Kryty prahov tuning

Aké sú vaše skúsenosti s tuningom? Aké vozidlá tunovať, rady a odporúčania...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dandy007
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 03.05.2016 21:59
Zdieľať na Facebook

Kryty prahov tuning

Príspevok od používateľa dandy007 »

Čaute chcem sa spýtať kedže nemám skúsenosti s lepením tutningových krytov prahov, jedná sa o 4dielny prah. Chcem ho lepiť len neviem ako, či naniesť lepidlo a lepiť to na vrchnú časť na aute, ale zase vysoko to nemože ísť lebo by nešli dvere otvoriť takže je tam mala plocha na nalepenie preto sa chcem spýtať ako nato, ďakujem za odpovede.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Neoriginálny diel treba vyhodiť do smetiaka, respektíve to predaj niekomu bárs na tom stratíš.
Lebo ak to začneš lepiť, striekať, dáš do toho ešte viac a za 2-3 roky to budeš aj tak trhať dole
dandy007
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 03.05.2016 21:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dandy007 »

ja viem je mi to jasné, a možno ti ani tolko nevydrží ak to zachytím niekde ale chcem poradiť ako to nalepiť aj ked viem že dobre radíš mi, ale chcem poradiť kde to lepiť či zvrchu alebo aky je system.
milkoTT
Príspevky: 439
Dátum registrácie: 13.03.2007 09:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milkoTT »

sam si uznal že ti ivko dobre radi a napriek tomu to tam chces nalepit? len to auto zhumplujes, lepsie Ti nepojde, spotreba tiež nebude nižsia a ked to budes predavat tak to nepredas,lebo sa to auto s Tvojimi nalepenymi prahmi nebude nikomu pacit.
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

To chces na toho leona co si nedavno riesil vyfuk? Hod sem foto, rad by som si pozrel ci tie vylepsenia myslis seriozne alebo sa to zvrhava na kolotocarinu....
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
dandy007
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 03.05.2016 21:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dandy007 »

Ano na leona, len ma pekne diely tuningove idem tam dať naraziky predný zadný, svetla proste ho prerobiť a s tými prahmi neviem ako ich tam lepiť, videl som už vela takých prahov avšak neviem ako sa to kde lepí alebo aky je nato systém pretože sa mi zdý plocha na nalepenie pod dverami malá.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Prosím ťa nič na tom aute neprerábaj, lebo z toho bude hnusná nepredajná búda. Žiadne tuningové nárazníky, žiadne tuningové svetlá

Ked už niečo meniť na designe, tak si žožen originálne nárazníky z verzie TOP Sport. Nielen že to lepšie vyzerá, ale bude to zaujímavejšie aj z hladiska následného predaja.

To čo vyrobíš ty tými tuningovými dielmi bude úplne nepredajné
Hlavne nie takto
[img]http://www.vau-max.de/thumbs/img/News/5 ... in-650.jpg[/img]
Ked už niečo meniť tak takto, skrátka originál diely
[img]http://img.yauto.cz/photos/48119/193649 ... ra_ARL.jpg[/img]
petorix
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 03.04.2014 23:56
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petorix »

Ešte že jedna celá stránka a nikto neporadil k veci, akože ľudia vám nie je jedno že druhý čo urobí s autom? Opýtal sa volačo, keď neviem nenapíšem nič....načo je dobré že desiati napíšú to isté? Pýtal sa či má nalepiť alebo nie? Nie, otázka bola iná.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Ak by so dal dotaz na nejaké tuningácke fórum tak by si mal odpoveď isto a lepšiu ...
PS: tu nečakaj nič dobré tu sa istí ludia furt divia prečo si niekto chce montovať DLR. A pritom a ani za boha nevedia pochopiť že niekomu sa skrátka nechce meniť každú chvílu žiarovky, stráviť tým pomali hodinu, odrať si paprče a ešte aj rozoberať kdečo pri motore aby sa tam horkoťažko končekmi prstov dostal.
dandy007
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 03.05.2016 21:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dandy007 »

Ako vidím nedozviem sa tu nič k veci, buď napíšte k veci alebo kašlite nato, odpovede typu predaj to a podobne ma nezaujímajú, proste len chcem vedieť postup poprípade radu od človeka čo s tým má skúsenosť a vie ako nato.
christiane
Príspevky: 1647
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Preco ich nenanitujes.Na spoj daj tmel,nanituj kam potrebujes a nity to budu drzat ak keby si nechcel.
Vlady a ty si mu tiez poradil,vidim.
dandy007
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 03.05.2016 21:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dandy007 »

Nanitovať myslíš na koncoch? pri blatníkoch? a v strede prahu to nalepiť?
christiane
Príspevky: 1647
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Naco sa s tym srat lepenim.Naneses po celej dlzke neaky silikon ktory ti utesni spoj,navrtas diery cca kazdych 10 cm a nanitujes jednostrannymi nitmy.Potom to pregitujes alebo uvidis co s tym.Budes mat istotu ze ti to meodpadne.Na Skodovkach sa tak nitovali prahy pretoze vo vnutri bola este aj vystuha a zle sa to varilo.Za dalsie sa to este pred namontovanim nagebrilo neakym sajrajtom a uz sa to autogenom neopalilo.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

dandy007: Prečo ideš hlavou proti múru?

Načo chceš silou mocou robiť niečo čo dnes už skoro nikto nerobí, také "lepenie" tuningových doplnkov prestalo fičať snád 10 rokov dozadu

A už vôbec by som nerobil niečo také akože vrtať do pôvodných prahov a nitovať na to laminátový diel.

Si uvedom čo ostane až to niekde otrháš a už do toho nebudeš mieniť valiť prachy, ostane tam akurát "po-ko-ko-t" dier...

Komu potom budeš chcieť také auto predať? Alebo dáš tie rozvrtané prahy vymeniť za nové?

Uvažuj čo STK, policajné kontroly, jednoducho lahko môže prísť doba že cez STK neprejdeš, respektíve budeš pre policajtov ako magnet.

Radím ti dobre - "NE-KU-RVI" to auto
leonNL
Príspevky: 1261
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Tak ako ostatni predo mnou, ani ja ti neporadim, a tak ako ostatni predo mnou ti napisem, kasli na to. Ani jeden z nas ti nechceme zle, ver tomu, ze tvoj Leon bude vyzerat ovela lepsie v povodnom stave, nanajvys ako napisal ivko1, "okrasli" ho original sadou z Topsportu alebo z Cupry, toto ti pisem ako byvaly majitel Leona. Neviem o aky motor sa jedna v tvojom pripade, no ak ides "oplastovat" slabucku jednasestku, nedajboh jednastvorku, naozaj kasli na to. Ak mas 20V T, tak ten je oplastovany uz od vyroby. Naozaj, ber to ako dobru radu a predaj tie plasty najblizsiemu kolotociarovi. Raz vyrasties a pochopis, ze auto je najkrajsie tak ako vyslo z fabriky, nehovoriac o jeho hodnote, ktora oplastovanim a podobnym zohavenim, len klesa. :2f93:

Návrat na "Tuning vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní