Kombi na LPG, 210+kW (0-100 < 6s)

Ako je to vlastne s plynom? Aký máte na to názor ? skúsenosti ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

denial
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 29.06.2011 18:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa denial »

O SUV naozaj nemam zaujem a pickup tiez nie.
Jedine, ze by to SUV malo aktivne stabiizatory, ale take si asi teraz nemozem dovolit.


Americky kombik V8, mozno chrysler 300c ? Da sa na tom chodit aj inak ako rovno ?
Ale s takym vykonom by to uz mala byt potom aj stvorkolka, takze AMG potom pada? Driftovat nepotrebujem, radsej nezapadnut niekde v snehu.

Nehladam nic prehnane ani excentricke, skor nieco vyvazene; ale z nadpisu.

Aby som sa teda vyjadril aj k autolaikovym podozreniam: trabanta som nejakeho kupil, dokonca aj nejake zakladne ND na jeho opravu, ale odvtedy stoji na mieste.
Fabia ani pozicovna sa nekonala, kedze tomu napadu okrem mna nefandil nikto dalsi.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Pri tom výkone manuálnu prevodovku?
Netoto ti trošku na hlavu?

Kedysi u nás robil jeden chalan na firme a kúpil starú E39 540i s MT má to rovných 210kW ako sa ti žiada.
Papierové zrýchlenie to má ale až 6.2s, takže asi nič

Ale môžeš si kúpiť starú Imprezu STI a tá aj ked má iba 195kW tak zrýchlenie má za 5,5s.
Alebo aj nejaké Mitsubishi EVO VII
Tam zasa bude problém asi kombík
Mateusz737
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

Audi A4/A6 4.2 V8 MPI ,ale so spotrebou oleja tu musíš počítať
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Asi som to zle pochopil, lebo som mal dojem, že hladá auto už s plynom. :41c2:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

chvalabohu, ze su tu pre zadavatela male moznosti vyberu, svojimi poziadavkami dost presne specifikoval, co hlada...
denial
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 29.06.2011 18:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa denial »

Stare BMW [20r] nie. Max 15 rokov.

Aha co som objavil
https://auto.bazos.sk/inzerat/117412497 ... mi-awd.php

Akurat ta spotreba 17 l je uz na moj vkus vela, aj ked plynu a ta 5-stupnova prevodovka bude asi dooost pomala?

A6 4.2 kombi v ponuke nie je.
S4 je trochu mala a B6 sa mi nepaci ze vobec a B7 je malo.

Bol som pozriet jeden sedan A6 v Jatove, ale popis v inzerate hrubo nekorespondoval s realitou a tie reci nazivo boli iba potvrdenim situacie.

Na tie Audi 4.2 motory mi plynar povedal, ze asi nevidel este ani jeden, ktory by isiel uplne pravidelne bez misfire.
Plus o tej spotrebe oleja som pocul, vraj liter na tisic km je tam uplne bezne.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Akurát Chrysler 300C kde je 5.7 V8 sa nevyrábal s MT a 100-vku nedá za 6s
Ono vlastne žiaden 300C nemal MT prevodovku

Vidno že si trošku padnutý na hl...
Načo je silnému autu kopec prevodových stupnov?
To majú malé ho-vná, kde tým nahánajú emisie a aj dynamiku

EDIT : dal som si námahu skontrolovať tvoje príspevky a už sme doma.
Ty si ten čo chcel otvoriť požičovnu s jedným autom Fabia I 1.9TDI RS

EDIT 2 : všetko sa dá vyriešiť, stačí dať BAN a LOCK. Už som to tu niekedy písal, aby sa predišlo stupidným témam do budúcna, treba zablokovať konto autora
denial
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 29.06.2011 18:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa denial »

Ja som nikde nepisal, ze chcem manual.

A co keby si sa zablokoval najprv sam?
Kto ti kaze reagovat na moje prispevky.

Ktovie naco vyrabaju teraz uz aj 10 stupnove prevodovky, asi ta tam, zial, nemaju za sefa teamu oddelenia prevodovych stupnov.

Mozno, ked ta raz niekto zoberie aj na nejaku dialnicu, tak ti vysvetli, ze cim ides po nej na vyssom prevodovom stupni, tak ma motor mensiu spotrebu, ide tichsie, menej sa opotrebovava.

Zrovna pred par dnami som pozeral porovnanie Ford Ranger 3.2 A6 vs 2.0 A10, lebo znama si kupila tu prvu variantu, a ta druha bola jasne rychlejsia, najma vdaka prevodovke. O jej pripadnej spolahlivosti teraz nehovorim.

Male hovna som videl skor stale s M5 stupnami, tak neviem, ci zijeme v tom istom svete.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

denial napísal:Kombi na LPG, 210+kW (0-100 < 6s)
Len tvoje zadanie je vo svete bežných normálnych ludí , čo rešpektujú 50-90-130 tak jemne neštandartné. :40bd: :40bd:
Rovnako ako aj tvoje predchádzajúce témy. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

denial napísal:Ja som nikde nepisal, ze chcem manual.

A co keby si sa zablokoval najprv sam?
Kto ti kaze reagovat na moje prispevky.

Ktovie naco vyrabaju teraz uz aj 10 stupnove prevodovky, asi ta tam, zial, nemaju za sefa teamu oddelenia prevodovych stupnov.

Mozno, ked ta raz niekto zoberie aj na nejaku dialnicu, tak ti vysvetli, ze cim ides po nej na vyssom prevodovom stupni, tak ma motor mensiu spotrebu, ide tichsie, menej sa opotrebovava.

Zrovna pred par dnami som pozeral porovnanie Ford Ranger 3.2 A6 vs 2.0 A10, lebo znama si kupila tu prvu variantu, a ta druha bola jasne rychlejsia, najma vdaka prevodovke. O jej pripadnej spolahlivosti teraz nehovorim.

Male hovna som videl skor stale s M5 stupnami, tak neviem, ci zijeme v tom istom svete.
Ty si pekne pomýlený, môžeš mať aj 20 prevodových stupnov, sú ti na nič ak nemáš výkon!!!
Výkon potrebuješ na rozhýbanie auta a to vysledné sprevodovanie môže byť len také aby to ten motor utiahol.
Dám ti taký príklad z motorky, kde sa to lahšie predstaví. Kúp si nejakú 125ccm 6-kvalt a zmenšuj vzadu rozetu a potom mi daj vedieť či ti to ide pri každom zmenšení vždy rýchlejšie
Vieš k čomu dospeješ?
Že tá 125ccm už nevládze na 6 prevode - jednoducho po zaradení 6 stupna bude spomalovať, ale tú istú maximalku dosiahneš na 5 stupni, ako pred úpravou na 6 stupni. Alebo si myslíš že keby mala 125ccm 12 prevodových stupnov že dosiahne maximálnu rýchlosť ako 600ccm?
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Denial, spotreba nie je o prevodovke a o co najnizsich otackach.

Ci bude 5 stupnova alebo 6 stupnova prevodovka, to je v konecnom dosledku jedno, dolezitejsie su prevodove pomery a samotna charakteristika motora. Vela uz napovie fakt, ci je motor podstvorcovy alebo nadstvorcovy. A trend dneska je jasny. A pre oba typy motorov budu v konecnom dosledky prevodove pomery v prevodovke ci diferaku trochu ine. Doba po otackach baziacej atmosfery s kratsimi prevodmi zial skoncila.

Priklad s motorkou bol perfektny.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

A len celkom na okraj podotknem, že MPR je pevne daná s dúfam že bude stále dôslednejšie kontrolovaná. Lebo to sú eurá, ktoré ešte stále nášmu štátu utekajú. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
a566
Príspevky: 711
Dátum registrácie: 06.04.2020 16:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa a566 »

denial napísal:Stare BMW [20r]
Akurat ta spotreba 17 l je uz na moj vkus vela,
perpetum mobile by si nechcel???? :::
jerry.di.96
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 05.08.2013 16:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jerry.di.96 »

Kombi nad 210kw s LPG so zrýchlením pod 6 sekúnd - BMW 550i e61 270kw bezproblémová prerábka na LPG - jeden z posledných dobrých benzínových BMW V8 bez turba. Ak nie je podmienkou pohon všetkých kolies. Dlhodobá spotreba 13L, lacné náhradné diely, slušná protikorózna ochrana, lacné diely, príjemné audio, priestranné, pohodlné a za smiešnu nákupnú cenu. Odporúčam kúpu auta v čo najlepšom technickom stave a zvoliť následne odborný servis. Tým človek predíde rôznym neduhom, ktoré vydojené autá všeobecne a zákonite postihujú.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

je cas vianocny, chlapec sa nudi, co ma robit ? doma sedi, kuka do plafona a sniva, nekazte mu to :zg282:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok

Návrat na "LPG, CNG - Hybrid"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní