kotuce znacky ABS-poradte

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Mirec18
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 31.01.2009 15:22
Zdieľať na Facebook

kotuce znacky ABS-poradte

Príspevok od používateľa Mirec18 »

Zdravim.Mam citroen xsara vts.Chcel by som poradit ci je to dobra znacka a ak nie co tam mam dat.A ci sa to nebude prehrievat.Jazdim rychlo.Dakujem.
svido
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 06.10.2008 17:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa svido »

Ja som menil kotuce + dosticky tejto znacky na Golfe IV, celkom cenovo vyhodne sa mi zadli, problem s nimi nie je ziadny, nejako extra sa neopotrebuvavaju, akurat mi piskaju strasne, touto cestou mi aj mozte poradit co by sa s tym dalo robit. Dik.
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

svido napísal:Ja som menil kotuce + dosticky tejto znacky na Golfe IV, celkom cenovo vyhodne sa mi zadli, problem s nimi nie je ziadny, nejako extra sa neopotrebuvavaju, akurat mi piskaju strasne, touto cestou mi aj mozte poradit co by sa s tym dalo robit. Dik.
naolejuj lol
svido
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 06.10.2008 17:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa svido »

fester777 napísal:
svido napísal:Ja som menil kotuce + dosticky tejto znacky na Golfe IV, celkom cenovo vyhodne sa mi zadli, problem s nimi nie je ziadny, nejako extra sa neopotrebuvavaju, akurat mi piskaju strasne, touto cestou mi aj mozte poradit co by sa s tym dalo robit. Dik.
naolejuj lol
Dik za radu, zajtra urobim a mozes mi prist vyskusat, ci som dobre urobil.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Neurobíš s tým nič, jedine vymeniť platničky alebo kotúče. Niektoré kombinácie kotúč-platnička proste pískajú, napr. kombinácie Meyle+Meyle je v pohode, akákoľvek kombinácia Meyle s inou značkou väčšinou píska a tak to býva aj pri iných, preto sa neodporúča kombinovať rôzne značky kotúčov a platničiek...
Lastojra
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 04.04.2010 20:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Lastojra »

Neviem či to náhodou nie sú Belgičani, sú to kvalitné kotúče. Naozaj!!!!!!!!!!!!!!
runda
Príspevky: 260
Dátum registrácie: 03.08.2006 19:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa runda »

Ja som teraz menil kotuce a platnicky na mojom variante.dal som Ferodo z olejposty za 65eur komplet.uz si sadli a brzdia vyborne.predtym som mal Ate ale Ferodo brzdia lepsie.uvidim ako dlho vydrzia...
vw
romysisa
Príspevky: 424
Dátum registrácie: 08.06.2008 12:48
Bydlisko: TT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa romysisa »

tiez ferodo odporucam mam na passate mal som starline a toto je o inom ...na brzdach nesetrit - ferodo !!
jankode
Príspevky: 682
Dátum registrácie: 21.02.2008 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jankode »

ABS - su myslím holandského výrobcu, je to asi najlacnejšia alebo jedna z tých lacnejších variant na auto, Ja som kupoval od nich predné aj zadné platničky na BMW, koko vydržali neviem, lebo ja som stihol auto predať a nabehal som pár km. Keby som auto nepredával myslím že by som ich nekupoval, aspon nie na BMW.
TycoonX
Príspevky: 549
Dátum registrácie: 10.10.2006 11:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TycoonX »

:4090: omg naolejovat brzdy :D

ale tiez som pocul o jednom mladom ktoremu v krcme povedali ze ked mu piskaju brzdy treba namazat :D pako..
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 63 neregistrovaných