Konečne aj na Slovensku

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Konečne aj na Slovensku

Príspevok od používateľa oco13 »

https://zive.aktuality.sk/clanok/bkl23y ... P-azet-new
Už bolo na čase , idem montovať kameru do auta a posielať videá lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Konečne aj na Slovensku

Príspevok od používateľa oco13 »

Hodím to sem - zdá sa že svitá na lepšie časy
https://www.facebook.com/watch?v=433791018590734
video v odkaze text citujem
Nedal si povedať „po dobrom“ , teraz bude mať čas na premýšľanie o svojom nezodpovednom konaní, vďaka ktorému si v uplynulých dňoch z úst okresného sudcu v Bratislave vypočul prísny trest. Ten znie – doživotný zákaz vedenia motorových vozidiel!
Polícia SR - Bratislavský kraj
Na výjazdovej vetve z Bratskej ulice na diaľnicu D2 v smere od Maďarska došlo k dopravnej nehode vozidla LAND ROVER. Jeho vodič neprispôsobil jazdu svojim schopnostiam a znalostiam v dôsledku čoho vozidlo dostalo šmyk a následne narazilo do zvodidiel a prevrátilo ho na strechu.
Pri následnej dyhovej skúške bola vodičovi nameraná hodnota 0,81 mg/l alkoholu vo vydychovanom vzduchu čo predstavuje 1,69 promile. 47-ročný vodič bol obmedzený na osobnej slobode a eskortovaný na príslušné policajné oddelenie.
V prípade tohto vodiča sa jednalo už o tretiu jazdu pod vplyvom alkoholu s hodnotou viac ako jedno promile pri ktorej bola zastavený hliadkou Policajného zboru a podrobený kontrole. Vec sa riešila v tzv. „super rýchlom“ konaní.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Konečne aj na Slovensku

Príspevok od používateľa oco13 »

prečo nie, ja by som alkohol za volantom klasifikoval ako pokus o vraždu.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných