Kia Ceed 2006 - demontaž passengeru

Sekcia slúžiaca na odbornú analýzu problémov

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jimmycoxxx
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 19.01.2015 21:32
Zdieľať na Facebook

Kia Ceed 2006 - demontaž passengeru

Príspevok od používateľa jimmycoxxx »

zdravim neviem ci som dal do dobrej temy ale potrebujem sa zbavit toho piskania ked nemam pas zapnuty... vie mi niekto poradit ktory kabel treba odpojit popripade Aj ako?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ja by som si tipol, že ten čo ide do zámku pásu. A nie odpojiť, ale prepojiť...
mensahservice
Príspevky: 374
Dátum registrácie: 20.07.2013 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mensahservice »

naco to komlikovat? strc tam zaslepku za par eur, kupis ju na nete, pripadne tam pichni zastrcku zo zadneho pasu zo stredu
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Lebo pchať zadný pás do predného zámku nie je zbytočná komplikácia, že? A ani vyťahovanie záslepky keď sa chce pripútať... :::
karool
Príspevky: 325
Dátum registrácie: 13.04.2009 19:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karool »

Piskanie na vlastnom pohrebe vadit bude?kolko mas rokov?kolko trva zapnut si pas?nechapem
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

ja ho mam stale zapnuty a ked sadnem len ten vrch prehodim cez hlavu.aj ked ta zastavi organ vidi ze mas pas neriesi.nevidi ci ho mas aj na bruchu.vec vybavena.karol mali aj pas a 25 airbagov a umreli.vsetci raz musime umriet otazka je kedy a kde.ja to neviem.a ty? :40bd:
karool
Príspevky: 325
Dátum registrácie: 13.04.2009 19:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karool »

Takych milujem.mali pas,mali airbagy,mali,mali...kolko ich bolo?mudrlant.hentak mat pas,to je gilotina
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Ach ježiši, toto je zasa len plodná téma..
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

No ale to čo píše marko, tak to je nebetyčná hovadina.
Starosť s pásom má aj tak, pretože to jeho prehadzovanie pásu je časovo aj náročnosťou porovnateľné s normálnym zapnutím pása a okrem toho pri hocijakej drobnej kolízii riskuje minimálne zlomenie krčných obratlov, čo znamená smrť alebo totálne ochrnutie.
To už sa človek ani nestačí diviť, čo niekto dokáže vymyslieť.
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

wilz je mi jasne ze ma byt pas normalne ale nepotrebuje zaslepku a nepinda to.vychodisko rychle a ucinne.pas si davam normalne ked mrzne alebo ked idem rychlo ale vtedy mi to asi aj tak prd pomoze.nemyslis?ja myslim ze ked sa neco stane v 200km rychlosti nepomoze ti ani 23 doktorov a ani ten pas a 34 airbagov..zalezi len od uhla pohladu. :40bd: a menim temu lebo zas budem mat s tohoto depku a budem nad tym rozmyslat.
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

To je fakt, myslenie bolí, ale nemyslím že je dôležité čo sa stane pri nehode v rýchlosti 200 km.
Omnoho častejšie sú nehody pri 4-násobne menšej rýchlosti a to by si sa divil, čo to s tebou urobí, keď nie si zapnutý.
Samozrejme aj ty si myslíš, že máš silné ruky a sa dobre zaprieš do volantu.
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Konkrétne mne pred pár rokmi pás zachránil život. Minulý rok som bol kamošovej priateľke na pohrebe. Sedela v zadu nebola pripútaná, tí čo sedeli vpredu prežili boli pripútaný bola to čelná zrážka.
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

mna osobne myslenie neboli ale tento tyuden mam moc toho nemam cas a ani radsej nechcem myslet keby ,lebo nestiham.preto musim troska zrychlit aspon presuvanie.tento tyzden som sa dostal do viru udalosti starec moj.kazdy len tlaci na pilu v dnesnom svete a ja musim tlacit na pedal ked mam byt uprimny.leze mi to na nervy.asi tolko.
detvapatrik
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 16.05.2014 19:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa detvapatrik »

cicmanec napísal:Lebo pchať zadný pás do predného zámku nie je zbytočná komplikácia, že? A ani vyťahovanie záslepky keď sa chce pripútať... :::
Jesto aj zaslepky ktore sa nevytahuju ale da sa pas zapnut rovno do nich. Aj ked bezpecnost asi nula bodov http://www.fusion.sk/katalog/product/50622/
tomket11
Príspevky: 558
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomket11 »

Ahoj tiež jazdím bez pásu...A osobne som za zrušenie povinnosti bezpečnostných pásov. Je to každého osobná vec či ho použije, alebo nie. Osobne si myslím, že je to dobré len na vyberanie pokút.

K téme: Ja som kúpil na internete,, zaslepku "typu že do nej vieš dať pás. Čiže keď ťa zastaví policajt vieš si dať pás akokeby normálne a nič si nevšimne.

Návrat na "Diagnostika"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných