Kde a kedy používať autokameru

Ako poskytnúť prvú pomoc,ako postupovať pri autonehode, pomoc v zahraničí, hasiace prístroje, hasiči, záchranári, sanitiaci, skutočné príbehy...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: Kde a kedy používať autokameru

Príspevok od používateľa autolaik »

Oco to uz dalsia? Ved si tu uz pisal ze jazdis za Dvorami 55 na 60tke a nahravas auta co ta predbehnu cez plnu :)
Ci sa uz zodrala? :) ... ze ta to taranie bavi
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Kde a kedy používať autokameru

Príspevok od používateľa oco13 »

To je čínska , tá nemá GPS - a vtedy ešte policajti nedávali tie výzvy na ksichtoknihu. Teraz to treba využiť. Aj Go Pro som kúpil až keď som to vyskúšal na lacnej z bazoša. :3906:
A ver že baví - začnem sem písať špzky tých čo som nabonzoval - nech mi dojdu rozbiť hubu a za ubliženie na zdraví sa ide aj do basy :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lubos zimovcak
Príspevky: 3433
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Kde a kedy používať autokameru

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Keď už tak chceš vyhlášku , tak v zornom poli vodiča nič nesmieš mať... 😜

Čiže, ani kameru..
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Kde a kedy používať autokameru

Príspevok od používateľa seven549 »

ved sa tam nic nedeje a cez ten prechod ani neletel nejako rychlo max 60tkou.kebyze nemal vypite tak mu ani nic nemozu.mna by dali u nas rovno na odstrel ked som bral kolonu
pred par rokmi min 40 aut naraz v protismere aj v zakrutach a este podbehol aj ten kamion z prava ked tahal nejaku hovadinu dlhu asi 20 metrov,nadbiehal si cez protismer s doprovodnymi vozidlami.

ani ma nenapadlo na toto stracat svoj cas.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Kde a kedy používať autokameru

Príspevok od používateľa oco13 »

Nedávno bolo zase na ksichtoknihe video od policajtov
aj ten kamion z prava
toto spravila baba na obchvate v BA a momente jej brali VP , potom sudca jej ho zadržal na pol roka ,800 eur pokuta a preskúšanie.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lubo2008
Príspevky: 474
Dátum registrácie: 24.12.2008 14:36
Zdieľať na Facebook

Re: Kde a kedy používať autokameru

Príspevok od používateľa lubo2008 »

Aspoň vidíte kde ste to dotiahli slováci, jeden udáva druhého a ešte sa z toho vytesuje. V živote by ma nenapadlo dať si do auta kameru. Taký jazdci ako sú oco13 patria na psychiatriu.
Si uvedom, že keď jazdis pod limit tak u ostatných vodičov vyvolas zbytočne nervozitu a potom vznikajú rizikové manévre pri obliehaní tebe podobného blbečka.
Kameru si ak tak dajte do spálne a jazdite tolerantne a nie s nenávisťou na celý svet.
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: Kde a kedy používať autokameru

Príspevok od používateľa autolaik »

Oco ehmm...... :)


https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Troll_(internet)

A uz chapem preco si stale bez penazi....sak ty si hotovy nakupny maniak.. :d :D ,som musel hodit do gugla co je to to go pro :441f:
martincichy
Príspevky: 5451
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: Kde a kedy používať autokameru

Príspevok od používateľa martincichy »

oco13 napísal: 24.04.2023 22:52 začnem sem písať špzky tých čo som nabonzoval - nech mi dojdu rozbiť hubu a za ubliženie na zdraví sa ide aj do basy
Osobny udaj je akykolvek udaj, na zaklade ktoreho mozno identifikovat osobu. EC takyto udaje - pri zverejneni EC mozes mat opletacky s uradnikmi aj policiou.
lubos zimovcak
Príspevky: 3433
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Kde a kedy používať autokameru

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Čítal som knihu, kde jeden dôstojník wermachtu opisoval ťaženie počas 2.svetovej vojny.

Čo ho najviac zarazilo, bolo, že slovanské národy a potom Litva, Lotyšsko, Estónsko, ich národy boli najkrutejši k vlastným občanom.

Preto mohli Nemci tak ľahko vraždiť civilov, lebo im v tom domáci neuveriteľne pomáhali.

Bol z toho zdeseny, keď opisoval, ako sused ubil kusom dreva svojho vlastného suseda, vedľa ktorého žil desaťročia.., len aby mu ukradol niečo z domu, či malému dievčatku násilím vyzliekol kožuštek pričom vonku bol príšerný mráz...

Nieco z toho nám asi ostalo v génoch, niečo, ako otrok chce, aby otrokar zabil najprv môjho suseda, s ktorým som prikovaný k veslu...

A preto nikdy nepochopím, prečo Spišiaka prepadla zákerná myšlienka, z ničoho nič, že dopravny policajt musí doniesť "domov" pokuty..., lebo toto je jediný ukazovateľ jeho výkonnosti./zrejme /

Na to, aký je Spišiak dobrý policajt, všetka česť, tak toto bol faul do vlastných radov. :3c90:
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: Kde a kedy používať autokameru

Príspevok od používateľa autolaik »

Netreba ist ani tak do minulosti, staci si spomenut na rok dva dozadu a kovid..., co to porobilo s ludmi a medziludskymi vztahmi
lubos zimovcak
Príspevky: 3433
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Kde a kedy používať autokameru

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Dobrý postreh 👍
U nás dokonca nabonzovali, keď žena s Covidom išla vyniesť smeti!! 🤣🙈, po vlastnu bránku. Vo vlastnom dome, žijúcu sama.

Neskutočne niečo.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Kde a kedy používať autokameru

Príspevok od používateľa oco13 »

Čím horšie , tým lepšie :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Kde a kedy používať autokameru

Príspevok od používateľa oco13 »

som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
qwertrq
Príspevky: 1694
Dátum registrácie: 16.09.2011 21:32
Zdieľať na Facebook

Re: Kde a kedy používať autokameru

Príspevok od používateľa qwertrq »

rudolfo63 napísal: 24.04.2023 16:52 a raz na dialnici,ked sme sa z najrychlejsieho pruhu snazili dostat do stredneho,ale ten isty manever vykonaval aj ten z pomalsieho pruhu,skoro sme sa lízli...
Toto sa mi tiez dnes stalo, len ja som siel z praveho do stredneho. Ja klasicky som dal smerovku, pozrem do spetaka. V strednom je daleko, takze mozem ist do stredneho a zrazu sa na mojej urovni zjavilo auto, ktore do toho stredneho mierilo z laveho pruhu.

Nasiel som ako to je v zakone.
(7) Na ceste s troma jazdnými pruhmi vyznačenými na vozovke v jednom smere jazdy je vodič prechádzajúci z ľavého jazdného pruhu do stredného jazdného pruhu povinný dať prednosť v jazde vodičovi prechádzajúcemu do stredného jazdného pruhu z pravého jazdného pruhu
easyridersvk
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 15.07.2011 15:52
Zdieľať na Facebook

Re: Kde a kedy používať autokameru

Príspevok od používateľa easyridersvk »

jo pravidlo pravej ruky....ked nie , tak pravy hak ... ale zakon sa dodrzal :40bd:

Návrat na "Prvá pomoc => Volajte 112"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 60 neregistrovaných