hrdzavejuce disky

Diskusia ohľadne vozidiel značky Suzuki

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

swiftikh
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 05.01.2020 13:41
Zdieľať na Facebook

hrdzavejuce disky

Príspevok od používateľa swiftikh »

ahojte,

existuje, prosim, nejaky napr. sprej na hrdzavejuce disky? mam na nich puklice ale oranzova hrdza spoza nich mi steka az na pneumatiky.

brusenie/natieranie/pieskovanie nepripada v uvahu :D nasla som na internete nejaku elektrochemiu ale neviem poriadne co to znamena a ci to zvladnem..

vopred dakujem za vas cas
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Aj ja mám rôzne svoje želania, ktoré sa momentalne teraz nedajú zlúčiť s realitou....
Napr. chcem takú peňaženku v ktorej každé ráno nájdem vždy 1000 euro... :40bd:
chodenie do práce nepripadá do úvahy pre mňa... lol
Alebo chcem cestovať v čase a stretnúť sa s Alibabom a s Alenkou z říše divov... :4090:
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

mozes to nastriekat farbou v spreji, uplne obycajnou farbou na kov. Cim menej casu venujes priprave povrchu, tym menej to vydrzi a skor sa objavi znova hrdza. Cca 2 spreje 400ml ti na to postacia, ale iba na celnu plochu, vnutro disku nie. Pieskovat nemusis, ani davat dole gumy z auta. Smirgel a drotenu kefu na fest hrdzave miesta.
A nepouzivanie puklic tiez pomoze, pretoze pod nimi sa drzi viac vlhkosti, spiny a soli.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

drotena kefa na vrtacku a za chvilu to je na cisty material, az to je zakryte puklicou staci aj stetec a pixla cernej barvy, minimum prace maximum vysledok, nieco ako dat si dole galoty pred potrebou...ide to aj bez, ale stoji to zato ? :41c2:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
scendo
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 04.11.2017 23:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scendo »

Alebo zvazit kupu jazdenych ALU diskov za priatelnu cenu, neriesis puklice, neriesis udrzbu a vzdy lepsie vlastnosti aj vzhlad ako plechace.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Mám 2 sady 13tok,ktoré skončia v šrote- práve preto že sú to 13ky :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Napísať odpoveď

Návrat na "Suzuki fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní