Honda Accord 2004 2.4 VTEC - elektrika

Diskusia ohľadne vozidiel značky Honda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

marco64
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 20.10.2007 13:00
Zdieľať na Facebook

Honda Accord 2004 2.4 VTEC - elektrika

Príspevok od používateľa marco64 »

Ahojte Mam problem a elektrikou vo vodičovích dverách som menil celosklenku napichovacku (ziarovkuktora svieti na zem pri vystupovaní) a ked som ju tam na slepo napichoval tak som si kontakty trosku pokrivil potom som ich srubovaciko m od seba odchylil a od vtedy mi nesvieti a nefunguje ani spinac dverí lebo ked si auto otvorim dialkovym otvorim dvere a po 15-tich sekundách sa auto zamkne. na druhej strane mi to funguje aj ten spinac aj svetlo. poistky som pozeral a ani jedna nie je vypalena musi to ist len cez nejaku riadiacu jednaotku kde som nieco odpiekol alebo ja neviem čo sa stalo. Neviete mi niekto poradit čo mam skontrolovat alebo kde moze byt problem. Poprípade keby niekto mal schemu zapojenia ze ako to je zapojene Ďakujem pekne :300f:
frasto
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 24.04.2005 03:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa frasto »

Urcite si vyskratoval kontakty na ziarovke a odpalil si diodu,ktora je zapojena do serie s tou ziarovkou a zaroven ti prehorela jedna cesticka v Rj centralu.V el.scheme ju najdes pod nazvom MICU./multiplex integrated control unit/Nie je to chranene ziadnou poistkou.Tato Rj sa nachadza hned vedla dveri vodica pod palubovkou.Da sa to lahko opravit ale sa to velmi tazko vybera von.
marco64
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 20.10.2007 13:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marco64 »

no este tak mat tu schemu zapojenia. A kde sa nachadza ta dioda zapojena do serie niekde na stekry ziarovky? a tu riadiacku najdem volnym okom zo spodu palubovky? Treba demontovat aj nejaku cast palubovky?
frasto
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 24.04.2005 03:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa frasto »

Posli mi na seba kontakt,pomozem ti s tym.Mam aj kompletnu dokumentaciu od tohoto auta.Stalo sa to aj mne,tak uz viem co a ako.Ta dioda je pripajkovana na Dps v Rj centralu.
marco64
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 20.10.2007 13:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marco64 »

Ahoj

frasto poslal som ti SS.
Napísať odpoveď

Návrat na "Honda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných