Karbónové vyhrievanie sedadiel

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

stefix
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 27.02.2011 15:01
Zdieľať na Facebook

Karbónové vyhrievanie sedadiel

Príspevok od používateľa stefix »

Karbónové vyhrievanie sedadiel CSH1. Dodatocne namontovanie. Rady postrehy ak dakto dorabal tuto vec nech posle dake instrukcie fotky. Ps. Je možne vyhrievanu decku upravit strihanim ...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Dobrý deň, prosím, ďakujem sa už nenosí?! A píšeš to ako keby si za každé slovo platil! :angry:
stefix
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 27.02.2011 15:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stefix »

no ja som zabudol toto napisat bo ja som na gogle hladal odpoved a nic som nenasiel tak som napisal na forum teda este ray dobry den a dakujem.
stefix
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 27.02.2011 15:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stefix »

ja take sedadlo na mondeu mam ale na vodicovej strane je ta skrinka co to ovlada spalena alebo čo. A dakto kto to vyhrievanie uyz dorabal abo prerabal nech napise ako sa to preraba . Napr. zapojenie obvodu ako dal prud a ci to je spolahlive proste skusenosti. Teda ak dakto ma skusenost nech napise. este raz dakujem
stefix
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 27.02.2011 15:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stefix »

fester777 : to som myslel a su karbonove. Keby tu bol dakto kto to uz pripajal a napisal len pripoj na 12v a funguje to ok tak viem ze to aj ja zvladnem. Lebo original co mam v aute je inak zložity a opravit to nejde teda aspon nie svojpomocne
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Čo je na ňom inak zložité? Napájanie z vypínača do neho snáď ide tak ho napoj na hentie karbónové...
stefix
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 27.02.2011 15:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stefix »

no na tom mojom originalnom vykurovany je zlozite to ze ta ovladacia skrinka uz nefunguje. Zohat to dakde je problem asi len origoš vo forde a tam je to za ine eura. tak skusim nahradu. uz dake skusenosti s autom mam sle toto nie je moja silna stranka. nie ze zase daco kupim a nebudem to vediet zapojit to a budem to mat doma odlozene v skrinke a sto eur ma to bude stat.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Tak si natiahneš nové káble z baterky, dáš poistku, vypínač a hotovo, žiadna jadrová fyzika!
stefix
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 27.02.2011 15:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stefix »

no tak skusim to tak ako bolo napisane. Teraz sa podakujem lebo je zaco Co som cital tak snad auto nevyhori. Lebo aj take prispevky som cital. Tieto kerbonove by mali byt spolahlive. A uz neriesme tu sprostosti. TOT JE FORD FORUM Aa o tom tu pisme
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

JA som si to dorábal do dvoch áut a OK . Natiahol som napájanie kvôli jednoduchosti v oboch autách od zapalovača , tam som to mal najbližšie a pod tapacír na sedadlách to tiež nieje problém schovať.Len sedačky treba vybrať. A akurát to nehreje tak ako origo fabrické, pretože tie rozmery sú o dačo menšie , ale prakticky je to lepšie ako bez toho na studenom sedadle. A ak poprezeráš značkové fóra tak istotne nájdeš aj foto a na youtube aj video z montáže.Sám som tuším dával dajaké foto na KIA alebo Renault forum. lol
stefix
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 27.02.2011 15:01
Zdieľať na Facebook

upresnenie ohladom karbon. vykurovania

Príspevok od používateľa stefix »

no mal by som este jednu otazocku ohladom toho karbon. vyhrievania. Teda mozem ja do tej dečky vyrezat otvor. teda ked prerezem to vlakno vo vnutry decky bude to fungovat. Prertoze ja mam v sedacke take uchitky a tam musim teda mal by som urobit take otvory a podla navodu to mozem ale aj tak nemam istotu ze ci to mozem. Ak ma dakto skusenost nech mi napise nech mam v tom jasno dakujem ...
ladodgers
Príspevky: 447
Dátum registrácie: 11.12.2008 11:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ladodgers »

Ak sa tu najde niekto z BA a okolia, kto to vie spravit, nech mi napise ss. Cena dohodou. Vyhrevy mam zakupene ale netrufam a ani sa mi nechce rozoberat potahy.
macomliec
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 15.07.2009 13:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa macomliec »

stefix, po tebe sa to neda citat chlape! to ze tam mas chyby by som este prekusol ale otazka, oznamovacia veta, vsetko jedno.. to ma ako clovek vedie co sa pytas a co konstatujes??

dorobit vyhrievane sedacky je velmi jednoduche! zapojis od poistiek vypinac, z vypinaca kabel do sedacky kde mas natiahnutu deku na vyhrievanie.. samozrejme musis rozobrat sedacku aby si ju tam dal a zapojit to.. to je cele.. ak si na toto netrufas daj to spravit niekomu inemu lebo to zle dopadne..
toto je naozaj velmi jednoducha vec.. ak nad tym musis silno rozmyslat a aj tak si na to neprisiel, asi niesi vhodny kandidat na instalaciu, aby si pri tom cosi nepototo..
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní