JAGUAR XF (X250) 2007 -2015 - motorizacia

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jaguar

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

oco...vyškrtaný je už sedem rokov po dôchodku.Ponuka na veterána by bola aj teraz,ale to sú celé mesiace sa točiť okolo jedného a nepočuť nevidieť človeka.Sú to veľmi zaslúžené peniaze,tam sa nedá nič flákať
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

napisal ze ma love i mechanika tak tema vycerpana nie? nech berie vrcholnu verziu... pani nesrandujte jaguar s 2.0 D :40bd:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

to sranduju v Bruseli pri stoliku, nie my... neboj, uz je lepsie - jaguare s dojazdom 300km a to nesmies ist velmi rychlo... a ked dojazdis tak potom hodinu "tankujes"...
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
lubos zimovcak
Príspevky: 3425
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

hjundai napísal:napisal ze ma love i mechanika tak tema vycerpana nie? nech berie vrcholnu verziu... pani nesrandujte jaguar s 2.0 D :40bd:
Skor už treba klapky dole...
Jaguar je iba v našich očiach nebeské auto..., ešte z čias socializmu..

Ale dnes, dnes je to vyložene masovka, niečo ako česky Superb, ktory na rozdiel od XF ma viacej miesta na nohy...

Ak už Jaguar, tak XJ, ešte ten s 4 svetlami.

To je priama konkurencia BMW 7, je aj unikátny technológiou, lahučky, veľa hliníku.

Alebo z Jaguaru športové verzie..+kabrio.

Vsetko ostatné je iba čistá konfekcia.

Stať s XF v zápche, či chodiť denne do roboty, na to bohate stačí aj 2.0D...

Kazdemu je taaaaaak u prdele, čo človek živí. lol
tom2014
Príspevky: 111
Dátum registrácie: 16.01.2014 17:48
Zdieľať na Facebook

neverím vlastným očiam

Príspevok od používateľa tom2014 »

Pozdravujem páni, akože sa spamätajte. Niekto sa na automobilovom fóre pýta ohľadom agregátu na konkrétne auto a Vy mu začnete trepať to čo vždy, že všade sú zápchy, že stará prémiovka, a samozrejme oco13 že aj tak stretne podobných na felícií ako je on sám a že radšej bicykel alebo kolobežku atď. Toto je automobilové fórum sakra, čo furt stojíte v zápche? Jazda okresné cesty, dialnice, obce, malé mestá, výpadovky čo vy viete kade on jazdí? A keby aj stál v zápche v jaguári no a čo Vás je do toho? On sa pýta na motorizáciu? Prečo admin nemaže príspevky ktoré absolútne ale absolútne nemajú nič spoločné s témou? (pravidelne oco13). Neviem či si už na dôchodku ale ak sa nudíš tak si nájdi záujmovú činnosť (asi Ťa už traktoriky nebavia). Ja si neviem predstaviť že by napr. na českom automobilovom fóre niekto riešil niečo iné ako automobily. Alebo iné zahraničné fórum. Tu furt dookola to isté: zápchy, autá sú zbytočné, inevstuj radšej do "vzdelania", choď na dovolenku, kúp si Daciu novú, a ešte aby som nezabudol najhoršie sú auta z koncernu VW. Veď keď píše na automobilové fórum tak je rozhodnutý tie financie položiť do toho auta sakra, asi ho to baví alebo ja neviem, je to jeho vec. On chce len poradiť ohľadom agregátov resp. značky a pod. Tak sa bavme o autách. Zamyslite sa nad tým predtým než napíšete príspevok lebo odrádzate ľudí od prítomnosti na tejto stránke a na tomto fóre.
lubos zimovcak
Príspevky: 3425
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Nie je náhodou byť lepšie úprimny a povedať svoj názor, než ochotne a nadšene tlieskať dopytujucemu jeho autu a výberu?? :40bd:

Kolko tak sa asi predá ročne na Slovensku Jaguarov s 5.0 benzínom??

Myslis si, že taký sem pride a napíše, "kúpil som to a nič moc"??

Alebo príde vôbec na toto fórum??

Treba si pozrieť likviditu takýchto skvostov, ako sa ťažko predávajú.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Milý Tom2014 - okrem toho, že som napísal koho stretne na ceste som aj napísal ako si lumpi vyberajú svoje obete - a auto je prvý znak že niekto má prebytok a treba si ho podať.
A za druhé som napísal, že pri vela autách ich tvorcovia nepočítali s východnou europou.
Asi tak :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Rudi1b
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 18.05.2021 13:07
Zdieľať na Facebook

Keď ho chceš, tak si ho kúp

Príspevok od používateľa Rudi1b »

Nepočúvaj zas tieto somariny. Tiež som to počúval z každej strany, keď som si šiel xfko kupovať. Mám 2.7D, momentálny nájazd 230 000km.Pred tým som mal Peugeot 407 coupe s tým istým motorom a keď som sa ho zbavoval, malo najazdených 640 000 km. Auto mám už pár rokov a nie je s ním žiaden problém. Servis stojí tak primerane veľa. Asi ako na každé auto danej triedy (napr. Audi A6 alebo aj debilný superb). Kúpil by som si ho zas.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Rudi tí ktorým zhorel sem asi nenapíšu. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Rudi1b
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 18.05.2021 13:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Rudi1b »

Tie, čo mali kritické chyby, sa už asi roka 2021 nedožili a tie čo ich nemajú, sa dožijú asi toľko, čo iné autá podobného veku a nájazdu. Akože pokaziť sa do stavu nerentabilnej opravy sa môže každé auto a keď si niekto kupuje 12 ročnú prémiovku, treba s tým rátať. Ale nemyslím si, že by na tom bol XF nejak horšie ako jeho konkurencia. Navyše dnes už nie je zas tak drahé, že sa musí človek obesiť, keď sa pokazí.
lubos zimovcak
Príspevky: 3425
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Na tej 2,7 D si menil rozvody??
V 607 bol s nimi občas problém.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Tu je niečo ku kúpe Jaguara
Štatistiky sú desivé:

Podľa októbrových čísel žije na Slovensku pod hranicou chudoby takmer 900-tisíc ľudí.
Približne 40 percent domácností žije v chudobe.
Až 200-tisíc detí vyrastá v rodine, kde je len jeden rodič. Mnohé z nich čelia veľmi ťažkej ekonomickej, sociálnej, zdravotnej aj psychickej situácii.
Spolu asi 150-tisíc rodičov vychováva svoje deti bez druhého partnera.
Vyše štvrť milióna dôchodcov žije v stave ekonomickej núdze. Majú problém platiť nájom, energie...
Asi 213-tisíc dôchodcov dostáva minimálny dôchodok 334 eur.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lubos zimovcak
Príspevky: 3425
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Oco, keď niekto vie urobiť deti, má sa o ne aj postarať.
Keď máš deti a nejdeš do roboty, hoci aj najdenej štátom...šup do basy.
V tomto to mali komancovia vymyslené perfektne.. :300f:
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

To bol pohlad v akej krajine ide zadávatel kupovať Jaguar. Z tých detí niečo rastie chodia do školy a vidia ako iné deti prichádzajú ten na mercedese ten na afdinke a ten na jaguari. To je pre ne signál - tam sú peniaze, len si ich zobrať. Rovnako na ulici zlodeji nepojdu kradnúť do domu kde stojí Sandrero hoc aj nové, ale taký Jago tam je jasné že korisť bude bohatá.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Rudi1b
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 18.05.2021 13:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Rudi1b »

lubos zimovcak napísal:Na tej 2,7 D si menil rozvody??
V 607 bol s nimi občas problém.
Áno, menil pri 150k a budem pri 300k. Ak sa pýtaš na ten starý Peugeot, tak tam tiež každých 150 tisíc.

Návrat na "Jaguar fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných