Je tu novy Passat

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

palan1
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 11.01.2010 23:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa palan1 »

pani len tak pre porovnanie.ked tento novy passat porovnam s novym peugeot 508.moj nazor je ze peugeot je premyslenejsi,krajsi.......
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Netreba ani porovnávať s Peugeotom, ktorého dizajn je niekde inde (keď si odmyslím tých posledných papuliakov) - pozrite sa na Kórejcov, takto má vyzerať auto strednej triedy v roku 2011:

http://www.auto.cz/kia-optima-premiera- ... deni-51679


[img]http://files.myopera.com/cicmanec/album ... Optima.jpg[/img]
Naposledy upravil/-a cicmanec v 03.10.2010 20:57, upravené celkom 4 krát.
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

cicmanec trafil si kliniec po hlave :2f93:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

V čase zadávania fungovali, boli sem vložené priamo ako obrázky. Len časom prestalo fungovať priame odkazovanie tak to niekto z modov prerobil len na odkazy, ktoré ale tiež nefungujú... :41c2:
Ale o nič si neprišiel, boli to len malé obrázky Optimy...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Tak som to uložil inam aby to fungovalo...
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

chlapci, ak bude kia naozaj vyzerat takto v roku 2011, tak uz viem, ake auto si kupim..a myslim to s plnou vaznostou...ak pojdu cenovou politikou tak, ako doteraz, tak urcite ano..nie je co riesit..
mishgo
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 30.03.2010 20:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mishgo »

Kia Optima...Pekná, ale kedy už konečne zmenia logo. Ten nápis KIA v tom ovále posobí tak lacno.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

vidis, mozno lacno, napriek tomu je to pekne auto..myslim, ze znak ma v konecnom dosledku zaujima najmenej..BMW znak tiez nie je zrovna v TOP 10 dizajne.. :d :D , a ano to slavne W nie..

vazne, myslim, ze to je fakt nepodstatne..zmenili prednu masku, je podstatne vyvazenejsia a je to vlasne nosny znak KIA..takze myslim, ze v pohode..

proste novy prasat nicim neprekvapil..absolutne..je to len vezennie sa na zaslej slave od B5 na takmer rovnakej platforme..
preto maju problem so SuperB od skodovky, ze prisli s niecim novsim a inovativnejsim, a lepsie sa to predava ako ten ich prasat..v kombiku urcite..
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

no tak kia magentis, či aký to bol predchodca, zaznamenal u nás predaj asi tak 10 kusov za rok :-)

Ale optima je fakt krásna. Uvidíme ako na tom bude s predajnosťou teraz. A za tie prachy, je to super voz, ale motory sú tam slabé myslím, že diesel je iba 2,0 85 kW :-( čo je dosť slabé na luxusné auto :-(

A na obrázkoch sú autá v plnej paľbe, takže v základe to nebude až také ohorujúce ako každé auto :-)
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Aj keď si tam nahádžeš potrebnú výbavu tak budeš stále hlboko pod cenou Passatu...
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

no tak to je jasné a hlavne, ostane pred panelákom :-) až do rána :-)

Aj keď naživo možno bude vyzerať passat lepšie, ale po 7 rokoch sa dopracovať iba k faceliftu nič moc :-(

Ale ked tam dajú 1,2 TSI tak to bude delo :-)))))))))))))))))))))
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

jirko lala napísal:To len B6 bol hned skok ktory sa nemal stat a ako vidiet pani si to uvedomili a spravili spravny krok spät z vybocenej cesty. :2f93:
...tak toto je blbost jak mraky ....
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

myslim, ze by si mal viac citat, a prestat sa pozerat na to bozstvo cez oblak dymu z travy...

mnohi tu pritomni maju auta, kadejake, a neuveris, dokonca aj vyrazne lepsie, ako je to Tvoje bozstvo...keby si riadne cital celu temu, tak to mozno pochopis...a mnohi maju viac aut, ako si vobec vies predstavit, platia na poistkach tolko, ze taky zazrak by nemali problem kupit si kedy by chceli...

co je tak oslnive na tom, ze po tolkych rokoch nedosli s nicim novym?ved to je maly phaeton, nic prevratne...aj bmw robi nove modely ale je vidiet, ze aj facelift je faceliftom...toto je tiez len facelift, a oni mali odvahu mnazvatť to novou seriou..

a z coho sa mali poucit v skodovke?napriklad v predaji novej superb combi...viac ani nemam chut pisat....myslim, ze toho je dost..

a navyse, ten predosly model som mal doma aj ja sam...este donedavna...panbohzaplat, zbavil som sa ho...a nie, nebol vydojeny, mal origo 370 tis km, a motor slapal..ale to bolo jedine...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Počuj, Jirko, nemal by si radšej ostať pri tom čo ti išlo najlepšie? S dvadsiatkou na chrbte som ťa mal radšej. Lebo tieto zaslepené reči sú dosť otravné...
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

nato, ze ta Tvoja slavna B7 nie je nic ine,len mierne poopraveny facelift..to je cele..

a keby si to poriadne cital, vratane svojho predosleho prispevku, tak by si pochopil, preco som spomenul superb..

lebo jasne si napisal, ze " Ako sa mal poucit vw z uspechov skodovky?tak ze vw skodu kupil a zacali sa vyrabat aspon ake take auta ktore nezostavaju po 200 km stat s vyvretou vodou?"

minimalne tak sa mal z uspechu poucit, ze soperb sa predava a predaval za svojej existencie verzie combi 2x lepsie ako prasat...

a na margo toho, kto sa na com vozi, o mne mnohi vedia na com sa vozim..a aj ja to viem o mnohych..o Tebe nikto nevie nic..a keby aj vedel, o nic nejde...proste nikto tu nie je na to, aby hodnotil niekoho, na com sa vozi..kazdy sme si povedali svoj nazor, ja z pohladu cloveka, ktory sa okolo aut mota cely zivot a robi s nimi denne, a aj hlada a odstranuje ich zavady...

a kludne budem robit machra...

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 59 neregistrovaných