klepkanie prednej napravy na nissan almera r.v.98

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dzuso4
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 27.10.2009 20:33
Zdieľať na Facebook

klepkanie prednej napravy na nissan almera r.v.98

Príspevok od používateľa dzuso4 »

Prosim vas nevie mi niekto poradit na nissane almera mi klepka na prednej naprave pri prechadzani nerovnosti,menil som gulove capy aj tlmice aj tie malinke gulove capy a stale mi nieco ako ked klucom klepka a nezalezi na rychlosti ide to niekde od napravy ,dakujem,
siracisko
Príspevky: 517
Dátum registrácie: 08.12.2005 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa siracisko »

To môže byť veľa vecí.Neviem aký ročník máš Almery?Ak máš nápravu so stabilizačnými tyčkami,tak tie bývajú vybité a neskutošne klepkajú.Môžu to byť silentbloky na stabilizátore,tlmiče slabo dotiahnuté a rôzne iné neplechy.Treba riadne prezrieť nápravu.
dzuso4
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 27.10.2009 20:33
Zdieľať na Facebook

klepkanie napravy

Príspevok od používateľa dzuso4 »

Menil som na nissane aj tycky na stabilizatore aj tlmice a aj gulove capy a stale pri prechadzani nerovnosti to klepka ako keby klucom o kov,nissan almera rok.1998,1,4,dakujem za odpoved
macomliec
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 15.07.2009 13:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa macomliec »

pozri to ulozenie tlmicov..vravis ze si menil tlmice, ale o ulozeni ani zmienka... btw: nemas spadnuty niekde srobovak?! :40bd: /pisem z vlastnej skusenosti - mne tak klepotal v predu... isiel som si vlasy vyskubat, a nakoniec mi tam kamarat nasiel spadnuty srobovak, ked som menil olej... :d :D /
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Pozri či tam nehrkocú brzdové barany v tom plávajúcom uložení.Skús jemne pribrzdiť či ten hrkot mení charakter.
dzuso4
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 27.10.2009 20:33
Zdieľať na Facebook

klepkanie prednej napravy

Príspevok od používateľa dzuso4 »

Dakujem za odpovede ale to je klepkanie prednej napravy na nissane almera r,v98 to je rovnake aj ked pribrzdim je to na oboch stranach priblizne rovnake ale menil som ako som uz pisal tlmice gulove capy aj tie male na stabilizatore a neviem este take velke su za napravou po oboch stranach a tie vyzeraju ze maju volu neviem poradte ci by aj tieto mohli hrkotat ale srobuvak to urcite nieje uz troska poznam lebo to hrkoce len ked kolesa spadnu do jamy ked normalne perujem tak nic,dik
dzuso4
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 27.10.2009 20:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dzuso4 »

nie aj ked som pribrzdil bolo to stale rovnake nerobia to brzdove prasiatka
dzuso4
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 27.10.2009 20:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dzuso4 »

este su tam vzadu tie silenbloky ktore drzia o karoseriu ramena tak jedno som mal vybrate to je za napravou a boli tie plechy poprehrzavene a aj tie gumy uz boli povydierane tak ci nahodou aj to nemoze hrkotat lebo to je po oboch stranach
djlolo0
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 07.12.2008 16:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa djlolo0 »

mne to robi tak isto a je miesto kde je ulozeny silonblok
lanken
Príspevky: 1404
Dátum registrácie: 14.08.2006 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lanken »

mne jedine klepkali brzdy...nove pliešky a bolo po klepkaní
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných