kto mate pokazene vstrekovace na 2.0tdi motoroch?

tu móžete písať ak sa niečoho chcete zbaviť ZDARMA !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

blbost, ked je to diametralne dotrtkane tak ti nepomozu drobnosti.
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

mna by len zaujimalo kedze tento motor patri medzi najporuchovejsie tak to znamena ze bol zle skonstruovany a zle navrhnuty ,preto sa furt kazi? lol
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
romanmt
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 20.06.2009 10:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa romanmt »

drzim palce
Naposledy upravil/-a romanmt v 24.11.2010 08:26, upravené celkom 1 krát.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

roman upravil svoj prispevok, upravujem aj ja.
Naposledy upravil/-a mp3turbo v 24.11.2010 10:32, upravené celkom 1 krát.
MatoB35
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 23.11.2010 22:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MatoB35 »

:2f93: :40bd:
zda sa ze aj tito chalani uz na nieco prisli
roman66666
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 26.11.2008 20:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa roman66666 »

chlapi toto je forum kde sa snazime pomahat jeden druhemu uplne nezistne lebo vsetci mame radi auta takze ak sa niekto snazi pomoct vam so vstrekovacmi tak si mate ruky nohy lamat aby ste mu zabezpecili material na skusanie, a ja viem o com hovorim kedze mam mondeo TDCi klop, klop zatial v poriadku ale vstreky radi blbnu aj tam :42f9: :42f9:
icoo
Príspevky: 180
Dátum registrácie: 18.09.2006 20:43
Bydlisko: Kocúrkovo
Zdieľať na Facebook

siemens ppd

Príspevok od používateľa icoo »

mp3-dám sem odkaz nakoľko si myslím, že to sem patrí a ľudia uvidia snahu a zapálenie, ktoré tomu venujete. Aby Vám ich potom neposlali aj 200 :-).

Kto má nech ich chalanom pošle prípadne pomôže svojou troškou. Riešia to na tomto fóre - prečítajte si a spravte vlastný obraz. Myslím že cesta to nie je zlá. DRŽIM PALCE..
http://www.powerdiesel.sk/viewtopic.php ... bf92f39d39

Dúfam, že sa nebudete riadiť tým, že keď ja som zaplatil za výmenu 2litre - nech zaplatia aj ostatní. Ak sa podarí daný problém vyriešiť možete si povedať že ste svojou troškou prispeli aj Vy, prípadne ak Vás ešte dostihne ďaľšia "2-litrová" výmena je možné že ušetríte 1,5 litra.
:4012:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Re: siemens ppd

Príspevok od používateľa cicmanec »

icoo napísal:Riešia to na tomto fóre - prečítajte si a spravte vlastný obraz.
A kto myslíš, že je ten spomínaný Alpiners, ku ktorému budú tie vstrekovače odtiaľto smerovať? :41c2:
MatoB35
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 23.11.2010 22:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MatoB35 »

Pravidelne navstevujem toto forum, ale az kvoli tejto teme som sa zaregistroval.
Serie ma to ako chce niekto zbohatnut na naivite obycajnych nestastnych ludi, ktori si kupili 2,0 Tdi. Vstrekovace si nechajte, onedlho to bude vediet zrepasovat kazdy sedlak v garazi. Alebo pytajte si za ne aspon 100E/kus, uvidite, ze aj tak si ich chlapci radi zoberu na tento "pokus". :40bd:
je mi to az smiesne ako vam tu tlaci do hlavy kktiny o snahe pomoct vam lol
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

vsetko v pohode, ja myslim ze ICOOO chcel len ukazat ostatnym (ktory nesleduju powerdiesel forum) ze prave v tej linkovanej teme sa venujeme tymto nestastnym vstrekovacom...

ktore uz mnohych motoristov, mnohych z vas, potrapili neskutocne drahymi opravami.
icoo
Príspevky: 180
Dátum registrácie: 18.09.2006 20:43
Bydlisko: Kocúrkovo
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa icoo »

mp3turbo napísal:vsetko v pohode, ja myslim ze ICOOO chcel len ukazat ostatnym (ktory nesleduju powerdiesel forum) ze prave v tej linkovanej teme sa venujeme tymto nestastnym vstrekovacom...

ktore uz mnohych motoristov, mnohych z vas, potrapili neskutocne drahymi opravami.
Presne tak to bolo myslené..... nakoľko možno, niektorí si myslia, že chcete byť priekupníci s pokazenými vstrekovačmi, ktoré sú im pri súčasnom stave vedy a techniky na dve veci............
Samozrejme ak si ich chce niekto odložiť doma na pamiatku, prípadne zavesiť do spálne nad manželskú posteľ tak to je iná vec a je to "racionálne" , že ich nepošle nakoľko má pre nich užitočnejšie využitie.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Matko, vidim ze si velmi silny a velky frajer - takze... zrepasujes tieto vstrekovace? za 100 eur kus?

kedy a kde mam prist?






> je mi to az smiesne ako vam tu tlaci do hlavy kktiny o snahe pomoct vam

NA ROZDIEL OD TEBA, FEŠÁČIK, JA OSOBNE SOM MNOHOKRAT ZADARMO [!!!!!] POMAHAL PRIBLIZNE 50TIM LUDOM ODTIALTO Z FORA. Uplne zadarmo. Diagnostiky, odtahy, reparatury, servisne hodiny u kamarata v hale do desiatej vecer nic vynimocne, poziciavanie dielov (vahy vzduchu, vstrekovace 1.9tdi, baterky), rady kde co zohnat aby to bolo lacnejsie, za kym ist lebo sa do veci vyzna, ako sa nenechat odrbat v servisoch za tucne prachy...

a ty? co konkretne si spravil ty ze mas velku hubu na mna a mojich kamaratov za ktorymi si stojim?
Naposledy upravil/-a mp3turbo v 24.11.2010 11:07, upravené celkom 1 krát.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Maťko, čo bráni tebe kúpiť zo dva kúsky po 100 € (a prebiť tak turbovu ponuku za 0,- €) a zbohatnúť na tom sám? :41c2:

Jasné, že keď sa to podarí tak ten kto to bude robiť to nebude potom robiť zadarmo (ty možno áno). Stále ale zostala nezodpovedaná otázka akú majú teraz tie pokazené vstrekovače (ktoré nevie nikto opraviť) hodnotu...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Matko, ver tomu ze s pokazenymi vstrekovacmi ZIADNY business nespravis.

ked sa niekomu pokazia, dojde s jeho a ty mu ich opravis. Predavat/kupovat pokazene vstrekovace nema vyznam.


nikto totiz bez vstrekovacov na tychto vozoch nie je. Nemoze tam vzniknut diera...

prave preto maju pokazene vstrekovace 2.0tdi nulovu hodnotu. Schvalne, OPYTAJ SA TYCH STOVIEK LUDI KTORI ICH UZ MENILI, KOLKO PENAZI DOSTALI ZA SVOJE STARE POKAZENE CO SKONCILI V NEJAKOM AUTORIZOVANOM SERVISE, ALEBO AJ NEAUTORIZOVANOM.

ha? kolko penazi za svoje stare pokazene dostali ??????

no vidis to ty hrdina. Velka slovenska huba, takych mame po krcmach dost.
MatoB35
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 23.11.2010 22:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MatoB35 »

Cicmanec, pisem, ze kamarat ich repasuje so svojim sefom v ich servise po 200E.
Keby to viem ja, klidne by som ich vykupoval po 100E, lebo zufalci ho kupia funkcny za 300E v pohode/ stale za polovicu ceny noveho/.
A to ze sa daju zrepasovat, vie Turbo a spol. s.r.o velmi dobre

Návrat na "Darujem"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní