Honda CRV 2008 - radio bluetooth

Diskusia ohľadne vozidiel značky Honda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

blendamet
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 01.09.2013 13:40
Zdieľať na Facebook

Honda CRV 2008 - radio bluetooth

Príspevok od používateľa blendamet »

zdravim mam hondu crv 2008 2,2 diezel, a neviem si dat rady so synchronizaciou autoradia bluetooth a handsfree nemam tam slovencinu ani cestinu,s manualu co som nasiel na nete v slovencine aj tak my to nefunguje rozprava tam neaka pani na mna roznymi jazikmy ale furt si nerozumiem:-( dakuejm za rady
blendamet
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 01.09.2013 13:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blendamet »

idem skusit , vdaka
blendamet
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 01.09.2013 13:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blendamet »

nepodarilo sa pripojit
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Nájdi si v mobile bluetoth-párové zariadenia,samozrejme zapnutý bluetoth v rádiu a v mobile potvrď AUTORIZÁCIU...Pozri si v návode od autorádia kód pre bluetoth,ktorý bude od Teba pýtať zadať v mobile...
...Nejde to zrejme preto,lebo si nepotvrdil autorizáciu...
...Ak by to nešlo,zavolaj mi-číslo posielam v SS...
blendamet
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 01.09.2013 13:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blendamet »

zdravim neviem najst cislo mobilne
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Otvor si SS...
frogycek
Príspevky: 459
Dátum registrácie: 29.12.2006 08:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa frogycek »

predpokladam ze to pojde hlasovo, takze stlacis zdvihnutie telefonu a povies setup, potom bude nieco mlet po anglicky, zase stlacis zdvihnutie telefonu povies pair, atd ....
blendamet
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 01.09.2013 13:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blendamet »

ano presne také nieco by som mal robit len ze neviem po anglicky a to je cely problem :-(
frogycek
Príspevky: 459
Dátum registrácie: 29.12.2006 08:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa frogycek »

ok skusim po pamati a gramatiku nehodnotte, stalcis to zelene, povies setup, povie par viet,stlacis zelene povies pair, potom myslim upozornuje ze musis stat na mieste a potrebujes mobilny telefon zapni na nom bluetooth, povie nieco v zmysle enter four digit code,stlacis zelene povies napr zero, zero, zero , zero ( to su 4 nuly ) zopakuje to a opyta sa is this correct , stlacis zelene povies yes, na telefone by si mal mat vyzvu na zadanie kodu , nieco povie a bude chciet aby si povedal nazov zariadenia, stlacis zele povies ona to zopakuje a zarecituje ze je to spojene, a malo by to fungovat
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Keď nevie po anglicky...
blendamet
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 01.09.2013 13:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blendamet »

no ked sa my to podari tak budem happy dakujem odpisem
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

A ani so slovenčinou to nie je žiadna sláva...
blendamet
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 01.09.2013 13:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blendamet »

:-)
CAMLS
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 23.05.2009 19:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa CAMLS »

Ja sice nemam cr-v ale inu hondu a v menu je to podobne napisane ako pisal Frogicek, ale zalezi aby to bolo uplne presne inac system nebude rozumiet...takze vyskusaj aj tento postup...

- treba povedat po stlaceni tlacidla vytacanie nasledovne: PHONE SET UP. Potom system odpovie phone set up options are status, pair , edit, delete, and list.

-potom treba znovu zmakcnut vytacanie a po zazneni zvukoveho signalu treba povedat PAIR, system zase odpovie ....treba mat uz zapnute bletooth na mobile a mat vyditelny mod pre ostatne zariadenia...

- potom co sa system vykeca a posledne povie it will be requested by the phone treba opet stlacit vytacanie a po zvukovom signali povedat 4ciselne heslo ktore chcete pouzit na sparovanie... potom system po vas zopakuje cisla a spyta sa IS THIS CORRECT?

- stlacte vytacanie a pro zvukovom signali povedzte YES...system odpovie searching for.....
- potom v mobile aktivujte rezim vyhlafavania noveho BT zariadenia a najde honda hands free, tak potvrdte vyber

-zadajte kod az vyzaduje mobil a system odpovie A NEW PHONE HAS BEEN FOUND....

-stlacte znovu vytacanie a po zvukovom signali povedze nazov ako chcete pomenovat sparovany mobil...system odpovie meno ake ste zadali a phone has been paired....

to je cely postup! Dost o nervy, toto v honde dost odflakli...

Cize treba presne povedat a spisovnou anglistinou co je napisane inac system nebude rozumiet....

a este je dalsi postup ako ulozit kontakty :)

Ja to bluetooth pouzivam, je to super ale kontakty ulozene nemam , treba kazdy po jednom, otras....
Aspon ze zobrazuje cislo volajuceho na palubnom....
Daj vediet ci ti to slo.
blendamet
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 01.09.2013 13:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blendamet »

BUDEM vás informovat ,vcera som pri tom stravil asi 2 hodiny a nist pokecal som si panulkou na druhej strane a aby som nezabudol po taliansky :d :D

Návrat na "Honda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní