iGO 1.2 nove mapy

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jeepers
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 03.04.2012 08:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jeepers »

no nahratie iba map mi nepomohlo ...skusil som 3 verzie map a ani jedna sa mi nezobrazila ... musim nahravat komplet subory,alebo naozaj staci len MAPY ??? Lebo ked som rozbalil iGO R3 HERE(navteq) co mi radili tak opat nic ... nemusim nahrat komplet tie subory vsetky ???
jeepers
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 03.04.2012 08:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jeepers »

viem do tej masiny ktora fici na WIN CE 6.0 dat aj nieco ine ako iGO ??? Hocico ine lebo tato verzia je hrozna ... :3020:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

1. Na to aby ti fungovali mapy potrebuješ len mapy a licenciu k nim!
2. iGO je jedna z naj navigácií, aj keď ja osobne radšej ako omáľovánkové Primo mám 8.3-ku.
3. Dáš tam hocičo čo beží na WIN CE, len sa troška obávam, že ak si nezvládol rozbehať IGO, že nezvládneš ani to lebo všetky ostatné sú na inštaláciu náročnejšie, iGO stačí nakopírovať, všetko pekne rozčlenené, pomenované, vyberieš si len to čo chceš. To napr. taký Garmin...
jeepers
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 03.04.2012 08:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jeepers »

Cicmanec takze ja mozem stiahnut najnovsie iGO celu aplikaciu so vsetkym a len to nakopirovat na microSD kartu ???? Lebo to co mam sa mi nepaci a ked hovoris ze iGO je jedna z naj navigacii tak by som skusil nejaku novsiu verziu ... vies mi poslat pripadne nejaky link kde sa to da stiahnut komplet ??? Kludne aj platene ako www.stiahnito.sk ,alebo podobne ... dakujem moc za pomoc ...

PS: ak mi to bude fungovat poslem ti nejake dakovne :)
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Hneď v mojej prvej odpovedi v tejto téme máš odkaz na fórum kde nájdeš všetko potrebné...
jeepers
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 03.04.2012 08:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jeepers »

cicmanec ale na to forum treba poslat SMS na registraciu a zaplatit ... oplati sa to kupit ??? Najdem tam odpovede ??? :4012:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ak je problém 1€ tak je kopec ďalších fór. Len aby tam zasa nebol problém jazyk... :-)

Máš SS.
jeepers
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 03.04.2012 08:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jeepers »

Skusal som cez www.stiahnito.sk tam som nasiel nejake iGO subory s mapami ale nikde nebola licencia tak v aute mi hned pisalo ze nemam licenciu :342a:
jeepers
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 03.04.2012 08:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jeepers »

Ktoru verziu mozem stiahnut na microSD kartu a najnovsimi mapami aby mi to slo na tom WIN CE 6.0 ???

Nasiel som iGO Primo® 2.4.0 v9.6.13.405512 (jun 18 2014)

Mozem toto cele stiahnut a nahrat na microSD a bude to ficat ?? Alebo musim nieco konfigurovat ???

Z tej stranky http://www.4allmobile.eu/ som uplny jelen ... v jednom priecinku je soft a v dalsich mam hladat mapy ... :3c90:

Vie mi PROSIM niekto spravit 1 subor ktory rozbalim a nahram to cele na microSD kartu ??? Nejake najnovsie iGO s najnovsimi mapami ... dakujem moc ..
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

1. Stiahni si softvér.

2. Stiahni si mapy.

3. Stiahni si POI a ostatné voliteľné súbory.


Neviem čo je na tom také ťažké... :41c2:

Nebudeš tam mať všetko v jednom lebo nikto sa nebude hrať s tým, aby robil nový balík pri každej aktualizácii softvéru a pri každej aktualizácii máp! Vyjde nový soft - stiahneš si nový soft (ak myslíš, že ho potrebuješ), vyjdú nové mapy, stiahneš si nové mapy, načo robiť balík?
jeepers
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 03.04.2012 08:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jeepers »

No tu som sa docital ze to nebude udajne take lahke ako pisete ze staci nakopcit....


http://www.4allmobile.eu/post2595704.html#p2595704
jeepers
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 03.04.2012 08:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jeepers »

cicmanec napísal:1. Stiahni si softvér.

2. Stiahni si mapy.

3. Stiahni si POI a ostatné voliteľné súbory.


Neviem čo je na tom také ťažké... :41c2:

Nebudeš tam mať všetko v jednom lebo nikto sa nebude hrať s tým, aby robil nový balík pri každej aktualizácii softvéru a pri každej aktualizácii máp! Vyjde nový soft - stiahneš si nový soft (ak myslíš, že ho potrebuješ), vyjdú nové mapy, stiahneš si nové mapy, načo robiť balík?

No udajne to bude zlozitejsie ,aspon tak pise baron_cz moderator stranky ... ze to musim nejak pozmenit SW toho autoradia ... hm... tak teraz skuste poradit co včul ... :4012:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Všetko tam máš napísané, stačí vedieť čítať. Čo je ale v tvojom prípade zjavne problém. Takže najlepšie bude ak sa dohodneš s Prochym. Len to bude možno drahšie ako to euro za registráciu, ktorého ti bolo ľúto...
jeepers
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 03.04.2012 08:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jeepers »

Cicmanec ja som si neuvedomil ze odomna pytaju 30 KČ ... ja som to bral ze chcu 30€ za registraciu az potom ked si napisal som si uvedomil ze to je Ceske forum a Ceska mena :d :D

Co sa tyka toho citania s tym problem nemam ,ale radsej niekomu zaplatim a budem sa venovat rodine ako hodiny a hodiny travit na internete a hladat a studovat a skusat a mazat a nahravat ... na to nemam cas a ani chut ... docital som sa na tom fore ze Clarion NX501 sa neda tak lahko obist ze iba nahram, ze treba kodovat cele zariadenie takze mi tu nikto nepomoze (asi len fakt nejaky profik z brandze,len takeho najst... )
PROCHY603
Príspevky: 3801
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

cicmanec napísal:Všetko tam máš napísané, stačí vedieť čítať. Čo je ale v tvojom prípade zjavne problém. Takže najlepšie bude ak sa dohodneš s Prochym. Len to bude možno drahšie ako to euro za registráciu, ktorého ti bolo ľúto...
:3020: Moj nick je PROCHY603 :2f93:

Presne tak Cicmanec v dnesnej dobe akosi ludia zabudaju platit za pomoc a sluzby. :2f93: :2f93: :28b7:

Bol som kupit novu SD kartu napalil nove aktualne mapy.

JEEPERS vie o com pisem.

Aspon mam ponaucenie do buducnosti, ze budem pozadovat platbu na ucet dopredu az potom pomozem. :3c90:

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 66 neregistrovaných