Kde tankovať LPG v Košiciach

Ako je to vlastne s plynom? Aký máte na to názor ? skúsenosti ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lukasluky
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 23.11.2015 15:38
Zdieľať na Facebook

Kde tankovať LPG v Košiciach

Príspevok od používateľa lukasluky »

Zdravím, kde je kvalitné LPG? Nejde ani tak či bude stáť 0,50 centov alebo 0,70 centov, ide o to aby mi nezničilo auto. Doteraz som tankoval na moldavskej za druhým slovnaftom je taká malá pumpa LPG. Najlepšie niečo v blízkosti moldavskej. Počul som že niekto tankuje aj pri Blšáku, tam kde je parkovisko autobusov, alebo Lukoil na Jazere. Poraďte mi, kde mám chodiť tankovať? Ďakujem
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Ked neriesis cenu, tankuj eco na slovnafte :)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Asi pred tromi rokmi mali v KE všetky LPG asi "kartelovu dohodu" lebo LPG stálo na každej rovnako... lol

Velmi si chvália LPG plničku v Barci ,je tam najlepšia cena
ale moje auto nedava plný výkon na tomto lpg :..:

Vždy a za každých okolnosti som bol spokojný z tankovaním na Slovnafte na Moldavskej v Šaci, tam kde píšeš som raz natankoval ešte zo starým autom a nic-moc teda

Ak ti nevadí cena tak tankuj na OMV pri vypadovke na PO
palius89
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 21.10.2013 21:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa palius89 »

Ta plnicka v Barci neviem, obsahuje vraj dosť síry ten plyn, otcovi smrdelo auto neskutočne keď tam tankoval, inde nemá problém, ani na jurky. Tam by mal byť v pohode plyn, nosia ho aj do Nižšej Myšli.
66QUATTRO
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 19.01.2010 19:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 66QUATTRO »

S kamarátom som chodil na Moldavskú, ťažko je to zhodnotiť lebo auto bolo v úbohom stave, takže neviem urobiť záver.
Mimo toho tankujem stále len na Slovnafte a problém nemám, v KE je dole pri Jumbo centre, na KVP a pod mostom smerom na Furču, mimo toho ešte Šaca(zvyčajne najlepšia cena v rámci Slovnaft avšak pár centov hore dole). Najlacnejšiu som videl Jurki na Južnej triede..avšak nikdy som tam netankoval....za mňa môžem odporučiť Slovnaft, avšak nikdy som neskúšal inú ...takže viem podať len také jednostranné hodnotenie.... na druhej strane je možnosť zbierať nejaké mizerné body, tak to vyjde cca na rovnako s tými nižšími cenami inde....a je tam teda aká taká možnosť že by to mohlo byť lepšie ...tak prečo nie...
marianauris
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 02.06.2011 15:18
Zdieľať na Facebook

Pozor na nekvalitné LPG.

Príspevok od používateľa marianauris »

Ja nehovorím, že "Mečiarov plyn je zlý". Ale fakt je ten, že som tankoval do svojej Felicie iba jeho plyn. Konkrétne som tankoval na pumpe vo Zvolene na Neresníckej ceste. Po najazdení cca 10000 km praskla hlava valcov. Po rozobratí sme zistili, že sa sacie potrubie upchalo nejakým sivým sajrajtom. Auto malo nový LPG systém Lovato. Odborníkmi v oblasti LPG mi bolo povedané, že ak nechcem mať podobné problémy, mám tankovať na Slovnaft pumpách.
Naposledy upravil/-a marianauris v 01.02.2016 18:47, upravené celkom 1 krát.
roberto311
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 05.06.2012 20:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa roberto311 »

Ja ma dobru skusenost zo slovnaftom, dobra spotreba a cisty je aj plyn.
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Moldavská je dobrá pumpa, chodí tam robiť servis aj majiteľ dielne z Korejoviec.... OMV na Hlinkovej - tam je problém so ženským osadenstvom ktoré ostáva tak po 17.00 hod a nevedia a nechcú vedieť nataknovať... Slovnaft pred-za mostom vedľa Hornetu ani neskúšaj... pri Tescu plyn taký nijaký, tankoval som raz a nezdalo sa mi ako auto ide....
LPG v Šaci Slovnaft OK.
Inak mám opakovane skúsenosť na Slovnafte - Poprad, Levoča, Trebišov - odmietajú natankovať- nemáme čas, som sama, nevideli ste kolegu? Ak nemusím už tam ani nezastavujem, OMV to istí ale ako píšem ... ženy - nemáme školen ie.... som myslel že sme v kapitalizme ale je to dôkaz že kríza nieje, zákazníkovi doslova serú na hlavu.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Neviem, ale ja si vždy tankujem SÁM , svojho času dával Slovnaft taký žlto-zelený preukaz ktorý opravňoval jeho držiteľa na samo-tankovanie

a takisto aj v zapadnej Europe si každý sám tankuje LPG

to len na SVK a v CZ považujú prislušníkov bežného národa

za nesvojprávnych :3c90:

A prečo netankovať na Slovnafte Medzi mostami ???

Ja som tam sem tam tankoval a tešil som sa,že tam nikdy nie je žiadné auto...

A ked Vám na nejakej pumpe ODMIETNU natankovať LPG , alebo zapnúť stojan, tak to treba nahlásiť na centrálu
mailom z uvedením konkrétneho času a dátumu, a potom bude FUKOT na tejto benzínke...

lol lol
lukasluky
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 23.11.2015 15:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukasluky »

Ja som doteraz stále tankoval len na moldavskej na druhom slovnafte, čo je za ním taká malá LPG pumpa. Bola tam dobrá cena, vždy ochotní natankovať. Len s tou kvalitou neviem. Nemám to auto dlho, tak neviem povedať či je to dobrý plyn alebo nie. Je to najbližšie ku mne domov tak som chodil tam. Má niekto nejaký názor na ten plyn?
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Nemusíš mať auto dlho, aby si zhodnotil kde majú aký plyn...

Stačí si všímať ako auto reaguje ked chceš zrýchľovať, ked poza mesto ideš OBIEHAŤ nejaké iné auto idealne na IV:prev.stupeň

Všímaj si ako dlho trvá zrýchlovanie na tom IV.stupni povedzme z 90 na 110 km/h a ako velmi treba stláčať plynový pedál

reakcia motora veĺa napovie o kvalite LPG

A prečo si myslíš,že musíš tankovať lpg tam kde bývaš ?
Jednoducho natankujem tam kde mi práve dojde LPG,
či nie ??? :-\
lukasluky
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 23.11.2015 15:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukasluky »

A čo tak ten plyn na LPG Flavia pri čo je pri Hoteli Múza? Myslíte si že tam je kvalitný plyn?
Napísať odpoveď

Návrat na "LPG, CNG - Hybrid"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných