Honda Accord - prevodovka

Diskusia ohľadne vozidiel značky Honda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sajmon1181
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 19.08.2014 21:29
Zdieľať na Facebook

Honda Accord - prevodovka

Príspevok od používateľa sajmon1181 »

dobry mam hondu acord 3.0 vtec r 99 mam problem s prevodovkov pri radeni medzi 2 - 3 to hodi ako kebi medziplin a trhne ako kebi spojku seklo a naraz pustilo nevietemi poradit??
pidizvi
Príspevky: 3413
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

asi daco na prevodovke, chod s tym do servisu

K čomu sú dobré tieto rady? Asi ich začnem odmeňovať kartami. laki
lubomt
Príspevky: 1147
Dátum registrácie: 15.03.2007 21:48
Bydlisko: Martin
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubomt »

Asi automat ale ani boh nevie, kedze nenapisal
pidizvi
Príspevky: 3413
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

laki sak si mu poradil v podstate to iste ako ja :d :D
Mal by si odmenovat hentakych retardov za gramatiku.

hm. kroť sa. laki
lamont
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 07.03.2009 10:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lamont »

Jeden zo solenoidov. Sú z vonka na prevodovke. Ale že ktorý , to je tažke teraz povedat. Tuším sa predávajú spárené na dvojicu rýchlostných stupnov. Treba používat google , daj do hladáčika B7XA a najdes dost vela zaujímavých vecí ohladne tejto prevodovky. Aj popis solenoidov a aj schému hydrauliky. Inak skús ešte prehodit medzi sebou spínač tlaku 2 spojky a 3 spojky . Možno problem bude v jednom zo spínačov. Po prehodení ti to možno bude robit pri preradeni z 1 na 2 ale z 2 na 3 už nie. Ak tomu tak bude , tak ten spínač bude zlý, len musíš zistit kde je ktorý spínač umiestnený.Sú tiež vonku na prevodovke. Majú zlý prístup.
PASSAT
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 06.07.2008 13:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PASSAT »

Ten pán,čo ti odpovedal,že asi tam nebol menený olej,pravdepodobne má pravdu,ak tam vôbec je dostatok oleja aj teraz a repas,ako písal,nie je moc východisko.Ja mám tiež Accord,kúpil som motor z UK Accordu,za pár šupov,čo je asi najvýhodnejšie,odmontuješ,vymeníš z neho prevodovku a vec je vybavená.Ale ani ja som nepostrehol či nie je náhodou manuál,ale asi je tvoje auto automat.Ak som ti poradil tak,ako som si poradil ja,tak ti držím palce,nosia tieto auta bežne.
Napísať odpoveď

Návrat na "Honda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných