IDIOTI za volantom

odkazy, linky, videá na tému auto-moto

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Dovolím si sem prekopírovať jeden veľavravný príspevok z auto.cz používateľa H/K_svwet. Dosť smutné...:

tak prid na vychod.. tu obcas mam pocit ze aj doba kamenna je pre niektorych soferov este v nedohladne .. cest vynimkam... ale ako sa tu u nas jazdi to je hruza.. pritom mi staci ist 20km na juh do madarska a je to iny svet... uplne iny svet... nikdy sa mi ziadne madarske auto nelepilo na naraznik.. nikdy sa mi madarske auto nesnazilo ukazat ze on je tu doma ze on je tu sef a ze on musi byt prvy za kazdu cenu vzdy a vsade .... madar nikdy neobieha v neprehladnej zatacke... toto skratka nemaju v povahe ... nikdy sa madari nikde neponahlaju ... naopak oni si jazdu uzivaju .... jazdia ovela plynulejsie a bezpecnejsie a este ti aj zamavaju alebo poradia .... su v tomto ukazkovi a vzorovi .. mam len same pozitivne skusenosti s nimi .. a jazdi tam po dedinach aj vela elektrobajkov a mopedov a plno aj starsich ludi sa tam bezpecne na nich pohybuje... uplna pohoda... akoze zadne plasenie trubenie ziadne mysicky a lepenie sa... to len u nas je to ako v bananistane a akokeby sme si nieco museli dokazovat ale neviem co ... neviem cim to je.. ale sme uz vo svete tymto nasim komplexom znami

priatelkynej sestry manzel nemec ked prisiel k nam s audinou A4 kombikom na slovensko tak len lamentoval ze mal zobrat radsej nejaky opancierovany nakladak... sam vravel ze to ako sa u nas jazdi je katastrofa a za vyspelymi statmi sme v tomto este 20 rokov pozadu..... a ja nemam dovod mu neverit kedze uz tu parkrat u nas bol... a c oto uz videl a zazil na europskych cestach
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
mattesss
Príspevky: 192
Dátum registrácie: 16.02.2015 22:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mattesss »

No neviem neviem, staci sa ist popozerat do tych tzv. vyspelych zapadnych krajin z juhu Europy. Jazda na cervenu a nepousivanie smeroviek, ci nejake dodrzovanie predpisov je im dost vzdialene.
cyrilix
Príspevky: 157
Dátum registrácie: 24.10.2012 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cyrilix »

Pekný večer, týmto by som chcel pozdraviť neznámeho pilota, ktorý dnes v noci tj z 3 na 4.12 v Košiciach vrazil do môjho odparkovaného auta, pričom okrem pokriveného pp blatníka zlomil úchyty smerovky a svetlometu. Verím, že dotyčný nemal pri sebe pero ani papier a tak nemohol na seba nechať kontakt, preto mu dávam možnosť sa ozvať a nahradiť škodu, aby ho nehrýzlo svedomie. Ak náhodou nevie písať, môže sa zastaviť na OO PZ, kde to v pohode spíšu za neho. Skladám hlbokú poklonu nad maestrovým jazdeckým umením trafiť sa na prázdnej ceste do jediného odparkovaného auta.
foter
moderátor fóra
Príspevky: 11338
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foter »

bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

plno vykonu, plno testosteronu, schopnosti chabe, rozum nikde = nestastie na svete :41c2:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Bože... Normálne mi zle ostalo po prečítaní toho článku. Verím, že chodec to prežije a nebude mať trvalé zdravotné následky. Teraz si predstavte, že sa prechádzate na chodníku, je krásny deň, všade pokoj a v sekunde sa všetko zmení a nestačíte nič urobiť. Hrôza.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
foter
moderátor fóra
Príspevky: 11338
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foter »

Chodec zomrel:-( a zas na to doplatil nevinný človek a idiotovi sa nič nestalo!!!
foter
moderátor fóra
Príspevky: 11338
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foter »

Chodec, ktorého v Ždani zrazilo letiace auto, zomrel

https://kosice.korzar.sme.sk/c/20763272 ... z57TsMSKO1
Vodič bol podrobený dychovej skúške s negatívnym výsledkom. Na mieste mu bol zadržaný vodičský preukaz.

Škoda na vozidle bola predbežne vyčíslená na 300 eur.

Obvinenému vodičovi za tento skutok hrozí trest odňatia slobody na dva až päť rokov.
makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

niekedy sa aj "inteligent" prejaví ako idiot -od 20 sek.-

https://www.youtube.com/watch?v=vQMs786FTJs
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Takéhoto "vodiča" je radosť stretnúť...

https://www.mojevideo.sk/video/2c69c/kt ... _dna).html
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
foter
moderátor fóra
Príspevky: 11338
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foter »

https://www.tvkosice.sk/video/5aa682174526ca4209ec7211

::: ::: :::

Pozrite si video a cca 0:38 rodinku s kočíkom... :41c2:

https://www.tvkosice.sk/video/5aa55ef34526ca4b031961a3

VIDEO: Vodič po nebezpečnej jazde kládol aktívny odpor

https://www.tvkosice.sk/video/5aa7becd4526ca65b9a445a1
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ludia teraz sa mi 2x behom dvoch týždnov stalo že z mesta vychádzala sanitka ktorá húkala - pred výjazdom sú ešte križovatky tak preto.

Ale neviem si vysvetliť prečo niekto kto ide v opačnom smere a ešte ani nevošiel do mesta má potrebu zastaviť ked tá sanitka má úplne volnú cestu!!!
Húka vyslovene kvôli tým križovatkám aby sa tam náhodou niekto nepchal. Akonáhle prejde za, tak húkačku vypne a nechhá len majáky

Prosím keby sme boli v meste v premávke tak logicky je povinnosť uvolniť cestu, ale na ceste kde sanitka nemá prekážku to pochopiť neviem a potom že je na ceste panika, ked v každom 4 auto jalito.

Ho-vä-do úplne normálne zastaví auto tam kde je ešte stále 90km/h a ked preletí sanitka tak sa rozbehne pokračuje :::
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Možno má skúsenosť, kedy vodič sanitky nepoužil blinker a odbočil... Ja som to už videl.

Ale inak to normálne nie je.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
foter
moderátor fóra
Príspevky: 11338
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foter »

bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

keby mu policajti zobrali pri cestnej kontrole tabule, nemuselo sa to stat :41c2: vidim len vrak a neexist ze by som si nieco nenasiel... :4012:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok

Návrat na "Na pobavenie ;-)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných