Jazda bez vodičského oprávnenia

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jozeph
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 26.02.2013 09:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozeph »

Pekný deň priatelia,možno bude môj názor iný ,každý z nás sedel už v 16 -17 v aute ,bola síce iná doba ,menej áut,rád spomínam ked som ako 13 ročný mal prvú Jawu 21, ešte som nemal 16 a krásna Jawa 350,17 ročný svoju Simcu Aronde,a tatkova Tatra 603 si tiež so mnou užila.možno ten chlapec vie určite viac ako niekto kto síce má papier ale k ničomu..........................Rád by som si tu niekde po čase prečítal,že aj ten policajt si na takéto veci spomenul a ten záznam zahodil, aj keď by to spravil proti zákonu ,chalanovi by ušetril veľa problémov.Ja verím,že to je už zabudnuté.
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Spolu so zapisom by ten policajt zahodil aj uniformu.
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Pozeráte sa na to z jednej strany - šak čo aj my sme.. aj svojmu dávam auto... a potom tu máme reálne príklady keď neplnoletý bez papierov vezme auto lebo frajerina pred partiou, povozí, odvezie z diskotéky, v aute dobrá atmosféra, hecovanie , veĺa netreba a auto je v strome a nejaká mrtvola alebo mrtvoly leží-ležia vedľa. Jedno je povoziť sa pod dozorom niekde po poľnej iné je auto v riadnej premávke. Jedno porekadlo hovorí neťahaj čerta za rohy. Celkom mám obavy keď si pomyslím že je tu kopec rodičov ktorí si z toho že ich dieťa šoféruje auto bez papierov robí prču a že takýto skorošoféri sú aj na ceste.
Bývam v dedine kde rodiačia bežne - fakt bežne vezmú 2-3-4 ročné dieťa na kolená dopredu - buď na mieste spolujazdca alebo dokonca ho strčia rovno pred volnat a jazdia si medzi dedinami... alebo otcovia a dedkovia čo prevrátili traktor a zabili si svoje dieťa alebo vnúča - šak aj my sme sa tak vozili a nič sa nestalo....
wikyxxx
Príspevky: 1149
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

Ten kto si da male decko na kolena a necha ho soferovat je nezodpovedny a by som mu vzal vodicak. Raz sa predomnou vlieklo auto tak som ho predbiehal a kukam maly soferuje na kolenach mu ukazujem ci mu ne... pozeral ako puk na mna. A to iste ked vozia bez autosedacky ...

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 60 neregistrovaných