IDIOTI za volantom

odkazy, linky, videá na tému auto-moto

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mato.soky
Príspevky: 1376
Dátum registrácie: 29.03.2013 14:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato.soky »

A presne pre toto keď ma niekto pustí vždy vykúkam a na rovnej ceste račej ľudí ani nepúšťam
foter
moderátor fóra
Príspevky: 11338
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foter »

ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Dnes som zasa šiel domov z Martiniek a pod Strečnom som šiel po dvoch idiotoch.
Prvý Dacia Sandero, druhý Fiat Ulysse...

Na to že cesty sú plné vodičov čo majú čas som si už zvykol, neustále jazdia pod limit.
Nakolko to bolo zo ZA na MT total plné tak sa mi ich podarilo obhenúť až tesne pred ZA, čo bolo vyše 10km

Som v ZA - prvý semafor, periferne vidím že mi už skočila oranžová, pozerám do späťáka na Dáciu a tá prefičí tiež aj ked bola snád 50m po mne ...
Prídem na druhý semafor, idem do Tesca, teda rovno, stojím na červenú v rade a druhý majster na bielom Ulyssé ide smer PB - teda odbáča do prava a nieže ide na oranžovú ale už na červenú.

Čo je toto za ludí? Človek sa po nich vlečie vyše 10km, nikam sa neponáhlajú a ked príde na semafor tak to pália v tom druhom prípade na červenú. Zrazu majú velmi naponáhlo ::: :::
foter
moderátor fóra
Príspevky: 11338
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foter »

http://www.noviny.sk/c/krimi/tragedia-p ... te-zomrela

Tragédia pri Prešove: Vodič (18) zrazil cyklistku (†61), na mieste zomrela :41c2: ::: :prison:
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Už je teraz chlapec isto spokojný
Hondar
Príspevky: 504
Dátum registrácie: 24.02.2015 18:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hondar »

Tak toto bolo huste... zjavne ho majáky motivovali k nakladaniu pod kotlík. Kto vie co by ale geco robil, keby za nim hukal 3,6L Suberb??
Nuz pre kazdu svinu sa voda vari!
A ta bicyklistka vyssie.... cista tragedia za dem.enta, dilino chcel byt zrejme ako Žitný :prison: :angr:
R.I.P.
foter
moderátor fóra
Príspevky: 11338
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foter »

http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/3 ... -autobusu/

V Chorvátsku zadržali opitého vodiča slovenského autobusu
Autobus s dovolenkármi šoféroval opitý vodič zo Slovenska. Ako píše chorvátsky portál, policajti v utorok okolo 17:00 na štátnej ceste D8 neďaleko Mostu Dubrovnik prichytili pri jazde pod vplyvom alkoholu 46-ročného občana SR.
Správu o tom z portálu Dubrovacki dnevnik priniesli ako prvé Topky.sk. V krvi mu namerali 2,39 promile alkoholu, potvrdili chorvátskemu portálu miestni policajti.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Je to vobec mozne ??? :41c2:
Dufam ze mu to osolia, ze nezabudne na dosmrti...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
marek11111
Príspevky: 1887
Dátum registrácie: 05.01.2010 11:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek11111 »

http://kosice.korzar.sme.sk/c/20421268/ ... steny.html

Ráno som tadiaľ išiel s kolegom po nočnej možno minútu po nehode, akurát ho tam ratovali dvaja chlapíci z nákladiaku.
Nechápem prečo to musel napáliť 5m od autobusovej zastávky :::
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Samovražda? Ved nemal volant na pravej strane
funci
Príspevky: 880
Dátum registrácie: 21.11.2013 14:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa funci »

Tiež som šiel ráno okolo a čudoval som sa, čo na rovnej ceste dokázal porobiť....
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Bonny kamarat, to ti zavidim ! Bud malo jazdis, alebo iba nepozeras druhym ludom do aut co robia...toto je u mna diagnoza fejsbukova vagina za volantom ! Mam z nich najvacsi strach, vacsi jak z piratov nizko letiacich...lebo ti aspon sa plne venuju jednej veci, pripadne maju zvacsa skusenosti a citia auto prdelu. Tato vaginisticka kategoria ma vztah k plechovej bude asi jak k mixeru a stejne skusenosti s ich pouzitim. Su dva stavy ich jazdneho stylu, vlece sa jak sopel, vtedy ale vobec nekuka na cestu !!! Leti jak jebnuta , vtedy kuka na cestu ale kontrolu ma slabu. Posledne piatok na R1, sodoma gomora kto isiel doobedu vie, steny z vody, dojdes oktavku vlece sa , ovsem majsterka sveta stiha tukat do mobila asi roman...ides tempomatom a za 10 minut preleti ten isty voz snad + 50km/h, proti tomu jak isla... takto sa to stalo 3-4 x , priemerna rychlost stejna, ale ona este kopu "dolezitych" veci stihla vybavit ! Ze to robia v mestskych zapchach uz nikoho neprekvapi, asi jak pokrcene plechy za bieleho jasneho dna na rovnej suchej ceste u aut co idu krokom...

Tato z videja sa iba ponahlala...ze tam bola ulicka z aut a ne skolkari na prechadzke, tak panenka Maria zas mala sluzbu !
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Musíš to dať ako odkaz do URL
Kandidát idiot roka
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Bonny 407 napísal:Viem, čo robia ľudia v autách. Len si neviem predstaviť ten priebeh, ako mohla drieť autá na jednej strane ulice a zároveň aj na druhej? A to sa na začiatku videa ešte snažila s tým autom odísť? To je tá najväčšia vagína na svete.
Myslím, že jej auto "v čase letu" sa točilo ako ventilátor a preto sú autá zdemolované na oboch stranách súčasne...

Týchto fejsbúkových vagín (vďaka Bajo za výstižný názov diagnózy) je žiaľbohu čoraz viac a preto sa musíme mať na pozore akonáhle prekročíme prah dverí z budovy von.
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

suhlasim s vami aj mna uz zacina vytacat tato elektronicko- facebookova doba ako by som rad vratil 90-te roky :28b7: :)
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450

Návrat na "Na pobavenie ;-)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní