ISOFIX alhambra/sharan 1999

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

filapo
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 20.09.2010 16:09
Zdieľať na Facebook

ISOFIX alhambra/sharan 1999

Príspevok od používateľa filapo »

Zdravím páni. moja otázka je jednoduchá, viete mi niekto povedať, či alhambry ročník 1997 - 1999 mali isofix úchyty? prípadne neviete či keď by som použil sedačku po roku 2000 či už tie mali isofix nejak integrovaný? ďakujem za slušné reakcie,
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

pripadne pouzi rovno original sedacku s integrovanou detskou sedackou a mas pokoj
filapo
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 20.09.2010 16:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa filapo »

Ono je to trošku problém do veku dieťaťa 1 rok. do vtedy musí byť dieťa v protismere kvôli krčnej chrbtici. poroku už stačí aj tá integrovaná. do vtedy vajíčko. a zistil som , že napríklad do focus 2010 bratovho nezapneš vajíčko, keďže má krátky pás, a predný airbag sa dá vypnúť iba keď si si to objednal. to su také banality , ktoré zistíš , až keď je mimino :-) napríklad do focusu 2010 isofix stojí 22 euro. namontuješ si to aj sám. preto sa pýtam, že čí náhodou niekto nevie niečo podobné o týchto shran/ alhambra 1997 - 2000 že či tam ide napríklad domontovať. ja som vyskúšal adaptér isofix a je to tak uľahčujúca vec, aj pre ženu , že už bez toho by som dieťa nedal do auta.
Napísať odpoveď

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: minac, tuninka a 8 neregistrovaných