Jazda s papierom o vydani VP

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

maroferik
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 26.01.2015 21:55
Zdieľať na Facebook

Jazda s papierom o vydani VP

Príspevok od používateľa maroferik »

Takze myslim si ze je jasne ze oficialne sa s takymto papierom jazdit neda. Ked ho clovek ukaze policajtovy ide sam proti sebe. Jeden instruktor v autoskole s ktorim som jazdil skoro vsetky jazdy mi poradil ako sa to ,zevraj' da. Ked vas uz nahodou zastavi policajt, musite mu povedat ze ste vodicak stratil ale s tym ze pred nastupenim do vozidla ste ho este mal(lebo ako dobre vieme pred jazdou musime mat vsetky dokumenty). Zahrate sa na debila, nahlasite stratu a policajt to nema ako zistit lebo vodicak na moje meno uz je v pocitaci, akurat ze neexistije fyzicka forma. Myslite ze je to pravda ? Mne osobne nerobi problem pockat si 1-2 tyzdne na vodicak(urobil som ho predvcerom)alebo si priplatit tusim nieco okolo 20 eur a mat ho do 2dni ale ak je takato moznost preco ju nevyuzit? Mame doma novy Renault Rs a ja uz sa tesim ako ho prevetram :D
Naposledy upravil/-a maroferik v 26.01.2015 22:18, upravené celkom 1 krát.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Čo ťa mrzí že si nebol ešte vo večerných správach.

Podla mna si ten policajt vie overiť aj to kedy si ten VP urobil... (Neviem to na 100%)

Alebo niekto do teba nabúra potom čo ? Prídu policajti...
Ty si osoba ktorá za volantom nemala absolútne čo hladať a ver že by sa na to prišlo, lebo by ten VP pýtali
Môžeš sa kludne aj hrať na de-bi-la
maroferik
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 26.01.2015 21:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maroferik »

To je my jasne ze pri takejto udalosti by sa to vysetrovalo dalej a prislo bz sa na to ale povedzme ze nic neporusim a zastavia ma pri rutinnej prehliadke. Mne sa jedna hlavne o 17km dochadzania do prace ked musim chodit dvomi/a autobusmi tam a dvomi/a spa:t. A doma stoji auto na ktorom sa nejazdi :/
Sori ale neda sa mi prehodit sk klavesnica ( a neviem gramatiku :D)
maroferik
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 26.01.2015 21:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maroferik »

Ked sa na to clovek pozrie logicky, je to pekna kktina :D urobite skusku a koli formalitam nemozte jazdit. Ale kde je dovod ? Mam doklad o ,uspesnom vykonani skusok potrebnych na vedenie vozidla, a nemozem viest vozidlo :D
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Nie si prvý ani posledný čo bude čakať 15 dní, tak nešpekuluj, lebo ak to náhodou zistia aj pri tej rutinnej kontrole tak sa môže stať že nan budeš čakať dlhšie a k tomu dostaneš šek na pokutu
maroferik
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 26.01.2015 21:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maroferik »

Ak by to brali ako jazdu bez VP tak by to bola podla mna pokuta a pekny 1-2 rocny odklad alebo odklad je len ak by som nieco porusil + nemal vp ? Ale vlastne je to jedno nejdem spekulovat a pockam si.
PROCHY603
Príspevky: 3801
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

Vrat sa do autoskoly!!!! :41c2:

Ved si sa tam nic nenaucil!!!! :..: :..: :..:

Ake doklady potrebujes na vedenie vozidla??? :41c2:
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Re: Jazda s papierom o vydani VP

Príspevok od používateľa myotis »

maroferik napísal: Jeden instruktor v autoskole s ktorim som jazdil skoro vsetky jazdy mi poradil ako sa to ,zevraj' da. Ked vas uz nahodou zastavi policajt, musite mu povedat ze ste vodicak stratil ale s tym ze pred nastupenim do vozidla ste ho este mal(lebo ako dobre vieme pred jazdou musime mat vsetky dokumenty). Zahrate sa na de***, nahlasite stratu...
Si myslis ze vsetci su taky sprosty jak ty mudry?
Vytiahne ta z auta a podme ho hladat. Popritom ti prevetra cele auto a vybavu a urcite si najde nieco za co vyfasujes pokutu.
To bude za to ze si z nich robil debilov.
V databaze si overia ci mas alebo nemas VP, to mas jazdu bez VP a dalsie sankcie aby si nebol nabuduce mudry...

A instruktorovi mozes odkazat ze je debil ked take dristy pusta do sveta.
U mladeho este ako tak chapem ze naleti na kazdu volovinu... ale dospely chlap :::
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

ivko1 napísal: Môžeš sa kludne aj hrať na de-bi-la
Ako tak čítam tvoje príspevky, moc hrať ani nemusíš, skôr byť sám sebou. Ostané ti bolo napísané.
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

to čo je za somarina,nastupuješ do auta s tým že si ho mal, a policajtovi ukážeš papier, to ako čo ti počas jazdy vyliezol ten papier z palubovky?
ak by si ho aj stratil a bol nahlásiť stratu tak aj tak sadáš do auta s vedomím že ho nemáš...
a to len reagujem na to čo si napísal
inak je to celé somarina lebo policajt ako bolo písané ak chce tak si overí kedy si mal skúšku VP.
maroferik
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 26.01.2015 21:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maroferik »

pedro727 napísal:to čo je za somarina,nastupuješ do auta s tým že si ho mal, a policajtovi ukážeš papier, to ako čo ti počas jazdy vyliezol ten papier z palubovky?
ak by si ho aj stratil a bol nahlásiť stratu tak aj tak sadáš do auta s vedomím že ho nemáš...
a to len reagujem na to čo si napísal
inak je to celé somarina lebo policajt ako bolo písané ak chce tak si overí kedy si mal skúšku VP.
Heh teba by mal niekdo naucit citat chlapec moj pred tym ako otvoris hubu. :D Precitaj si to este raz MOZNO pochopis.
Ohladne tej straty- mzslel som to tak ze ho pred policajtom zacnes hladat a priamo jemu poviem ze som stratil VP a rovno na mieste nahlasis stratu.
A na to ze si overi kedy som mal skusky na VP to je uplne vporiadku. Zistil by len ze je uspesne vykonana a co dalej ?
maroferik
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 26.01.2015 21:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maroferik »

PROCHY603 napísal:Vrat sa do autoskoly!!!! :41c2:

Ved si sa tam nic nenaucil!!!! :..: :..: :..:

Ake doklady potrebujes na vedenie vozidla??? :41c2:
Dalsi ch.j co nevie citat :D Co bola druha veta ktoru som napisal ? Precitaj si pochopis
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

tak potom o čom sa bavíme jazda bez VP!!!
tak ako je aj tvoj VP v počítači tak je tam aj uvedené či ti ho vydali alebo nie!!!

nie teba by mal niekto naučiť písať,JAZDA S PAPIEROM O VYDANI VP,= to ako neznamená jazda pri kontrole s papierom v zadnom vrecku či???
maroferik
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 26.01.2015 21:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maroferik »

Keby si nieco v hlave mal mozno by si pochopil ze som tym chcel vymedzit urcitu dobu medzi uspesnym splnenim vsetkych skusok na VP a vydanim VP
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

a ty keby si v hlave niečo mal tak ťa ani nemôže napadnúť že policajt si pri kontrole nedokáže overiť že či ti oni vlastne ten VP vydali alebo nie :40bd:

ale veď čo by sme chceli aký inštruktor taký vodič!!!

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných