Hostesky na automobilove podujatia

Ponuky práce: Auto moto, brigády ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

presne, na betonovanie. Za 2 kacky, no neber to na stavbu :d :D
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

scorpi4 napísal:Marecku, co si das suknu?.... :d :D
Nemyslel som mňa :-) no ak by si chcel nejaké nieje problém :D ( o rok )
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Normálne pekné vysokoškoláčky

ty wogo... myslis ze keby som priplatil z dva eura na hodinu na cojaviem desat, ze by boli aj pritulne ?
A nielen by dostali peniazky, ale este by si aj užili ;)

Nevedel som ze dnesne vysokoskolacky su ochotne [!] pracovat za "dva eura hodinu"...
kaskaderTN
Príspevky: 1761
Dátum registrácie: 10.12.2008 07:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaskaderTN »

Ono to totižto funguje tak, že kopec nielen mladých má silácke reči, že za 700 euro nebude ani vstávať z postele. Machrovanie je v móde, pritom v lepšom prípade chodia na šiestu za mašinu.

Doplnim, som zabudol, turbo v prípade záujmu navštív

http://privatportal.sk/odporucame

A pozor na herpesy a podobné bonusy :2f93:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

nevidel som tam desat euro cenovku :)
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

chlapci pozor 10 evri berú hostesky pri slovnafte, keď som tade išiel naposledy tak sa mi aj pes dogrcal.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
kaskaderTN
Príspevky: 1761
Dátum registrácie: 10.12.2008 07:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaskaderTN »

Aj v Ladomerskej vieske, ale tie by kradli roxory a kari rohože
Mischo77
Príspevky: 173
Dátum registrácie: 29.07.2009 09:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mischo77 »

no 20 € za "promotion" je nielenže maaalo ale veľmi maaalo ...

Je to bezdebaty chamtivosť... myslím že vhodnejšie by už bolo nedať nič a urobiť z toho neziskovú vec....

Jednoducho sme Východná európa... a nie žiadna stredná :(
kaskaderTN
Príspevky: 1761
Dátum registrácie: 10.12.2008 07:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaskaderTN »

Mischo, ale tých 20 alebo keď chceš aj 50, musíš niekde zobrať. Aj SBSke musíš zaplatiť, aj kampaň, aj... Rozumieme si...
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

Dobre, napisem to posledny krat..ked sme uz pri tom ze to je lakomost a malo..

nemame ziadnu sbs, mame naklady na sanitky, hasicov, zachranarov, tratovakov, ubytovanie pre nich, casomiera, ocenenia, celodenna strava, vysielacky a kopec dalsich veci..

toto vsetko bez toho, aby sme vedeli vyratat ucast a pocet prihlasenych, ktori budu jasni az den pred akciou..

hosteska dostane 20 eur za cca 4 hodiny roboty, a tou je chodit a proste sa usmievat, obcas sa na poziadanie s niekym odfotit, a lepit samolepky na starte na auta, pripadne rozdavat reklamne letaky..

ma zaplatenu stravu na cely den, pitie, a rovnako ubytovanie..

Mischo, este stale mas pocit, ze to je malo?lebo ja si to nemyslim..navyse, bavime sa o normalnych babach, nie hviezdach z pokecu, ktore chcu kreditiky a za 30 eur fajky a podobne hovadiny..

ak by som mal dceru, urcite by som bol rad, ak by si hladala nieco taketo..vychadza to 5 eur na hodinu...kolki z Vas co robia za masinou, alebo pasoom, ci v obchode, maju tolko? plus strava a ubytovanie?

takze trosku sa vrat na zem a zacni rozmyslat normalne, nie ako manazer pariž hilton... :d :D

P.S. Kampan si neplatime my, tu nam platia sponzori, a my plagaty a vsetky tie letaky roznasame v ramci nasich pracovnych a mimopracovnych aktivit..osobne som bol v sobotu v cechach na preteku robit promo a roznasat letaky po krcmach...to iste robia moji synovia a ich spoluziaci..
ved detska praca je fajn, nie? :3906:
Naposledy upravil/-a scorpi4 v 23.06.2012 13:07, upravené celkom 1 krát.
kaskaderTN
Príspevky: 1761
Dátum registrácie: 10.12.2008 07:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaskaderTN »

scorpi jasné, kampaň sa v čo najväčšej miere vždy bartuje, čo však neznamená, že je to zadarmo. Ale nákladovosť sa nedá vysvetliť niekomu, kto je presvedčený, že zorganizovaním akéhokoľvek podujatia sa zahojíš na celý rok. Pritom stačí, aby pršalo a je to celé v prdeli

Edit: bartruje
Naposledy upravil/-a kaskaderTN v 18.06.2012 23:44, upravené celkom 1 krát.
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

vidiet len zisk bez toho aby clovek vedel, co vsetko je za tym, je take zavistlivo slovenske :d :D
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Tak tak veru, kto nikdy neorganizoval žiadnu akciu nemá potuchy čo to všetko obnáša, fakt chodte si dať niekto vyrobiť obyčajné plagáty formátu A2 na akciu... Potom ich dajte nalepiť, nie to sa nemôže len tak kam sa mi za chce, aj na to treba povolenie bárs aj to je nalapené na mieste nato určenom aj za to treba zaplatiť...

Kto chce robiť úspešné akcie nikdy nesmie myslieť ako na tom vyryžovať, organizátor musí vždy uvažovať ako obyčajný navštevník, to je základ úspechu.
V hlave musí stále byť myšlienka "prečo by som šiel ako navštevník na danú akciu - čím ma presvedčí organizátor".

Ja som robil kedysi také väčšie hudobné akcie a ked je nápad tak je aj úspech, trebárs sme robili akciu , kde nám dopredu povedali že si myslia že to nevíde, lebo to tam nikdy nešlo, z lútosti sme dostali zlavu za nájom KD a u nás to praskalo vo švíkoch, kapacita KD prekročená tak 3x, stačilo na plagát napísať velkým "dievčatá vstup zdarma", to čo prepilo na bare to kvantum ludí...

Cena ktorú ponúka scorpi4 nie je vôbec malá, by som povedal adekvátna vykonanej práci, ja som sa ponúkol hned na začiatku...
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

"no 20 € za "promotion" je nielenže maaalo ale veľmi maaalo ..."

napr. na takej Pohode brigadnickam (neviem ci vsetkym) nic neplatia, a to vyberaju 100 eur za vstupenku a nie 8-10 eur ako na motozrazoch, stratova asi nebude
za takuto pracu jednoducho sa plati minimum
pidizvi
Príspevky: 3414
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

hlavne je rozdiel robit cely den 8h za 20e a byt cely den k dispozicii na takejto udalosti, kde sa moc nenarobia. V kontraste s nejakou pokladnickou v lidli, kde sa cely den nezastavi (mozno tak na dolozenie tovaru), je to primerana suma. Navyse ak tie baby maju aspon trochu radi auta, tak to maju pekny vylet a este aj plateny.

Návrat na "Práca Auto-moto"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 46 neregistrovaných