hudba do auta

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Blaupunktov som mal celkom dosť v kadečom.Neviem či to je šmejd alebo nie,ja som dosť všímavý a na Blaupunkte sa mi napr páčil zvuk ktorý ja volám elektronkový,ťažko sa to charakterizuje.Hovorené slovo sa počúva vyslovene príjemne,neznie plechovo.V aute je muzika púšťaná do tak problematického priestoru a ovplyvnená okolím v miere že nech sa do toho tresnú akékoľvek peniaze,bude to vždy kakofónia.
Dá sa počúvať a môže byť príjemná ak je v dobre utlmenom aute,ale kvalita to v zmysle slova nikdy byť nemôže.Tá vyzerá trocha inak
Povedal by som škoda každého haliera nad to čo tam dala fabrika.
tomkocur
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 20.06.2019 17:32
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomkocur »

Vec nazoru.
Niekedy je fabricke audio fakt zle + ked to nie je priplatkove audio, tak tam je maximalne 60W celkoveho vykonu, z coho basy nikdy nedostanes.

Kazdopadne zacat treba tlmenim priestoru reproduktorov, co su vacsinou dvere. Tu treba ratat minimalne s ciastkou 40EUR.

Pokracoval by som solidnym radiom, ak nie je pritomne, za 60EUR sa uz daju kupit pouzitelne jednotky.

Dalej to je podla vkusu, ak chces basy, tak aktivny sub, resp. pasiv + zos, za dve stovky sa da kupit nieco pouzitelne + 40 eury kablova sada.
Ak chces hudbu, tak kompa, k nim popripade zos, to je tiez nejakych 200EUR. Idealne by samozrejme bolo mat aj sub, aj nejake aftermarket komponenty, k comu sa da pouzit stvorkanal alebo 2.1 zosilnovac.

Zo znaciek so solidnym pomerom cena/zvuk odporucim Audio System alebo Gladen. Celkom dobre skusenosti mam aj s Ground Zero.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> To bude tým že tých 2400W to nemá, si kúpil totálny šmejd

ja neviem, podla mna to nebude smejd. Len si proste treba priznat ze 2400W v aute je malo... na poriadnu muziku aby ju bolo pocut aj dozadu treba tak aspon 9600 W, cize styri taketo zosilovace a styrikrat celu tu sustavu siestich reproduktorov tak ako ju mas.

Chapes, watty proste neoje-klames. To nie su statne zakazky, kde vsetko a vzdy vychadza presne nachlp. Viac je lepsie, to vie kazdy audiofil.


Az ked to bude vyzerat nejak takto, az potom bude pocut hudbu aj na zadnych sedackach. A to bez 9600W nedas, nedas a proste nedas :

https://i.pinimg.com/originals/9b/0f/7b ... 4e0568.jpg
tu si vsimni strop, stavim sa ze taky nemas a preto to nehra dobre : http://4.bp.blogspot.com/_d9f4N51KzSs/T ... audio2.jpg
a zvonku : http://www.thecaraudioguru.com/wp-conte ... Stereo.jpg
stevensanders
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 09.06.2022 04:42
Zdieľať na Facebook

Re: hudba do auta

Príspevok od používateľa stevensanders »

Ak hľadáte jedinečný spôsob, ako si prispôsobiť svoj mobilný telefón, nehľadajte nič iné ako Dzwoneknatelefon! S našou kolekciou bezplatných zvonení môžete svojmu telefónu jednoducho dodať nádych individuality. Či už hľadáte chladný, funky tón alebo klasické, elegantné zvonenie, máme pre vás všetko.

Naše zvonenia sú vhodné pre všetky hlavné značky a modely mobilných telefónov, takže si určite nájdete to pravé pre vás. A čo je najlepšie, naše zvonenia sú úplne zadarmo! Tak na čo čakáš? Začnite si prezerať našu zbierku bezplatných zvonení!

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní