Honda accord 2.4 i-vtec 148kw automat skusenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Honda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dinda007
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 10.09.2014 00:19
Zdieľať na Facebook

Honda accord 2.4 i-vtec 148kw automat skusenosti

Príspevok od používateľa dinda007 »

zdravim .....nejake rady naco si davat pozor,skusenosti stymto autom ?atd........ :28b7:
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

... veď sme na Slovesnku...
Najprv si zistím čo sa dá a potom to kúpim...
servis automatu - filtre, olej, typ, interval... predchádzajúci majiteľ-servis, dá sa doložiť čo sa s autom dialo? dá sa to overiť - v servise kde bolo servisované.... zvyšok údržby auta....
čo vám tu kto povie o vašom konkrétnom jazdenom aute.... možno napíše predchádzajúci majiteľ....
dinda007
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 10.09.2014 00:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dinda007 »

ano ved auto je zatial ok mam ho cca 2 mesiace auto ma najazdenych cca 114000km a vsetko ok ale ja sa pytam ci mal niekto skusenosti s nejakymi poruchami atd?naco si dat pozor do buducna
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

no a už ste zistili či bol automat servisovaný? kde, kedy,ako.... ak nie hľadajte aký olej, aký filter, kde máte poruke servismena....
... 114 000km pri akom veku auta?
dinda007
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 10.09.2014 00:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dinda007 »

tak auto je rok 2009/10 mesiac sa mi zda ....prave toto neviem ci bol meneny olej vtej prevodovke abo ne ale to uz riesim na dalsi tyzden vymenu ...v servisnej neboolo toho vela uvedene aj skrz toho ze to mal predajca honda cize tam mu to servisovoli vraj pravidelne v intervaloch servisnych ....km som si overil su ok
johny669
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 09.08.2010 21:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa johny669 »

na tom nieco smrdi, od takeho auta by som dal ruky prec, ak ho mal predajca, tak by asi vedel co bolo s autom a hlavne v servise by vedeli ci bol meneny olej v prevodovke... na slovensku teda vela ludi nie je co riesia vymenu oleja, az kym sa nieco nepodrbe, takze myslim, ze taka vec by bud bola zaznacena, alebo by to v tom servise vedeli...
dinda007
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 10.09.2014 00:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dinda007 »

to auto bolo dovozene z de a mal to predajca motoriek honda ako sukromne auto...ako auto je super motor suchy prevodovka ide super napravy su ok bol som stym aj v honde na komplet kontrolu toho auto vsetko bolo ok jedine co my zistili ze bol na spodnom prahu skrabanec asi 15cm...automaticky som si dal hned aj vymenit olej sviecky filtre...len vravim akurat ta vymena oleja v automate
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Pozri si recenzie, testy na www.auto.cz
www.moje.auto.cz
www.autorubik.sk

Dočítaš sa veľa. Ak prevodovka netrhá, nešklbe, pekne podradí, preraďuje jemne, aj za studena, aj za tepla, je v poriadku. Olej vymieňaj každých 60.000km a budeš ju mať večne.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

Na co to zbytocne riesis vymen olej a vsetko co ktomu patri a mas pokoj
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

... asi tak.... ja som so svojím autom nejazdil kým som nevymenil olej v automate... aj keby pri 60 000 menili tak sa blíži ďalšia výmena takže nieje čo riešiť, treba vymeniť.... škoda že ste to neporiešili keď ste mali auto v značkovom servise.... na druhej strane dá sa na tom ušetriť....
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

môj tajný typ biela honda Accord s krásnymi 19 palcovými koliečkami :-)

Už tu o nej bola reč :-)
dinda007
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 10.09.2014 00:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dinda007 »

ano je ta biela honda........... :3035:
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

cviro123 napísal:Hej vsak bolo napisane do druhej temy, ze zadavatel tejto ju vyfukol zadavatelovi tamtej :)
Ten nadpis v jeho príspevku som si ani nevšimol. :-\
CAMLS
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 23.05.2009 19:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa CAMLS »

olej v prevodovke sa nemeni cely ale necha sa odtiect cca 3 litre , viac nevytecie...myslim ze sa meni kazdych 75000 km, ide tam Honda ATF Z1 olej a stoji cca 23E/l v honde servise, inde sa tazko zhana...ale da sa zohnat aj nahrada od firmy Ravenol za 10E liter ale neviem ake su skusenosti stou nahradou...

sviecky sa tusim davaju iridiove a menia sa kazdych 120 000km

inac keby si mal servisnu knizku od tej hondy tak v nej by si mal mat rozpisane intervali kedi sa co ma menit/kontrolovat....

co zvyklo odchadzat na tychto rocnikoch je zly reprak, nic zavazne ...:)
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

To že si ju kúpil skôr je OK, to že si z toho robíš srandičky a posielaš smajlíky je vec iná ale skúsenosť je taká že raz sa kartička obráti a po srandičkách prídu slzičky....

Návrat na "Honda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní