Hyundai Santa Fe - nesvieti ľavé stretácie svetlo

Diskusia ohľadne vozidiel značky Hyundai

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ampo
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 28.04.2014 08:59
Zdieľať na Facebook

Hyundai Santa Fe - nesvieti ľavé stretácie svetlo

Príspevok od používateľa ampo »

Čaute, dnes som si všimol, že mi nesvieti ľavé stretavacie svetlo. Vymenil som žiarovku, no nepomohlo. Poistku tohto konkrétneho svetla som tiež skontroloval, no je ok (pustili sme cez ňu aj prúd).

Viete mi povedať, kde môže byť problém? Môže byť prepalena nejaká iná poistka? (mám ručne skontrolovat všetkých 100 poistiek pod kapotou a v palubovke?).

Je nutné dodať, že a týmto ľavým svetlom sú problémy už dlhodobo. Žiarovka v ňom mi vydrží cca 5 mesiacov, pričom pravé svetlo svieti rok bez problémov. Sú v nich obyčajné H7. Vďaka za rady.
pidizvi
Príspevky: 3407
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

chod od ziarovky po kabli a meraj, kde nie je a kde uz je napatie
ampo
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 28.04.2014 08:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ampo »

A keď ten kábel pri žiarovke trčí asi tak 10cm, a zvyšok je už skrytý v karosérii a ide až neviem kam?
pidizvi
Príspevky: 3407
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

tak pozri jeho farbu, mala by byt jedinecna aj ked pojde v akom hrubom zvazku, takze budes vediet, ktory to je. A zrejme pojde do nejakej poistkovej krabice, bud v motorovom priestore alebo pri volante.
Este predtym ako pojde po kabli, skontroluj poriadne, ci patica ziarovky nema zle skorodovane kontakty, teda ci ti tam ide prud. Tiez ukostrenie svetla ci je v poriadku.
Napísať odpoveď

Návrat na "Hyundai fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní