NEVIEM ako ich robia a ani ma to nezaujima, pretoze auto s tym motorom by som si NIKDY nekupil a kupi si ho len clovek ktory nevie o problemoch, a ked vie a napriek tomu kupi je cisty lol
ak mas 2,0tdi s pokazenym vstrekovacom, po dohode s kamaratom ho privezies do PB a potom sam posudis ako je opraveny.
a citaj pozorne, nie za zrepasovany vstrek chce 200 E, ale za repas!
a to ze si pomohol ludom nezistne a zadarmo, to ti neberiem ak je to tak
audis
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: 08.06.2009 20:43
Bydlisko: Slovensko
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audis »

Tak Igor je iny Pan. vlastna skusenost :2f93: :300f: :hero:
MatoB35
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 23.11.2010 22:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MatoB35 »

a este cosi Turbo, laskavo ma neurazaj nejakymi krcmami a sloneskymi hubami, narozdiel od teba mam vysoku skolu /strojar/ a NEPOTREBUJEM zarabat na autach!!
audis
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: 08.06.2009 20:43
Bydlisko: Slovensko
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audis »

MatoB35 napísal: narozdiel od teba mam vysoku skolu /strojar/
:40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:

chlapče, teraz sa vsetci po.se.reme lebo ty mas skolu :4090:

zase sa potvrdilo: z 1000 inzinierov je len jeden normalny :d :D
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ja mam tiez vysoku skolu a tiez nezarabam na autach.

no a teraz sa venujme povodnemu problemu... ak mate volakto POKAZENE STARE vstrekovace co vam niekde vymenili alebo maju vymenit a ste ochotni ich poskytnut pre dobru vec, budeme radi.

Nemusite, nic vas nenuti, len som mal dojem ze zahodit alebo nechat v servise ktory ich zahodi dokaze kazdy.
MatoB35
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 23.11.2010 22:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MatoB35 »

Dobre chlapci, skoncil som.
posielajte im vstrekovace
:2f93:
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

S tými vysokoškolákmi prrrr prrrrrr. Do roku cca. 2003 si trebalo Ing. zaslúžiť a nedával sa len tak, samozrejme pokiaľ tatko nebol nejaký dobre postavený chlapec. Takže do tohto roku by som povedal že tupcov je tak max. 20 %.

Od tohto roku teda 2003 vyššie, môžem smelo prehlásiť, že tých tupcov je 99,9 % a môže za to ta super školská reforma, kde kvôli počtu žiakov sa držia primitívovia na vysokej škole. Ochvíľku bude toľko INaďalejGlupych a MaGoRov, že na upratovačku bude inzerát:
Hľadáme 20 ročnú ženu s dokončeným vzdelaním vysoká škola II. stupňa, ktorá komunikuje anglicky a nemecky, slovom aj písmom, má prsia aspoň 3-ky a má prax. 10 rokov :-(
martin.bolek
Príspevky: 159
Dátum registrácie: 02.02.2005 00:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martin.bolek »

Inak mna by strasne zaujimalo ake servisy strasne zarabaju na vymene novych vstrekovacov (jedine znackove). Tiez by som bol radsej, keby sa dali opravit. Pri tej zlave co dostanes z origo servisu mas HOVNO, este ti treba pren ist. A zakaznik ti nechava strasne prachy s pocitom ako si strasne zarobil. Radsej 5 inych veci ako tento jeden vstrek. A dalsia vec. Ak ich niekto meni origo od dealera VW (nie niekde kradnute a kupene od 'znameho'), tak urcite pouzije X diel (pretoze je dost lacnejsi), kde sa vracia stary vstrekovac spat do VW. Z taketo vymeny teda zvysny vstrekovac nevznikne. Je najkrajsie obvinit hned zo vsetkeho servisy. Iba zdieraju lud, lebo nechu robit vsetko zadarmo...pripadne servisovat auta typu Passat 3C za cenu servisu feldy...
alpiners2
Príspevky: 577
Dátum registrácie: 02.10.2006 22:19
Bydlisko: Rimavská Sobota
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alpiners2 »

chlapci trochu si skroťte emócie poniektorý. ani som nevedel že mp3turbo založil túto tému, ale cením si to. ja už mám k dispozícii 3ks vstrekovačov na ktorých môžem skúšať. som názoru čo človek vyrobil tak človek aj opraví, len treba materiál a iné veci. snažíme sa prísť na to či sa dajú prakticky tie vstrekovače opraviť alebo nie. momentálne ich nikto nerepasuje.
a keby sme už chceli robiť taký silný biznis tak nedám fotky a všetko okolo toho na moju web stránku ale pekne v tichosti by som na tom pracoval.

prajem pekný deň ;-)

a ešte niečo, úspešne zrepasované vstreky ak sa to naozaj podarí, vrátim majiteľom späť funkčné a zadara.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Re: siemens ppd

Príspevok od používateľa cicmanec »

icoo napísal:
cicmanec napísal:A kto myslíš, že je ten spomínaný Alpiners, ku ktorému budú tie vstrekovače odtiaľto smerovať? :41c2:
A kto je ten? Neviem... Je to pre mňa človek, ktorý sa o niečo snaží a pritom výsledok je neistý, je to ten, ktorý môže sedieť v šenku pri pive a prdieť do stoličky, ale radšej sa bude v niečom vŕtať...
Veď ja nič, len som ti chcel povedať, že je to ten istý človek, ktorý sa tu spomína...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

> a ešte niečo, úspešne zrepasované vstreky ak sa to naozaj podarí, vrátim majiteľom späť funkčné a zadara.



NO PROSIM... ja blb mam otvorene tri okna s firefoxmi a nepostol som tuto temu na Alpinersovom fore. Ale chcel som ;)

Tak a teraz ked Igor slubil ze ich ZADARMO OPRAVENE vrati povodnym majitelom, mame tu este nejake namietky? Teraz ked alpiners povedal ze niekomu usetri aspon 2000eur za nakup novych, ma tu este niekto nejake problemy?
jan175
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 31.10.2009 16:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jan175 »

Pridam aj ja, pred vcerom som doviezol auto k mechanikovi lebo mi hlavne rano nechce startovat,tak ze sa na to pozre, ale vravel ze to budu asy vstreky tak sa chcem spytat ze kolko by asi stali nove vstreky na Alfu Romeo 166, 2,4JTD, 1999 aby som mohol napisat jeziskovy ze aky ma byt stedry,a ak by sa aj naozad dali repasovat dak vam drzim palce.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

mp3turbo napísal:Tak a teraz ked Igor slubil ze ich ZADARMO OPRAVENE vrati povodnym majitelom, mame tu este nejake namietky?
Áno - on sa to na nich zadarmo naučí a potom bude na tom zarábať!

Návrat na "Darujem"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní