Hummer H3 - zadne svetla

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
otim77
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 11.04.2009 19:30
Zdieľať na Facebook

Hummer H3 - zadne svetla

Príspevok od používateľa otim77 »

Poradte prosim Vas, kde by som mohol zohnat zadne svetla na HUMMER H3, ale europske svetla, nie americke, lebo koli americkym som nepresiel cez stk, dakujem.
milanko
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 03.02.2015 10:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milanko »

Potrebuješ ešte pásy,sklá,smerovky ,spätné zrkadlá,predné svetlá ....... a kopu iného.Koniec amerikám na Slovensku.Čo nás ešte čaká?
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Skús tento inzerát:
-id4843458

Alebo tento e-shop:
http://tinyurl.com/mxjfqq2
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

Ak mas na to cas a peniaze bombarduj pocatka, europsku komisiu, poslancov (pred volbami sa toho urcite rad niekto chyti), mal si auto schvalene ako celok, a stk toto schvalenie nemoze spochybnit.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Cviro : myslel tým že auto prešlo po dovoze STK ,EK aj KO a o dva roky ho tá istá stkčka stopne. Už tu boli motorky s týmto problémom . A zdá sa že ani rozhodnutie europskeho súdu o rovnoprávnosti RHD a LHD v prihlasovaní našim úradníkom nič nehovorí.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

on sa dal na stk odbit.koli zadnym svetlam.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Presne tak na jednej strane do neba voľajúca nebezpečnosť sa schváli (RHD-LHD) a na druhej sa bazíruje na pomerne nepodstatnej blbosti ako sú zadné svetlá.....A čo že sú smerovky červené? ak blikajú tak predsa to je vcelku jasné o čo ide , volakedy jazdili autá aj tu že mali červené smerovky v zadu a všetko bolo OK ....
alebo že sú na vozidle nejaké oranžové (asi pozičné svetlá) ktoré by sa mimochodm dali veľmi ľahko odstaviť. A o nejakých iných, čisto administratívnych veciach sa ani nemá zmysel zmieňovať . Svet speje do sračiek vďaka úradníkom čo si len hľadajú náplň práce a snažia sa zbytok obyvateľstva tejto zemegule presvedčiť že sú na niečo potrební .
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Cviro : ja som chcel povedať len to že ak chceme aby sa dodržiavali výnosy EU napríklad o emisiach a DPF filtroch , tak potom rešpektujme všetky jej výnosy. Ja .tu neriešim či je niečo správne alebo nie , ja riešim to že naši úradníci si vyberajú čo chcú rešpektovať a čo nie. Ak je nejaká chyba na amerických autách tak dajme dátum a od neho sa budú posudzovať prísnejšie ale nie perzekuovať vozy čo tu 10 rokov jazdia. Už tu bola snaha zakázať plošne dvojtakty a ajhla zistilo sa že to proste nejde , tak zase skúšajú inú blbosť. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Napíšem vlastnú skúsenosť s vozidlom, za ktorým som išiel a mal červené smerovky spojené so svetlami bŕzd. Stredné brzdové svetlo mal vypálené a práve to by mi možno pomohlo, aby sa nasledujúca vec nestala. Zrazu začal brzdiť, ale v tom istom momente zapol pravú smerovku. Neskoro som zareagoval, ale ubrzdil som to.

Práve tieto vozidlá majú až TRI funkcie v jednom svetlomete.

1) keď sú zapnuté predné svetlá, zadné tiež svietia

2) tie isté zadné svetlomety sú aj pre brzdu

3) tie isté zadné svetlomety sú aj smerovky

Kto toto vymyslel, aby ušetril 2 centy... Chcel by som ho spoznať. Nie je jednoduchšie mať SAMOSTATNÝ svetlomet pre smerovku, SAMOSTATNÝ svetlomet pre zapnuté svetlá vzadu a SAMOSTATNÝ svetlomet pre brzdu? Žiaľ, ani mnohé (ak nie všetky) japonské autá to takto nemajú, veľa z nich má svetlomet bŕzd a zapnutých svetiel v jednom. No našťastie majú tú prekliatu smerovku samostatnú.


O anglických vozidlách, to je úplne iná kapitola. Takéto vozidlo by malo mať zákaz jazdiť, resp. len nevyhnutnú dobu v krajinách s volantom naľavo. Ako vodič takéhoto auta predbieha? Aby videl, musí viac, ako polovicu šírky svojho vozidla vystrčiť do protismeru, aby videl, či môže. A keďže mnohé cesty sú dosť úzke, toto sa rovná samovražde, či ešte horšie - vražde :::
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

cviro123 napísal:Hej vidim budes bojovat nech je to aj sprostost najvyssej kvality.
Internetovy bojovnici bojuju za zasady a principy az do poslednej minuty...

Potom im zvycajne odpoja internet alebo eletriku kvoli nezaplatenym fakturam alebo ich zena vyhodi od pocitaca lebo si chce pozret panelak alebo zamenu manzeliek...


:coffe:
Vsade bol, vsetko videl...
...a kde nebol, tam sa chysta
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Sliedic napísal:
Kto toto vymyslel, aby ušetril 2 centy {quote]

dobre to vymyslel.ja na americkych svetlach nevidm nic nebezpecne.blika brzdove svetlo.ty ak si to neskoro zbadal tak si bol nepozorny.ale ked to tak beriem kopec ludi mi vravi ze si mam dat na svojho uz jednou nohou veterana 3 brzdove lebo ze to nevidiet ci brzdim.ja im hovorim vy si dajte vysetrit oci,a sklopte si tlmene nech nesvietia 500 metrov pred auto.
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

us svetla su jednym z mnohych pripadov ako americania dokazu premysliet, zefektivnit a zbezpecnit banalny problem, zvysok sveta zbytocne prekombinovat a nedomysliet detaily.
napr. co ak nebude fungovat ziarovka na smerovke. na americkom aute zozadu nehrozi ze by sa niekto za nim iduci nedovtipil ze odbocuje ked mu svieti len jedno brzdove svetlo a neblika vidi ze nieco je zle - tyka sa hlavne nebezpecnych situacii pri nizkych rychlostiach kedy aj stoji na brzde. europan ak mu nefunguje smerovka okolie sa nedovtipi nic ci a kde moze chciet odbocit.
predne smeroivky podobne - to ze stale svietia znamena ze nemaju vypalene ziarovky a funguju, na eu aute ak nefunguju okolie to nema sancu nijak zistit. hlavne ze v eu mame orandzove a plno mudrlantov ktori v tom vidia vsetko mozne len nie podstatne..
strojmat
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 29.11.2006 13:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa strojmat »

Pozdravujem zadne svetla evropske na hummer H2 alebo H3 kupite na tel: 0905450599 ma vela dielov aj ich opravuje a ma na to aj certifikat od GM na vozidla HUMMER odporucam
richie83
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 07.06.2016 15:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa richie83 »

co to je? to je nejaky servisak alebo?
strojmat
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 29.11.2006 13:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa strojmat »

Ja neviem ved som to tam dost jasne napisal alebo GM dava certifikat na opravu vozidiel HUMMER kazdemu ??? Ja som mu zavolal a svetla mi namontoval a na STK uz v pohode .
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 98 neregistrovaných