Honda Prelude - podvozok

Diskusia ohľadne vozidiel značky Honda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

VTECpower
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 16.08.2008 20:16
Zdieľať na Facebook

Honda Prelude - podvozok

Príspevok od používateľa VTECpower »

Zdravim potrebujem radu daju sa na honde prelude 4g meniť samostatne silenbloky na hornom ramene ??? Lebo na spolujazdcovej strane mam podľa mechanika už drobnú vôľu v hornom ramene a nové rameno sa mi za rozumne peniaze nedari zohnať. Pokiaľ by bol niekto taký dobrý a hodil by mi sem číslo dielu poprípade stránku do SS kde sa dajú kúpiť silenbloky alebo aj celé rameno za rozumne peniaze budem strašne vďačný.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Obdivuhodné ako veľa sa dá spraviť preto,aby bola pomoc čo najťažšia
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

na hornom ramene? tipujem ze chce na predne, ujko 15 eur za ks treba vysolit (prve autodiely co ma napadli) ak je to vela potom dochodcovsky preukaz na vlak.... teda ak nemysli gulovy cap na hornom ramene ak je ten ko vselijaki vychytralci doporucuju akoze nove rameno
VTECpower
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 16.08.2008 20:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VTECpower »

Myslel som toto rameno http://www.mroauto.cz/tecdoc-produkt/21 ... ein-42160/ kebyže to stalo 18 euro tak už ho mam objednane lenže na svk stoji 130 euro co je celkom dosť za jedno rameno.
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

ja myslim ze za kvalitne rameno neni moc 130.osobne šmejd ja do auta nedavam.napravy a brzdy tam nešetri.budes kludne a dlho jazdit.nemusis sa bat ze pri 150 ke sa nieco stane.ak nahodou potom sranda konči.
Napísať odpoveď

Návrat na "Honda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných