Kam do servisu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jaguar

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ondrejp
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 14.12.2014 22:41
Zdieľať na Facebook

Kam do servisu

Príspevok od používateľa ondrejp »

Prosim Vas, odisiel mi central a auto sa mi dookola zamyka (tym ze sa zamkne tak mi auto nechce nastartovat). Pricin moze byt viac, to je mi jasne no a prave preto by som potreboval schopneho chlapa co by mi vedel s tymto pomoct aby som ho nemusel tahat do Blavy do autorizaku.

dik

S-type, 3.0 V6, benzin
ondrejp
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 14.12.2014 22:41
Zdieľať na Facebook

V

Príspevok od používateľa ondrejp »

Hmm, no je to mozne. Bolo by super keby sa tu nasiel nejaky clovek v mojom okoli ( kludne ho odveziem, priveziem, zaplatim) co by bol ochotny sa kuknut na to. Auto ma na dnesne pomery dost jednoduchu elektriku si myslim, kedze je to 2000 rocnik.

Akykolvek kontakt alebo doporucenie je vitane :)
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

aspon docasne vytiahni prislusne poistky a zamykaj fyzickym klucom, nepomoze to aspon na nastartovanie?
ondrejp
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 14.12.2014 22:41
Zdieľať na Facebook

.

Príspevok od používateľa ondrejp »

to som skusal ako jednu z prvych veci no pohuzial to nepomohlo :/ vybral som poistku Driver Door Modulu, ktory ma nastarosti prave posielanie tychto signalov z dialkoveho a nic. Rovnako tak som vytiahol poistku zamykania stlpca riadenia, pretoze ten je tiez zamknuty nakolko si auto stale o sebe mysli, ze je zamknute aj ked stihnem otvorit dvere. Nepomohlo a sprava sa to bez zmeny - je to ale aj logicke, lebo inak by to mali zlodeji velmi jednoduche ak by stacilo vytiahnut poistky :/ teraz by mi to ale pomohlo
Napísať odpoveď

Návrat na "Jaguar fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných