kazivost C4 a spokojnost so servisom

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

niio
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 02.12.2007 11:20
Zdieľať na Facebook

kazivost C4 a spokojnost so servisom

Príspevok od používateľa niio »

Co vsetko sa vampokazilo na c4 a ako ste boli spokojni so servisom? Co mam info, tak napriklad kia vymiena opotrebovane veci v ramci zaruky(spojka, stabilizatory, tlmice), pricom citroen si to necha zaplatit, lebo to bolo opotrebovanim.
Mate niekto skusenost so servisom v Trencine? Napiste.
soundlbaster
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 12.02.2008 15:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa soundlbaster »

Zober radšej CEED, mal som Kiu služobné auto a som mu nakladal stále a všetko pekne držalo v nom a nič sa nesralo, čož o mojej c4 sa nedá povedať. Dnes mám 13000 km a:
Kope mi neutrál
preklzuje spojka
rezonuje otáčkomer
v piatych dverách je niečo zlomené a drnčí to
pri brzdení mi trasie volantom
pri 120 km a vyššie hádže z volantom jak ujebané-asi 10 krát prevažované a nič.
Ale najlepšia sranda je , že podľa servisu je to normálne. Ja beriem, že sa môže posrať hoci čo aj na inom aute ale prístup vie nasrať.
niio
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 02.12.2007 11:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niio »

hej, to sompocul o citroen servisoch,ze reklamacie riesia systemom: "budte rad, ze to len drnci".
OK beriem kiu
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

13.000km len a uz hento ???

to je zloba.

Ocakaval som ze s tymito novymi autickami este nemozu byt negativne skusenosti velkeho rozsahu... ved su to nove auta, preboha to musi tri roky / 150.000km chodit ako nic ved su to 99% benziny (srotovne). A uz takto?

:3c90:
soundlbaster
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 12.02.2008 15:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa soundlbaster »

No auto nebolo kupované na šrotovné, je to s posledných predfaceliftovaných c4, teda o týžden bude mať rok. Mal som tu smolu, že o kúpe svojho prvého auta som veľmi nemohol rozhodovať a takto to aj dopadlo, nič ma k tomu autu neťahá a keď donho sadám, tak premýšľam, že čo sa zase poj..... Keby bolo po mojom bral by som Kiu Pro Ceed 1.4 80 kw a moja C4 je 1.6 80 kw a povedal by som , že je to úplne rovnaký výkon na tie motory. :4012:
soundlbaster
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 12.02.2008 15:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa soundlbaster »

Lakinoo ja s tebou súhlasím čo si napísal. Ja som len napísal chalanovi čo po neskutočných 13000 km sa mi prihodilo, myslím, že to ho zaujímalo. Keby som mal 200 000 tak by ma to ani nesralo. 90 % jazdím mimo mesta, takže auto nieje až tak namáhané. V pondelok idem s tým do servisu tak potom napíšem, že čo sa im podarilo. Ten kopajúci neutrál mám na mysli to, že mi ide nepravidelne motor, počuť to z vonku a z vnútra to trasie podlahou, čož povedali, že je to závada, ale neodstraniteľná. Ten kufor nechcem rozoberať z toho dôvodu, aby sa mi náhodou nepodarilo zlomiť nejaký čudlík. Ja to nemusím robiť, veď na to je záruka.
sneko
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 11.09.2008 14:17
Zdieľať na Facebook

rezonuje otackomer

Príspevok od používateľa sneko »

mozem upresnit rezonujuci otackomer? podla mojich vedomosti stara aj nova C4 ma digitalny otackomer zobrazovany na LCD displeji, ale ako LCD rezonuje to som teda este nevidel. :-)
soundlbaster
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 12.02.2008 15:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa soundlbaster »

http://www.youtube.com/watch?v=HQpm7OyfTcM Pozri si to video, mne rezonuje celý ten panel a rozhodne by som si netrúfol na také sado maso rozobratie a vytlmenie :d
sneko
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 11.09.2008 14:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sneko »

tiez odporucam zmenu servisu.
lanken
Príspevky: 1404
Dátum registrácie: 14.08.2006 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lanken »

kazdy drista a ani nema auto tejto znacky
ja mam C4 a celkom Ok mam 25 mes a nic
tie c4 od 2007 sa skoro vobec nekazia kamos ma servis citron ta viem netrepem bludy jak 90perc ludi tu
kazia sa vsecky aj x3 za 1.5 mega a A4 za 1.3 mega a omnoho viac jak by clovek cakal od premiovych znaciek

a ked sa chcete dozvediet daco o kazovosti ta prejdite do sekcie VW alebo SKoda a kukajte temy jak sa tu ludia drbu s tedeiiiiiii
sneko
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 11.09.2008 14:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sneko »

cav lanken ja som tiez hrdym majitelom C4 sice iba 3 mesiace a cca 3.300 km ale zatial som nadmieru spokojny s tymto autom aj servisom kde som ho kupoval.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

to mas 3.300km (=2000 mil) a UZ SI STIHOL BYT V SERVISE ked si s nim nadmieru spokojny?

cojaviem... :40bd: ja keby som mal 3300km tak neviem co je to servis a nieze som s nim spokojny alebo nespokojny.
sneko
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 11.09.2008 14:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sneko »

mp3turbo ked si raz v zivote kupis nove auto tak pochopis ze medzi 1.500 - 2.500 km maju niektore znacky tzv. garancnu prehlaidku, ktoru musis absolvovat pre platnost zaruky. a servis nemusis navstivit len v pripade ze sa ti nieco pokazi, ale aj z inych dovodov.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

okej, toto beriem. Tak si mal ale rovno napisat ze si spokojny so zarucnou prehliadkou a nie so servisom - podla mna je to proste rozdiel.

a inak, nemaju normalne autiaky prehliadku az po 15.000km? Co sa napriklad robi v tom Citroeniku po 2000km? Kuka sa ci to vydrzalo pohromade alebo ako?
italcars
Príspevky: 2242
Dátum registrácie: 02.12.2008 13:29
Bydlisko: PP-okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa italcars »

ale čo robiš ? ved nechaj zit ved to je nove auto najazdil 3300km za rok ked isiel na prehliadku alebo si isiel sam od seba?

ved ma na neho este zaruku ked sa aj niečo podrbe tak mu to spravia chlapci v citroene nech ti sluzi dlho :)

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní