Hydrosilenty

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

maroko9
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 16.06.2007 20:47
Zdieľať na Facebook

Hydrosilenty

Príspevok od používateľa maroko9 »

Zdravim koncernakov, Potreboval by som poriesit temu a urcite nie som sam s hydrolozkami motora na B5 tdi passat, najlepsie odskusane veci ... otazka je ci ist do SWAG, Lemforder, alebo original AUDI ...
jasne je len ze nic typu topran nepripada v uvahu, lemforder je za 60e a origo tusim 110, je to sakra rozdiel ked sa to vynasoby 2mi...
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Čo je "hydrosilent" ? :-O Myslíš hydroštel, nie?
mustafaibrahim
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 07.03.2012 07:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mustafaibrahim »

...si robis dufam srandu ty jaguar...tebe motor sedi/lezi na akych silentoch ?
jankode
Príspevky: 682
Dátum registrácie: 21.02.2008 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jankode »

No myslím, že zadávateľ témy ani sám nevie či potrebuje silentbloky alebo hydraulické zdvihátka do motora, že?
Ak silenty zháňaš pokukaj po nemeckom výrobcovi Meyle, nepokazíš nič ani s SWAG, Lemforder a Moog. Ak zháňaš hydroštely tak jedine INA.
stynx
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 15.08.2007 15:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stynx »

No pokial ja viem tak je to silentblok motora a je v nom olej. A vyzera to nejak takto

Kód: Vybrať všetko

http://dopice.sk/8sA
. Zase sa je tu naslo ludi co nemaju sajn a robia sa mudri. Siel by som do Lemforderu a ak ho mas za 60€ nieje co riesit.
jankode
Príspevky: 682
Dátum registrácie: 21.02.2008 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jankode »

stynx - vážený pane, veď o tom nikto nepochybuje, len si treba prečítať zadanie témy a zadávateľ to komolí na "hydrolozkami motora na B5". :d :D Preto by bolo fajn, aby sa opravil a jasne napísal čo chce. A neviem či Lemforder nebol prvovýroba len prerazená koncernová značka na tom, u BMW určite.
stynx
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 15.08.2007 15:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stynx »

No tak ok ako myslite :) Ide o to, ze som zvyknuty na taketo komolenie dielov od ludi aj v real. zivote a musim vydedukovat co vlastne chcu.

Hydrolôžko je celkom pekna skomolenina to som este asi nepocul, ale myslim, ze keby clovek znaly autoslangu zarozmyslal tak vie co chce.

Preto ked precitam takyto prispevok nemam potrebu sa ho pytat co vlastne chce lebo mi pride hned ze chce silentblok motora. Uz len preto Lemforder nevyraba hydrostely pokial viem, takze chce silentblok motora.

A ano Lemforder byva velmi casto(nevravim ze vzdy)vyrobca originalu. Teda clovek kupi original za lepsiu cenu ale so zbruseným org. cislo.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Stačilo pridať 4 písmenká a napísať hydrosilentbloky a bolo by šecko jasné...len dnes je taká doba že ľudia sú darebný aj písať .... nikoho som týmto nechcel uraziť alebo dačo podobné....A prajem pekný večer
easyridersvk
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 15.07.2011 15:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa easyridersvk »

stynx napísal:No tak ok ako myslite :) Ide o to, ze som zvyknuty na taketo komolenie dielov od ludi aj v real. zivote a musim vydedukovat co vlastne chcu.

.....
take som zazil pri servise poziarnej techniky, vsetko bola pumpa. ci hydrogenerator, hydromotor, rozvadzace....atd pumpa vsetko do jedneho. :40bd: :40bd:
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

mustafaibrahim napísal:...si robis dufam srandu ty jaguar...tebe motor sedi/lezi na akych silentoch ?
No na hydrosilentoch nie ;-) Ty koncern ;-)
maroko9
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 16.06.2007 20:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maroko9 »

Ja stracam rec... hydrosilent a hydrolôzko-hydrolozisko je jedno a to iste.. ak tu nieco niketo komoli tak ste to vi a mylite si to s hydrostelmi ... lôzko ako lezat-motor na nom lezi... a prosim poniektorych jedincov nemyslim ze toto forum je o vyrozpravani sa ale o jasnych faktoch a skusenostich, chcel som skusenosti a nie odporucania co s cim pokazim, lebo moog a mayle su uz odskusane a stali za staru backoru. Ak ich nikto z vas este nemenil tak sa prosim nevyjadrujte, lebo toto nie je o hadankach, vyhadzuju sa do tohto velke peniaze, lebo clovek chce usetrit a nakoniec iba vyhodi peniaze, je nas vela a potrebujeme najst kvalitnu odskusanu nahradu za super drahy original...
dakujem za pochopenie.
maroko9
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 16.06.2007 20:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maroko9 »

@Stynks mas pravdu dost casto sa to stava(to prelepovanie dielov) ale nie v tomto pripade, original hydrace-silenty/lozka sa vyrabaju tusim v anglicku, ale videl som uz kopu "originalov" v eshopoch za polovicne ceny teda 70e a pod vyrobenych v nemecku, v tomto pripade je original len jeden a to vo vw shope.
maroko9
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 16.06.2007 20:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maroko9 »

no poznam jedneho co kupil mayle - dost dobra znacka a sli do kosa, neskor siel do originalov a uplna pohoda. Zatial son len na lemfordera a original nepocul ani necital ziadnu spinu ...
maroko9
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 16.06.2007 20:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maroko9 »

@cviro, dalsi hodnoty prispevok do diskusie ... by som chcel vidiet teba ako sa rozhodujes medzi cca 260e a 120e investiciou.
maroko9
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 16.06.2007 20:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maroko9 »

Ale tieto hadankove otazky si viem klast aj ja.Ja potrebujem vyjadrenie nikoho kto to uz parkrat menil a mozno tiez sa ojebkal ako ja a moze mi a samozrejme vdate shopnostiam google aj ostatnym potrvrdit, ze tento a tento diel je dobry a tento a tento diel je na p... ked sa nakoniec rozhodnem urcite sa podelim so svojou skusenostou... takze dalsich nadejnych diskuterov prosim zdrzte sa aspon par dni, mozno to tu nieto so ziadanymi odpovedami vyhrabe a patricne aj okomentuje.

Dakujem. :zg282:

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných