Hummer H2

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

doumou
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 06.07.2014 10:31
Zdieľať na Facebook

Hummer H2

Príspevok od používateľa doumou »

Dobry vecer, chcel by som sa spytat ze ked si kupim Hummer v EU (ci uz dovoz z nemecka alebo rovno na Slovensku) ci nezvykava byt problem pri prihlasovani, ved je to americke auto. Ale ked je v EU rogistrovane tak by s tym problem nemal byt, vsak? Inak podla vas je Hummer H2 ci H3 dobra volba? Spotrebu neriesim, skor spolahlivost a dostupnost dielov(ci sa daju objednat, ake su specializovane stranky na hummer diely a podobne, zas cenu neriesim)
Dakujem.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Čokolvek čo je registrované už raz v EU by nemalo mať problém pri registrácii na SK

Myslím že platí že potrebuješ mať VP skupiny C, a mal by si vedieť do čoho ideš, lebo nejak tomuto americkému snu vela ludí prestalo fandiť.
O spotrebu ti nejde, ale že to auto je zbytočne velké, neohrabané a príliš pomalé vzhladom na to kolko žerie, tak to už nejedného majitela prestalo baviť čo vyriešil bežnejším SUV
Skrátka reálne prišli na to že to auto je pi<>vina
doumou
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 06.07.2014 10:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa doumou »

dakujem za odpoved.
dost ma prekvapilo Vp Sk. C? preco? ved auto ma pod 3.5t (2900kg a max dovolenu 3400kg+- uzitocna hmotnost EU hummerov je daco okolo 543kg) a ma miest do 7 vratane vodica) naozaj treba vp. sk. C, nerozumiem, ved som videl aj v Eu soferovat dokonca aj zeny tieto auta PS: aj na Slovensku(zial?)
Dakujem a no viem ze idem do obrovskeho auta, neohrabaneho, zvytocne velka spotreba a podobne to nevadi, jedine co ma trapi je dostupnost dielov a nejake shop na nakup. dakujem
Naposledy upravil/-a doumou v 23.11.2014 22:39, upravené celkom 1 krát.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Podla toho aká verzia, http://www.auto-types.com/hummer-h2-60- ... 19116.html trebárs tu máš celkovú takmer 4 tony
doumou
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 06.07.2014 10:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa doumou »

ano ano ale bavime sa o EU aute a ta ma znizenu hmotnost.
lukyto85
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 16.05.2013 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukyto85 »

Pokial viem tak hummer skrachoval tak si to poriadne pozistuj lebo s dielmi to asi jednoduche nebude.z usa zozenies bez problemov urcite.
doumou
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 06.07.2014 10:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa doumou »

ano z USA by som bral, tak tam hadam objavim dakeho sellera :) vdaka
a inak neverim tomu ze Hummre ktore su na slovensku su na C vodicak, kazdy ho ma podla mna znizeny na pod 3500kg (administrativny ukon, znizena ,,nosnost,, ;) )
lukyto85
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 16.05.2013 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukyto85 »

Sa mi zda ze len H1 potrebovala C
doumou
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 06.07.2014 10:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa doumou »

ano aj ja tak viem ze len H1 potrebovala vp. sk. C
doumou
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 06.07.2014 10:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa doumou »

Som rad, takze ani H2 nepotrebuje :) Info ktore potesi :)
diky
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

O level vyššie je už len tank. Či je to dobrá voľba? Podľa toho, kde s tým budeš jazdiť.

Môj názor je rovnaký, ako Ivkov.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

co riesis picoviny pozri technicak a a uvidis max vahu ,,b ,, je do 3.5 t ak mas hmotnost nad tak ,,, C,,
jozef2100
Príspevky: 148
Dátum registrácie: 24.05.2012 19:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozef2100 »

na H2 treba skupiny C, určite, to auto je moc veľké a kamarat si na to msuel dorobiť vodičak a mna za to nepustil len s Bčkom...

Tak isto ked su firmy ktore požičiavaju H2 do terenu ti ho na ceste nedaju pokym nemaš C.

H1 - o nej sa ani nebavme ved to je predsa tank a nie auto
H3 - stačí Bčkový.
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

Jo na H2 treba Ccko, chlapci to obabravali pri dovoze s tym ze si nechali vystavit papiere ze to je auto do 3500 kg a tym padom im na to stacil VP. sk. B.

Ine som chcel.
Naco ti to bude?
Ak sa chces odlisit alebo ukazat ze na to mas, da sa to aj inak nie len autom, pripadne Hummerom.
Dalsia vec, to auto sa viaze k iste skupine ludi, takze ak ti nevadi ze ta majorita obcanov automaticky priradi k tymto zivlom prosim.

Uznavam, auto originalne, malokto ho tu ma, ale maximalne neprakticke.
Velke, neobratne, smadne, tazkopadne a samozrejme drahe na prevadzku, dane absenciou dielov a mechanikov.
V interieri viac-menej zobracke (americke interiery su blivajz snad vsade, kvalita uplne mimo toho naco sme zvyknuty v EU) a vdaka listovemu pruzeniu nie moc pohodlne.
Kto ti to bude servisovat?
Odkial budes brat nahradne diely?
Neviem na ebay by som sa moc nespoliehal.
Ked si to prerobis na plyn tak spotreba plynu bude ako keby si jazdil za 10-15 litrov benzinu - to uz je niekde ako MB-63AMG alebo BMW-M5 pri tazkej nohe.
Ani nechcem vediet ako casto budes tankovat a kolko bude stat PZP.
Najmensi motor sa tam tusim daval 5.7 HEMI alebo dokonca 6.0
Uff.
Vies kolko stoji jedna pneu na Hummer?
Nechci vediet.
A ked sa najde nejaky sused dobrak co ti nedopraje tak si zaplatis... a riadne.
Policajti ti daju zabrat pri kazdej kontrole.
A potom stale zostavaju klasicke americke vychytavky ako tachometer v milach, oranzove smerovky, nemoznost naladit si europske stanice....
Ale na druhej strane, vraj je to celkom spolahlive vozenie.
Ked uz to musi byt silou mocou Hummer, tak by som sa pozeral po H3.
Ak chces naozaj dobre a stylove auto tak Mercedes G.
autickar21
Príspevky: 1596
Dátum registrácie: 12.05.2008 18:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autickar21 »

Treba na to "C", avsak vela ludi si vybavilo upravu hmotnosti v TP na "B", pripadne to uz vela predajcov, napr v cz robilo automaticky. Vozba je to pekna, 16L benzinu. Len je to dost tazke auto, v terene sa zahrabe. Tez som pokukoval po jednom kusku, ale nakonec som upustil, draha vozba ako druhe auto na obcasnu zabavku. radsej nivu v nafte...
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 61 neregistrovaných